kabaret Kabaret Hrabi

Festiwal Kabaretu Hrabi

kabaret Kabaret Hrabi

Festiwal Kabaretu Hrabi

Festiwal Kabaretu Hrabi - Bilety na kabaret

Kabaret Hrabi - "Tak, że o"
"Można naćkać instrumentów muzycznych, scenografii, dymów i świateł, fajerwerkiem brzdęknąć, wąsy dokleić, kostiumy oszałamiające przytaszczyć, a mimo to widzów nie ogłuszyć. "Tak, że o" będzie więc prostotą mamił i skromnością. Mniej wydatków, więcej korzyści. A i kabaretowa tradycja w tej formie lepiej się uchowa. Kobieta koń- potrzebna jest do tego kobieta i koń. Ale po co tak zaraz szaleć? Niech nic nie kosztuje! Do skeczu "Kobieta koń" wystarczy tylko kobieta. Tak, że o."

Kabaret Hrabi - "Gdy powiesz TAK" Gdy powiesz: "Nie" - ominie Cię widok potarganego i zwleczonego faceta na twojej kanapie, ominie Cię jej wieczne narzekanie i zajęta w strategicznych chwilach łazienka. Przemyśl to! Jeszcze możesz rzucić welonem, krawatem... czym tam chcesz i gnać przed siebie ile sił. Ku wolności, ku pustce. Ale, gdy powiesz: "Tak" - otworzy się przed Tobą nowa przestrzeń. Ogromna i pełna przygód. Przecież tam jest fajnie, miło, ciepło... Ona będzie przy Tobie zawsze, gdy się obudzisz. Wstanie, kawy naparzy, jajecznicę na pomidorach zrobi. Mało? Przytuli się. Mało? Dziewczyno - on będzie zawsze zalegał w łóżku w czasie, gdy Ty w kuchni będziesz kroić chleb. Czy właśnie to nie nazywa się szczęściem? Podarujcie sobie tę chwilę nieuwagi i pobierajcie się. A nawet jak się rozwód zdarzy, bo wiadomo, że człowiek się może zagapić, to z rozwodu mogą być dwa śluby. Czyli zysk. Hrabi zajmuje stanowisko. Ślub - tak.

Kabaret Hrabi i Kabaret Jurki - "Aktorem w płot"
Kabaret Hrabi w poszukiwaniu nowych wyzwań. Pomysł złączenia sił z innym kabaretem powstawał przez lata. Oswajanie się z myślą, ciche rozmowy, pytania stawiane półgębkiem. Kto? Z kim? Wreszcie stało się naturalne, że z kabaretem Jurki. Tak, przez jakiś czas będzie nas ośmioro, ośmiorgo, ośmiorgu, ośmiorgiem. Dwie kobiety - czyli dwa blond łby, oraz sześciu przeróżnych typów współczesnego mężczyzny - czyli kalejdoskop mord. O aktorach można sporo, ale czy trzeba zaraz dobrze? I Hrabi, i Jurki, w liczbie ośm, biorą takiego aktora za nogi i rzucają w płot. Żeby poczuł, że żyje. Żeby mu się chciało. Teatr, kabaret, filmy, seriale, reklamy, filmy porno, teledyski, wreszcie życie - wszędzie się gra. Banalne, to prawda. Ale jakie prawdziwe! Ole!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Festiwal Kabaretu Hrabi

Polecamy :-)
Beznadziejnie poniewaz nie moglem dotrze. Na wydarzenie a wasza firma nie chciala mi oddac pieniedzy za bilet
Hehehe12355 02.07.2015 13:43
Kabaret HRABI jak zawsze zachwycił. Cieszę się, że wybrałam się na ich występ. Dodatkowo fajnie było ich poobserwować w działaniu z Kabaretem Jurki. Uważam, że bardzo fajnie zachowali się artyści na końcu i wyszli do czekających na nich fanów (mimo, jak myślę, dużego zmęczenia).
Występ udany
Edyta 15.06.2015 09:25
GENIALNY HRABI JAK ZAWSZE .
quba 14.06.2015 10:10
Jak zawsze Hrabi trzyma poziom, tym razem można było ich zobaczyć wspólnie w programie z kabaretem Jurki - Bomba!
krzysiek 13.06.2015 13:04
Kolejny świetny program - Pani Kołaczkowska jak zawsze w najwyższej formie:-) Jedyny kabaret, który tak świetnie potrafi nawiązac kontakt z publiką Jedynym, ogromnym minusem - w żaden sposób niezależnym od kabaretu, były tragiczne warunki panujące na sali - duszno, strasznie gorąco, wszyscy spoceni, a sala pełna..
larrypage1988 12.06.2015 13:23
Kabaret Hrabi i Jurki, byli jak najbardziej ok.
MarcinB 11.06.2015 19:30
Niestety na sali był taki upał, że nie można było się nawet skoncentrować na występie. Zamknęli nas wszystkich upchanych na siłę ludzi w pomieszczeniu bez klimy, gdzie za oknem było 0k.30 stopni celsjusza. Niestety zamiast cieszyć się spektaklem skupiałam się na tym żeby przetrwać do końca i się nie ugotować... coś okropnego. Było strasznie malo miejsca, trzeba było siedzieć bokiem na krześle bo krzesła były tak ściśnięte, że nie dało się usiąśc z nogami na wprost po mimo mojej skromnej budowy i przeciętnego wzrostu 164 cm. Miejsca nie były numerowane więc wszyscy ruszyli po walkę o miejsca jak bydło. Wolałabym więcej zapłacić a ogladac wystapienie w ludzkich warunkach.
Hrabi jak zwykle cudowni, klasa, klasa, klasa. Oby szybko wrócili do Krakowa :)
demon 11.06.2015 16:17
Kabaret idealny, cudowny program :)
HRABI - poziom artystyczny i nowości oceniam na +5! świetne skecze,super piosenki (również smutne z refleksją o życiu)Występ dynamiczny, pełen zaskakujących scenek. Asia jest trzonem zespołu (panna młoda, kelnerka, żona, piosenkarka). Obdarzona jest niezwykłym darem - przez swoją spontaniczność szybko łapie kontakt z widzem, niemal wciąga widzów do gry scenicznej (kelnerka-rosół, pietruszka, szukanie narzeczonego). Panowie oczywiście w fenomenalny sposób uzupełniają cały występ przyśpiewkami weselnymi, tańcami, przedstawiając z humorem polskie obyczaje weselne oraz relacje damsko-męskie. Jedyna rada dla menadżera zespołu (patrz niżej)- PROSZĘ ORGANIZOWAĆ WYSTĘPY ZESPOŁU W CYWILIZOWANYCH WARUKACH, bo dla widza ten aspekt jest równie ważny, podobnie jak poziom artystyczny zespołu.
GABI 10.06.2015 21:34
Kabaret Hrabi to klasa sama w sobie. Plus Jurki... czego chcieć więcej? :)
Przedstawienie bardzo udane
kiepskie nagłośnienie, za mało miejsc
gucio17 10.06.2015 16:46
Było fantastycznie, występ wspamiały, każdy dał z siebie wszystko. Całość tworzyła ładną historię. Więcej takich występów. :) Warto przejechać ponad 150 km. żeby to zobaczyć LD
Justa191094 10.06.2015 11:27
Sama impreza bardzo sympatyczna, aktorzy, "ochotnicy" z publiczności i rzeczona publiczność na medal.
Super sprawa, uśmiałem się do łez.
tomznh 10.06.2015 10:43
Niestety, pomysł na wspólny program z "Jurkami" w praktyce chyba nie wypalił. "Jurki" to nie ta liga, poza tym widać było sporo improwizacji w zamian za dopracowany program. Hrabi są klasą i basta.
Olek 10.06.2015 09:38
Było zajefajnie
Występ super, niestety miejsce to koszmar duszno ,ciasno. Siedziałam na górze i niestety nic nie widziałam. Podczas występu duża część widowni piła piwo i w tej ciasnocie mało przyjemny zapach
Moim zdaniem nie był to najlepszy z programów kabaretu Hrabi, jednak zabawa była dobra. Niestety organizator udostępnił do sprzedaży więcej biletów niż było dostępnych miejsc siedzących - co według mnie jest rażącym błędem. Brak miejsc siedzących dla widzów, którzy zapłacili za swoje miejsce był niesprawiedliwy.
pat33 10.06.2015 08:43
Tam gdzie jest HRABI, nie może być źle! Występ strasznie inny niż dotychczasowe koncerny HRABI - ale na bardzo wysokim poziomie.
lolek90 10.06.2015 08:37
Hrabi jak zwykle niezawodni :) Kabaret Jurki hm... Nie mogę powiedzieć, że było dużo słabiej, ale na pewno nieznacznie gorzej od hrabi ;) Ale ogólna nota bardzo wysoka, wspólnie wypadali super ;)
Arth 10.06.2015 08:19
Wspaniałe przedstawienie. Jak zwykle Hrabi nie zawiodło!
Viajeron 10.06.2015 08:17
Hrabi jak zawsze rewelacja. Nigdy nie mają dwóch takim samych programów!!!!! Polecam!
Andy 09.06.2015 23:07
Było wspaniale!!! nie pamiętam kiedy się tak uśmiałam ostatnio:D Najlepszy kabaret na świecie:D Oglądać ich i słuchać to czysta przyjemność (szczególnie piosenek Pani Asi mogłabym słuchać na okrągło:D żałujcie kto nie był:P
obi_m 09.06.2015 15:46
NAJLEPSZY POLSKI KABARET
QUBA 09.06.2015 15:34
NAJLEPSZY POLSKI KABARET .
QUBA 09.06.2015 15:32
Wczoraj bawiłam się swietnie! Było tak zabawnie ze bolą mnie wszystkie mięśnie brzucha. Pani Asia to mistrzyni
Agata 09.06.2015 13:18
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret