kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi - Gdy Powiesz: TAK

kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi - Gdy Powiesz: TAK

Kabaret Hrabi - Gdy Powiesz: TAK - Bilety na kabaret

Gdy powiesz: „Nie” – ominie Cię widok potarganego i zwleczonego faceta na twojej kanapie, ominie Cię jej wieczne narzekanie i zajęta w strategicznych chwilach łazienka. Przemyśl to! Jeszcze możesz rzucić welonem, krawatem... czym tam chcesz i gnać przed siebie ile sił. Ku wolności, ku pustce. Ale, gdy powiesz: „Tak” – otworzy się przed Tobą nowa przestrzeń. Ogromna i pełna przygód. Przecież tam jest fajnie, miło, ciepło… Ona będzie przy Tobie zawsze, gdy się obudzisz. Wstanie, kawy naparzy, jajecznicę na pomidorach zrobi. Mało? Przytuli się. Mało? Dziewczyno - on będzie zawsze zalegał w łóżku w czasie, gdy Ty w kuchni będziesz kroić chleb. Czy właśnie to - nie nazywa się szczęściem? Podarujcie sobie tę chwilę nieuwagi i pobierajcie się. A nawet jak się rozwód zdarzy, bo wiadomo, że człowiek się może zagapić, to z rozwodu mogą być dwa śluby. Czyli zysk. Hrabi zajmuje stanowisko. Ślub – tak.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Kabaret Hrabi - Gdy Powiesz: TAK

Muzycznie super! Ale w tekstach i gagach trochę powtórek, które każdy fan wyłapie.
Występ był: WSPANIAŁY!!! ; dawno się tak dobrze nie bawiłam:-) Pani Joanna- jak zwykle - PETARDA!!! Panowie - również:-); tak jakoś rodzinnie na tej scenie się zrobiło:-) Zabawa na weselu razem z Wami musi być przednia!!! No i „kultura narodowa” na bis- obłędna:-);
Wspaniały wieczór z wyśmienitym humorem polecam
Hrabi jak zawsze zabawni, chociaż program Savoir-vivre, który też na żywo oglądałam kilka lat wcześniej bawił mnie bardziej 👍
jak zwykle - świetna zabawa:-)!
Świetny występ kabaretu. Polecam nowy repertuar.
Świetny występ, zresztą jak zawsze. Polecam wszystkim. dwie godziny śmiechu non-stop.
jak zawsze genialni.
Występ fantastyczny... i tyle...
Kabaret Hrabi - klasa sama w sobie! Program "Gdy powiesz: TAK" to rewelacyjny zbiór skeczy i piosenek o tematyce ślubno-weselnej, ale nie tylko. Bawiłam się rewelacyjnie! Zachęcam wszystkich do obejrzenia tego świetnego występu.
Joanna jest najlepsza😂😂😂ever!!! Plakalam ze smiechu. Mistrzostwo!!! Polecam
Występ rewelacyjny, polecam wszystkim, na pewno chcę iść na ich kolejny spektakl :-)
Doskonała zabawa. Cała sala rozbawiona. Naprawdę warto obejrzeć.
Rewelacja!!!!!
Genialni jak zawsze!
Rewelacyjny spektakl!!! Swietna konwencja wykonanie i zaangazowanie widowni w zabawe. 2 godz smiechu!!!Polecam Polecam
Super show, nie spodziewałem się aż tak dobrego występu!
Super polecam wszystkim. Ubawiłam się na całego
Jak zawsze świetna zabawa. Hrabi potrafi rozśmieszyć do łez. Zapraszamy do Siedlec jak najczęściej.
bardzo kiepskie nagłośnienie, nie można było zrozumieć słów w piosenkach, które stanowiły większość występu.
Miałam wrażenie że nic już nie przebije ostatniego występu na którym byłam "Cyrkuśniki" i niestety miałam rację Na pewno jest to warty zobaczenia spektakl czy wydarzenie kabaretowe. Pan przy klawiszach.. Ale Pan się zmienił. Ciacho :) Mój ulubiony kabaret po prostu. Komentarz ku mobilizacji, ocena według serca:)
ekstra! uśmialiśmy się do łez
Hrabi jak to Hrabi, uwielbiam ich i zawsze będę, występ był super i jak najbardziej podobał mi się pomysł występu na świeżym powietrzu, natomiast mam sporo do zarzucenia co do nagłośnienia - jeśli były kwestie mówione, wszystko było ok, jednak podczas piosenek muzyka była tak głośna, że całkowicie zagłuszała wokal artystów, praktycznie nic nie można było zrozumieć :(... Ale jak najbardziej polecam ;)!
Impreza zorganizowana sprawnie. Fajnym pomysło było ustawienie przy wejściu cysterny Warszawskiej Kranówki. Nagłośnienie mogłoby być lepsze, nie było zbyt słychać słów piosenek - zagłuszała je muzyka. Program Hrabi ciekawy, pełny błyskotliwych spostrzeżeń, choć nie najlepszy w ich karierze scenicznej. Oglądało się przyjemnie i po występie pozostał uśmiech na twarzy, ale nie było skeczy wchodzących w kanony typu kawiarenki (a u ciebie co grają?), pijane zwierzaki, Andrzeju, Dziubas, czy choćby egzamin. Warto zobaczyć, ale z nastawieniem, że będzie po prostu miło, a nie nad wyraz śmiesznie, jak to Hrabi czasami potrafi.
Występ super, bardzo udany. Połączenie skeczów wraz z muzyką na plus. Przyjemny i mile spędzony czas z uśmiechem na twarzy. Jedynym minusem jest zbyt głośna muzyka w trakcie piosenek, która zagłuszała śpiewających, przez co nie było słychać o czym owa piosenka jest : )
oni są po prostu niesamowici! :) zdrowo się śmiałam non stop przez 2h :) już szukam następnego występu kabaretu hrabii ;)
Obsługa biletowa bez zastrzeżeń. Co do samego występu to ponad 2 godziny wspaniałej zabawy z udziałem publiczności. Profesjonaliści z każdym calu ! Warto zobaczyć taki występ na żywo - w TV to nie to samo
Świetny, zabawny, inteligentny. Najpierw POTEM, teraz HRABI - jeden z najlepszych kabaretów w Polsce. Zero chamstwa, czy wulgarnych pseudo-żartów. Najwyższy poziom kabaretu, w którym cały występ to jeden duży skecz, złożony z pojedynczych, połączonych tematyką w jedną całość. Jak dla mnie, mogą przyjeżdżać jak najczęściej.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret