kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI - Bilety na kabaret

Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl „Ariaci”, będzie można… mieć to z głowy. Hrabi i Jakubiec udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna.

Kabaret Hrabi to esencja purnonsensowego dowcipu, a zarazem jedyny bodaj kabaret, na którego spektaklach zdarzają się przypadki zasłabnięcia ze śmiechu. Niezmiennie bawią odkrywczym spojrzeniem na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnym podejściem do wyzwań codzienności i prezentowaniem sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu. W tym roku Hrabi zyskuje pełnoletność - w 2020 mija dokładnie 18 lat od początku ich działalności! W czasie ich wizyty w Lublinie możemy spodziewać się kabaretowego występu na najwyższym poziomie – kobieca energia Joanny Kołaczkowskiej świetnie rezonuje z męskim podejściem reszty zespołu czyniąc spotkanie niezwykłym przeżyciem, po którym dobry humor pozostaje z nami na długo.

Czesław Jakubiec to z kolei śpiewak, meloman i komik. Jako śpiewak operowy, obdarzony poczuciem humoru, od lat z powodzeniem łączy dwa światy – muzyczny i komediowy. W widowiskach na pograniczu koncertu i kabaretu, wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość, obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu – dostarcza kilku łez wzruszenia.

Wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch, Czesław Jakubiec

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Mistrzostwo świata. Naprawdę wspaniały występ. Oscar za scenariusz, za grę aktorską, za muzykę i wokal. Nie pierwszy raz poszedłem na Hrabi, oczekiwania zawsze bardzo wysokie i tak za każdym razem pobijają wszystko. Super. Dziękuję...
Program przygotowany profesjonalnie i na najwyższym poziomie! Bardzo fajny pomysł by operę pokazać w sposób wesoły. To była świetna zabawa - polecam każdemu :)
Jesteśmy bardzo zadowoleni, choć czasem ze śpiewanego operowo tekstu trudno było zrozumieć cały tekst. Humor jak zwykle na super poziomie, który nie potrzebuje rażących dopalaczy w postaci wulgaryzmów. SUPER UŚCISKI DLA CAŁEJ EKIPY!!!
Swietna zabawa na wysokim poziomie:)
Tego potrzebowalam! Relaksu zabawy swietnego aktorstwa. Do tego spiew ktorego troche sie obawialam a tu takie zaskoczenie :). Po prostu zacnie!!! Pania Asie uwielbiam !!!
Oryginalna forma występu. Każdy gag śmieszył swą unikalnością. Polecam :)
Hrabi wymiata 👏👏👏
Najlepsi!!! Brawo za repertuar!
Występ Kabaretu oceniam rewelacyjnie natomiast organizacja koncertu fatalna. Początkowo sprzedano bilety na co drugie miejsce po czym samowolnie posadzono wszystkich jeden koło drugiego. Jak się to ma do głoszonego przez samego organizatora przed występem obowiązku zachowania odległości i reżimu sanitarnego związanego z pandemią? Dwie gwiazdki dla organizatora, zdecydowane pięć dla Hrabi
Wysmienite uwielbiam pania joasie , nie wiedzialam ze ma taki wspanialy glos, super pomysl na operę
Genialny artyści. Jedyny kabaret na którym można się śmiać przez całe przedstawienie. Dziękuję
Fantastyczny wieczór, dwie godziny śmiechu. Inteligentny humor, wykonawcy genialni. Polecam wszystkim, zabawa murowana. Iwona i Andrzej
Wspaniali, Wybitni, Niepowtarzalni:) Dwie godziny wyśmienitej zabawy. Najlepszy kabaret w Polsce!!!
Wg mnie trochę słabszy niż poprzednie programy. Za mało improwizacji w czym Hrabi są bezkonkurencyjni.
Rewelacja :-) Świetny i śmieszny spektakl
Fenomenalne! Hrabi jak zwykle nigdy nie zawiódł. Polecam każdemu kto chce się trochę pośmiać i miło spędzić czas
Kabaret Hrabi jak zwykle zaserował rozrywkę na wysokim poziomie. Pan Jakubiec pomógł stworzyć spektakl innej jakości czy lepszej czy gorszej należy ocenić samemu. Dużo muzyki, zabawy dzwiękiem, śpiewu ale i budowanie żartu na ciszy. Jestem zadowolony i z czystym sumieniem polecam tych "Ariatów".
Bawiłam się doskonale, dziękuję :-)
Ludzie się śmiali, żona się śmiała, ja nie bardzo.... ale Kołaczkowska wystarczyła, żebym nie zasnął
2 h śmiechu! Jeden z nielicznych polskich kabaretów, który nie przytacza tematyki polityki, a potrafi rozbawić do łez (dosłownie)!!!! :) :) :) :)
Kobieta wyjatkowa ! Przy Joannie na scenie nie da sie nie śmiać ! Czekamy na więcej !
Jak ,zwykle super zabawa, humor na wysokim poziomie. Kabaret Hrabi nie ma sobie równych, dwie godziny śmiechu. Polecam!!!!!
Niesamowita dawka bólu, cierpienia jak w prawdziwej operze. Występ był wspaniały. Bardzo przyjemny, nieco zaskakujący mezalians sztuki wysokiej(Czesław Jakubiec) ze sztuką kabaretu (Hrabi). Opera polarna stanowiła najpiękniejsze zakończenie programu jakie do tej pory widziałem.
Jak zawsze śmiesznie i z pomysłem. Joasia ciągle w formie 😄
Świetny spektakl. Błyskotliwy humor dla miłośników absurdu. Bez wulgaryzmów, męsko-damskich przebieranek, aluzji politycznych, prostackiej żenady. Dobre tempo. Joanna Kołaczkowska po raz kolejny udowadnia, że scena jest jej żywiołem. Opera Polarna i piosenka na bis - brawurowe.
Genialny występ, każdy następny jest coraz lepszy. A co najważniejsze to brak wulgaryzmów, odniesień do obecnej sytuacji politycznej Polski a przekaz jest jednoznaczny i "śmiesznie bolesny". Wielka klasa, kultura i umiejętność śmiania się z samego siebie, bez przekraczania granicy przyzwoitości.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret