kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi i Kabaret Jurki - Aktorem w płot

kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi i Kabaret Jurki - Aktorem w płot

Kabaret Hrabi i Kabaret Jurki - Aktorem w płot - Bilety na kabaret

Kabaret Hrabi i Kabaret Jurki - znakomity duet. Osobno radzą sobie dość niesamowicie, co dopiero kiedy połączą siły? Będzie się działo. Każdy miłośnik dobrego humoru powinien to zobaczyć, bo warto.

Kabaret Hrabi w poszukiwaniu nowych wyzwań. Pomysł złączenia sił z innym kabaretem powstawał przez lata. Oswajanie się z myślą, ciche rozmowy, pytania stawiane półgębkiem. Kto? Z kim? Wreszcie stało się naturalne, że z kabaretem Jurki. Tak, przez jakiś czas będzie nas ośmioro, ośmiorgo, ośmiorgu, ośmiorgiem. Dwie kobiety - czyli dwa blond łby, oraz sześciu przeróżnych typów współczesnego mężczyzny - czyli kalejdoskop mord. O aktorach można sporo, ale czy trzeba zaraz dobrze? I Hrabi, i Jurki, w liczbie ośm, biorą takiego aktora za nogi i rzucają w płot. Żeby poczuł, że żyje. Żeby mu się chciało. Teatr, kabaret, filmy, seriale, reklamy, filmy porno, teledyski, wreszcie życie - wszędzie się gra<a name="_GoBack"></a>. Banalne, to prawda. Ale jakie prawdziwe! Ole!

"Na scenie będzie nas ośmiorgo, ośmiorgu, ośmiorgiem. Dwie kobiety - czyli trochę bioder oraz sześciu przeróżnych typów współczesnego mężczyzny - czyli mrowie."

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Kabaret Hrabi i Kabaret Jurki - Aktorem w płot

Generalnie bawiliśmy się bardzo dobrze. Nie zrozumieliśmy tylko elementu zbierania pięciozłotówek do kapelusza - to było dziwne, niezależnie od celu, jaki mieli aktorzy. Jeżeli pieniądze były zbierane na schronisko dla zwierząt, to taka informacja powinna zostać przekazana na początku spektaklu - wtedy byłoby wszsytko zrozumiałe i byśmy chętnie wsparli zbiórkę.
super zestawienie kabaretów z banalnego tematu źwietne skecze
Występ obu kabaretów wspaniały ,toz to ekstraklasa kabaretowa,dawno sie tak nie uśmiałem.
Najlepsza terapia śmiechem. Występ fantastyczny!
Przedstawienie super!!! Jak zwykle tam gdzie Kabaret Hrabi można "boki zrywać". Udana symbioza z Kabaretem Jurki. Brawo !. Szkoda tylko ,że organizator nie zadbał o przypływ świeżego powietrza podczas spektaklu. Ogromna duchota na sali w teatrze Buffo, jedna osoba nawet zemdlała musiała opuścić tak wspaniałe przedstawienie.
Obydwa kabarety z osobna są super. W połączeniu, MEGA. Skurcz policzków ze śmiechu. Polecam.
Rewelacyja
Bardzo mi sie podobało. Zaskoczona byłam profesjonalizmem i zaangażowaniem występujących osób. Polecam :). Było bardzo śmiesznie.
Dobrze spędzone 2 godziny
Rewelacyjny występ. Ubawiłam się niezwykle, już nie pamiętam kiedy tak wspaniale się czułam jak na tym kabarecie. Wielkie ukłony dla wszystkich występujących.
bardzo dobre przedstawienie
Dobra zabawa, jednakże wolę każdy z tych kabaretów osobno.
Przedstawienie rewelacyjne.Jestem godna podziwu połączenia występu dwóch kabaretów. Kabaret Hrabi "mistrzostwo świata". Polecam każdemu.
grazia 30.10.2017 12:40
Świetny występ - whoopi i birgitte cudowne wręcz :)
goofinka 28.10.2017 11:16
Fantastycznie spedzone ponad 2 godziny. Brzuch i szczeka bola?y mnie ze ?miechu a rece od klaskania. Calosc dowodem na to ze mozna stworzec extra kabaret bez polityki. BRAWO, BRAWO I JESZCZE RAZ BRAWO ???
POLECAM!! Połączenie wybuchowe, śmiechu po pachy. Osobno są mega, razem - nie ma słów.
było super
super aktorstwo, kunszt, pełen profesjonalizm w angażowaniu publiczności w show! cudownie zbudowany klimat
Małgosia 15.09.2017 11:15
Gorąco Polecam, połączenie dwóch najlepszych kabaretów w Polsce, nie zobaczysz tego w TV ani na Youtube ;)
Było fantastycznie polecam i czekam na kolejne spektakle ????????
Co tam dużo mówić. Trzeba iść i obejrzeć. No chyba,że ktoś się nie lubi śmiać.
Zarówno występ kabaretów jak i obsługa na najwyższym poziomie :)
Inteligentnie, śmiesznie, doskonale jak zwykle! Polecam!
Świetny kontakt z publicznością. Znakomite połączenie dwóch kabaretów. Nie pamiętam kiedy ostatnio się tak uśmiałam :D Wydaje mi się, że jest to najlepszy program kabaretowy jaki widziałam. Serdecznie każdemu polecam :D
Kolejny raz kabaret HRABI mnie zachwycił. Aśka wymiata , a w połączeniu z kabaretem JURKI jeszcze bardziej. Polecam!
Było jak zawsze BOSKO !!!!!!! Smiesznie, zaczepnie i wesoło. Kompilacja Hrabi i Jurki to jak fajerwerki i ogien poprostu BOOOOMMM!!!
Kabaret r e w e l a c j a - polecam każdemu, świetna zabawa przez dwie godziny, wykonanie piosenek super, publiczność wciągnięta do zabawy - a to chyba najważniejsze, musicie to zobaczyć.
Super występ.Dla mnie kabaretowa czołówka.
REWELACJA !!! ponad 2 godziny uśmiechu od ucha do ucha !!!
Jak dla mnie genialny występ. Duet tych dwóch kabaretów doprowadza do łez. Polecam każdemu.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret