kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi - "Co jest śmieszne"

kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi - "Co jest śmieszne"

Kabaret Hrabi - "Co jest śmieszne" - Bilety na kabaret

Czy śmiejąc się znajdujemy czas na przemyślenie tego z czego się śmiejemy? Czy byliśmy kiedyś w sytuacji, w której przed nami stał osobnik opowiadający żart, a my patrzyliśmy na niego w lęku, że żart nas nie rozbawi i co w takiej sytuacji zrobić? Czy to, co śmieszy nas w życiu prywatnym, jest śmieszne również na scenie? A może śmieszy, ale zupełnie odwrotnie? Czy widząc po raz setny ten sam skecz, można nadal się śmiać? Czy śmieszą nas miny, tekst czy świadome aktorstwo? Niektóre z tych pytań zadajemy sobie w naszym najnowszym programie. Zastanawiające jest bowiem co śmieszy widza i dlaczego. I czy sam śmiech wystarczy by artystów szanować. Czy gdy wyjedziemy ze spektaklu ubawieni, czy jednocześnie przy tym rozsmakowani i zadowoleni. Czy uczucie to zostanie w nas na dłużej. I dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Kabaret Hrabi - "Co jest śmieszne"

Tylko jedno słowo - ŚWIETNIE!
Najlepszy wysęp kabaretowy, na jakim byłam:) Hrabi doprowadzil mnie do łez ze śmiechu:) Polecam!!! Przyjeżdżajcie częściej do Elbląga!:)
Jak zwykle genialni !!!
jak zwykle cudownie! uczucie bycia na scenie - najcudowniejsze :)
Występ rewelacyjny. Bawiłam się świetnie!!
na kabaret Hrabi można liczyć :)
Sam występ kabaretu Hrabi jak zwykle na wysokim poziomie kultury i humoru, z dużą dozą autoironii, z nowymi pomysłami, z elementami stand up`u. Warto skorzystać
Długie momenty kiedy łzy płynęły ze śmiechu. Bardzo dobry spektakl.
Wspaniałe przedstawienie, jestem pod ogromnym wrażeniem świetnego kontaktu i interakcji z publicznością. Jeśli tylko będzie taka możliwość na pewno wybiorę się na następny ich program.
To przechodzi ludzkie pojęcie! Mam już na stałe "uśmiech Jokera".Kołaczkowska jest Najlepsza na świecie.
Kabaret Hrabi jak zwykle nie zawiódł - doskonałe, inteligentne i przede wszystkim przezabawne skecze, świetny kontakt z publicznością, dystans do siebie, naturalność... długo mogłabym wymieniać. Klasa sama w sobie po prostu. Czekam z niecierpliwością na kolejny występ.
Świetny występ. Kultowi artyści. Skecze i teksty po prostu rewelacyjne. Płakałem ze śmiechu 2 godziny. Wielkie brawa dla Aśki. NIE ZAPOMINAJCIE O ELBLĄGU!!!!!
Świetnie spędzony czas ; )
Kabaret z najwyższej półki:)fantastyczny wieczór!:)
Kabaret jak zwykle fenomenalny. Ubaw po pachy. Zdecydowanie polecam ich, ale największa zabawa jest jednak na żywo.
Super uwielbiam humor kabaretu Harbi :)))
Świetny występ, super atmosfera, bardzo dobry kontakt z publicznością i kilka bisów ;) 2 godziny zabawy po pachy; Skecze z życia wzięte i właśnie TO nas śmieszy; klasa sama w sobie; pan pszczoła na drugim planie wymiata; nikt z publiczności nie wyszedł na scenę po mokrą szmatę - to też o czymś świadczy ;p Dzięki Bogu już... HRABI!!!
rewelacja
Wspaniały występ - profesjonalnie, śmiesznie, na poziomie (wysokim!)
Mega występ
super występ swietna atomsfer bardzo dobry kontakt z publicznoscią i kilka bisów :) super :)
rewelacja.klasa sama w sobie
bardzo dobry występ gość przebrany za pszczołę /drugi plan/ rewelacyjny
Świetny program. Nowe skecze. Hrabi jak zawsze nie zawiódł i świetnie współpracował z publicznością. Nie mogę się doczekać kolejnego programu.
2 godziny szalenstwa. Nigdy sie tak nie smialam.
doznania z najwyższej półki. Dziękuję
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret