kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi i Goście Impro

kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi i Goście Impro

Kabaret Hrabi i Goście Impro - Bilety na kabaret

Kabaret Hrabi i Goście Impro - szczegółowe informacje wkrótce.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Kabaret Hrabi i Goście Impro

Hrabi to TOP MARKA i niezawodnie zawsze rewelacyjnie zabawia widownię. Wykon w formie IMPRO - czapki z głów! Goście nie tyle nie zawiedli, co po prostu brylują i błyszczą! Dzięki za świetną zabawę ;)
Kolejne impro na którym byłam i nigdy się nie zawodzę. Ta forma jest świeża, zawsze zaskakuje i rozbawia do łez. A ten zestaw artystów na scenie jest po prostu idealny
Było bosko 😍
Super wieczór= Salwy smiechu. Niesamowity refleks, humor i intelekt występujących. Zaproszeni goscie :Pani Kasia i Pan Michal - geniusze!
Występ R E W E L A C J A!!!! Odrobina normalności w covidowej rzeczywistości... Chociaz jak dla mnie trochę za luźne podejście do obostrzeń (właściwie każdy siadał jak chciał bez zachowania odstepu, żadnej dezynfekcji rąk czy mierzenia temp przed wejściem na salę.... Mały dyskomfort, zwłaszcza teraz w trakcie 3 fali...
Świetny występ, zabawa przednia, improwizacje na najwyższym poziomie. Dawno tak się nie uśmiałam jak wczoraj (biorąc nawet pod uwagę czas sprzed pandemii). W obecnym czasie było to jak powiew świeżego wiosennego powietrza, jak oddech wolności po dłuuuuugim zamknięciu!
Rewelacyjny czas
genialne. uśmiałem się do łez. "rabarbar kradnę tylko na działkach" i tyle w temacie :D
Nie bylem, nie dalo sie zwrócic biletu.
Rewelacyjnie! Wysokiej jakości dawka śmiechu, z daleka od codziennych tematów społeczno-politycznych, za co zawsze Hrabi szanowałem!
Kabaret Hrabi jak zwykle niezawodny :D

Polecane z kategorii kabaret