kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi - "Tak, że o"

kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi - "Tak, że o"

Kabaret Hrabi - "Tak, że o" - Bilety na kabaret

Można naćkać instrumentów muzycznych, scenografii, dymów i świateł, fajerwerkiem brzdęknąć, wąsy dokleić, kostiumy oszałamiające przytaszczyć, a mimo to widzów nie ogłuszyć. "Tak, że o" mami więc prostotą i skromnością. Mniej wydatków, więcej korzyści. A i kabaretowa tradycja w tej formie lepiej się uchowa. Kobieta koń? potrzebujemy do tego kobiety i konia. Ale po co tak zaraz szaleć? Niech to nic nie kosztuje! Do skeczu "Kobieta koń" wystarczy tylko kobieta. Tak, że o.

"Tak, że o" to jednocześnie spotkanie z klasyką - czyli źródłem kabaretu. Rozśmieszanie tradycyjnymi środkami wyrazu, a także standardowymi tematami: egzamin, baba u lekarza, mąż i żona, upierdliwa sąsiadka, policjant, zboczeniec w krzakach, wieśniak w panterce, opowiadanie kawału, anegdoty... Konferansjer, jego postawa i wyprowadzony ze starannością gest - to wyraźne ozdobniki, ale również oddanie hołdu tradycji estradowej. Jednocześnie poddanie jej delikatnej kpinie. Klasyka nie omija też reakcji publiczności, ani na nasze szczęście - bisów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Kabaret Hrabi - "Tak, że o"

Wspaniale spędzony wieczór! Super! Kabaret Hrabi-oni są niesamowici! 😂😂😂👏🏼
Rewelacja! Najlepszy kabaret w Polsce i na świecie!
Kiedy mieszkałam w Krakowie,nigdy nie mogłam kupić biletu na mój skądinąd ukochany kabaret.Zawsze ,,budziłam,, się za pózno i nie było biletów. Musiałam przeprowadzić się na wieś żeby wreszcie dostąpić tego zaszczytu. Uwielbiam od zawsze Hrabi,śmieszy mnie ilekroć bym nie oglądała ich występy. Zapewne właśnie im nie potrzeba jakiejś nadzwyczajnej oprawy, gdyż ich się ogląda i słucha z wielką przyjemnością - i tylko ich, Zresztą nie mam osobiście ja zastrzeżeń do organizacji w całości. Szkoda tylko ze nie można było zrobić sobie chociaż takiego jednego zdjęcia z ukochanymi kabareciarzami. I tak pozostaję wierną fanką mając nadzieję że kiedy znów tutaj zagości do Dobczyc, w te pędy zakupię bilet by odbyć profesjonalną ,,gimnastykę twarzy,,.
Prześmiałam się całe dwie godziny!!Najlepszy kabaret w Polsce!!!!
Hrabi super jak zawsze
Ogólnie występ kabaretu super, jedynym mankamentem była sala, która nie jest dostosowana do tego typu imprez ( wszystkie krzesła są na tym samym poziomie)
Asia mistrz!!! Hrabi mistrz tak że o!!!!
SUPER!!!!!!
2h super spędzonego czasu, bardzo polecam !
Fantastyczny występ, jak zwykle dali czadu, Rewelacja!
cudownie
Fantastyczny występ.Kabaret Hrabi jest pop prostu najlepszy!!!
Absolutnie fantastyczne 2 godziny smiechu. a jaki ubytek kalorii !!!
Pierwsza połowa taka sobie. Potem lepiej, a najlepsze bisy!!!
Super profesjonalny występ.
Kutnowski Dom Kultury w Kutnie - piękny , nowoczesny obiekt . Bardzo miła atmosfera.
2 godziny rewelacyjnej zabawy!!!Rozśmieszają do łez😅
Są niesamowici!
Fajna zabawa!
Jak zwykle było super !!!
Uśmiałam się do łez : )
Rewelacja
Jak zwykle fantastyczny występ, program na wysokim poziomie i dwie godziny wspaniałej zabawy.
Występ Kabaretu bardzo udany. Atmosfera wspaniała, ciekawe połączenia skeczów. Widać, że profesjonaliści w swoim fachu. :D
REWELACJA! KOŁACZKOWSKA WYMIATA
Było najlepiej! Zapraszamy jak najszybciej! Tym razem będą 4 bisy! :D:D
Świetna zabawa od pierwszej minuty do końca. Kabaret Hrabi ma niesamowity kontakt z publicznością, świetnie reagują na spontaniczne słowa z widowni. Na pewno pójdę na kolejny występ.
SUPER!!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret