kabaret
Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

kabaret

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki - Bilety na kabaret

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki | Bilety na kabaret

Nikt nie jest idealny. Każdy ma jakieś wady. Mniej lub bardziej upierdliwe. Wszystko zależy od tego, po której stronie się jest. MY mamy wady, które dodają nam uroku, czynią nas bardziej interesującymi. Ale ONI mają wady nie do zniesienia.
MY nie jesteśmy leniwi, my tylko dostrzegamy, że fajnie jest leżeć na kanapie. To ONI są leniwi. Tak zwyczajnie, w sposób prosty, upierdliwy. Dlatego MY nie mamy wad, MY mamy WASZKI.
"WADY I WASZKI" to najnowszy program kabaretu HRABI

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

WYPRZEDANE
06.06.2019, 20:00 Scena na Łasztowni
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje

Serwis "bilety na kabarety" spełnił nasze oczekiwania, szybka rezerwacja, bilety do wydruku przez adres e-mail, a samo wydarzenie cudowne. Kabaret Hrabi rozbawił nas do łez.
Jak zawsze - inteligentny humor, taki, jak lubię, świetna gra aktorów, Pani Joanna niezrównana jako wokalistka!
Fantastyczny występ, pełny profesjonalizm (jak zawsze). Uśmiech widza gwarantowany.
Wiesława i Grzegorz 26.05.2019 12:05
Świetnie się bawiłyśmy. Dziękujemy :)
To nie był dotychczas mi znany i lubiany HRABI,zastanawiałem się w którym momencie się śmiać.Widać że idą w komercję.Myślę że to był wypadek przy pracy.
Super, super, super! Bawiłam się genialnie. Pani Asia jest najlepsza! Nawet przez chwile nie mozna sie nudzic. Czekam na kolejny program z niecierpliwoscia :)
Fantastyczny występ. Wykonawcy, jak zawsze sympatyczni i pełni uroku osobistego!
Świetny Kabaret, jedyny w swoim rodzaju, uśmialiśmy się do łez. Dobrze wydane pieniądze i udany wieczór ;) Sala bardzo fajna , wszystko widac z kazdego fotela, fajna obsługa.
Świetny występ, doskonałe teksty, piosenki. Dwie godz. ubaw po pachy i do tego bisy. Polecam
Hrabi jak zawsze dowcip na najwyższym poziomie.
Jak zwykle - Hrabi na najwyższym poziomie. Najlepszy polski kabaret.
Przepłakałam 2 godziny... ze śmiechu oczywiście. Są świetnymi kontynuatorami Potem. A Aśka - bezkonkurencyjna, brak słów na opisanie tego wulkanu energii, inteligencji, poczucia humoru, talentu wokalnego i dystansu do siebie.
Też Aśka, ale nie taka fajna 19.05.2019 17:50
Pani Asia Kołaczkowska wraz z kabaretem - genialna, fantastyczna, wspaniała. Dwie godziny wspaniałej zabawy, śmiania się z samego siebie z naszych wad i waszek. Kabaret Hrabi ma genialny dystans do siebie, do tego, że zmieniamy się, grubiejemy, starzejemy się, słowem do życia. Genialne widowisko na dobrym poziomie. Polecam!!!!
Klasa sama w sobie! Bardzo dobry wieczór! Polecam wszystkim bo warto. Kunszt, warsztat, spontaniczność!
Super zabawa, jak zwykle z Hrabi
Super. Hrabi to marka, nie dają kiepskich występów. Kontakt z publicznością niewiarygodny. Polecam!
Kabaret Hrabi nie zawiódł. Humor jakiego można się spodziewać po gigantach kabaretu. Joanna Kołaczkowska wymiata ze swym głosem.
Jak zwykle kupa nie wymuszonego śmiechu.
Hrabi jak zwykle niezawodny. Wspaniały występ, świetny program. Nikt nie jest idealny, każdy ma jakieś wady lub waszki, co świetnie wypunktowali, Polecam!
Na kabaret Hrabi zawsze można liczyć. Humor inteligentny, zero chamstwa, zawsze zabawni, pozytywni, nawiązujący miły kontakt z publicznością i , co równie ważne, z nowym repertuarem. Serdecznie polecam, zawsze.
" Wady i Waszki" program kabaretu Hrabi rewelacja! Polecam. Dwie godziny wspaniałej zabawy, śmiechu i też spojrzenia na własne wady.
Jak zwykle zabawa była przednia! Hrabi są wspaniali, wszystko mnie bolało ze śmiechu. Żal było, kiedy się kończyło. Jestem pod ogromnym wrażeniem ich talentów. Pięć gwiazdek to za mało. Brakło skali♥
Hrabi nie zawiódł. Ciągle bawi w sposób nienachalny.
Kabaret Hrabi to klasa sama w sobie. Zdecydowanie czołówka kabaretu. Chociaż to bardziej już spektakl . Zdecydowanie przewyższają siermiężne i prostackie skecze większości kabaretów w telewizji. Dużym atutem jest też niesamowity wokal Joanny Kołaczkowskiej. Świetny kontakt z publicznością. Zapraszamy do Siedlec częściej.
Rewelacja, inteligentny niepowtarzalny humor. Polecam.
Kabaret Hrabi wymiata, super spędzone 2h :) polecam!
WIĘCEJ
ZWIŃ