kabaret
Kabaret Hrabi - mecz Hrabi - Ab Ovo-teatr Improv

kabaret

Kabaret Hrabi - mecz Hrabi - Ab Ovo-teatr Improv

Kabaret Hrabi - mecz Hrabi - Ab Ovo-teatr Improv - Bilety na kabaret

Kabaret Hrabi - mecz Hrabi - Ab Ovo-teatr Improv | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Dwa zespoły i dwa światy. Hrabi - od lat zakochany w kabarecie aktorskim, choć nie jest im obca improwizacja. AB OVO - aktorzy, którzy najbardziej cenią sobie energię, pochodzącą właśnie z improwizacji. To mistrzowie współpracy z widzami, zręczni i obdarzający ją miłością. Hrabi kocha równie mocno. Dobrali się właśnie według takiego klucza. Bo publiczność rozśmieszyć można tylko wtedy, gdy się ją nie tylko lubi, ale przede wszystkim miłuje.
Na jednej scenie, bez przygotowanych skeczów czy piosenek, dochodzi do zwarcia i maglowania, ale cel jest jeden – dobra zabawa.
Nie zobaczą Państwo niczego, co wiedzieli kiedyś, oraz niczego, co można znaleźć w Internecie. Wszystko wymyślone tu i teraz.
Mecz HRABI-AB OVO-teatr Improv.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Wspaniała zabawa! Mądra, inteligentna, genialny występ i kapitalna publiczność.
Nieco poniżej oczekiwań. Może to kwestia formuły - w większości była to improwizacja. Kobitka z hrabi momentami genialna w swoim stylu. Kabaret ab ovo ze sporym potencjałem zwłaszcza kobitka i rastaman z kokiem i bródką. Generalnie na ten występ nie poszedłbym jeszcze raz, aczkolwiek cieszę się że widziałem babeczkę z hrabi na żywo
Genialny występ. Polecam wszystkim😊
Świetna zabawa od początku do końca.
Fantastyczne i niezapomniane wydarzenie ze świetnymi aktorami!!!!! Polecam gorąco !!!
Z całego spektaklu najbardziej podobała mi się sala Filharmonii Świętokrzyskiej. Uwielbiałam kabaret HRABI przez prawie 25 lat, bywałam na ich występach, gdy pojawiał się nowy program. Aż do wczoraj. WCZORAJSZY SPEKTAKL NIE MIAŁ NIC WSPÓLNEGO Z UMIEJĘTNOŚCIAMI HRABI- NP Z ICH MOZLIWOŚCIAMI IMPROWIZACYJNYMI W SERIALU ,,SPADKOBIERCY". Wczoraj zaś miałam wrażenie, że Hrabi usunął się w cień, aby wypromować teatr AB OVO. No i nie oszukujmy się wzajemnie- nie do końca była to improwizacja- raczej była to ,,improwizacja sterowana", w pewnych fragmentach było to aż nadto widoczne, a widz traci wtedy zaufanie. Jeśli ktokolwiek wyszedł wczoraj zadowolony z tego spektaklu, to na pewno AB OVO, bo został mocno zauważony i wypromowany. Ale widz, nieco bardziej uważny i wymagający, wyszedł niestety rozczarowany. Może Pan manager AB OVO -klawiszowiec jednak POSTAWIŁBY NA SWÓJ PODSTAWOWY KABARET?
Świetna rozrywka na wysokim poziomie. Mam w policzkach zakwasy od śmiechu. POLECAM
trzeba to zobaczyć na własne oczy! :) WARTO!!!!!!!!!!!!!!
Bawiliśmy się przednio, dawno się tak nie uśmieliśmy. Polecam gorąco, rozrywka jedyna w swoim rodzaju!
Fantastyczny występ. Polecam każdemu.
Super! Jak zawsze😀
Doskonała zabawa. Polecam !
Super!!!Polecam.
świetna zabawa; i Ab Ovo i Hrabi zafundowali nam pyszną zabawę
Jak zwykle smiechu co niemiara 😁
Kabaret improwizowany to formula, ktora bardzo mi podpasowala. Świetna zabawa, doskonałe pomysły :D Już poluje na następne bilety!
Swietna zabawa.
Bylo fantastycznie :) taki poczatek tygodnia to ja rozumiem :)
Super zabawa....Miło popatrzeć na inteligentnych i zdolnych ludzi ....
Lena 12.07.2018 21:20
MILE SPĘDZONY CZAS! POLECAM!
Karolina 11.07.2018 15:25
Super przedstawienie. Gorąco polecam.
Tomek 11.07.2018 09:54
Jedyny w swoim rodzaju, nie do powtórzenia. BARDZO chętnie powtórzę swoje uczestnictwo w takiej formie rozrywki. Gorąco polecam :-)))
j-amik 11.07.2018 08:55
Rewelacja 😍
W zeszłym roku w Szczecinie lepiej sie bawiłam ale było ok
Ab Ovo prowadząca za głośna i zbyt dużo mówiąca o zasadach konkurencji. Hrabi wyglądali na zmęczonych, jacyś tacy wycofani. A Pan z Ab Ovo to nawę ziewał. Występ zaczął się o 17.00. Cieszy tylko, że tytuł finałowej piosenki "Jestem laska Marszałka" był z mojej karteczki.
Nie zawiodłam się !!! Taka formuła przedstawienia, podczas którego aktorzy improwizują cały spektakl na bieżąco, przy lekkim współudziale publiczności, jest rewelacyjna. I w ten sposób my widzowie możemy poznać prawdziwe umiejętności aktorskie i kabaretowe poszczególnych artystów. Prosimy o więcej!!!
Bardzo nam się podobalo. Dużo śmiechu:))) poszłabym jeszcze raz
Bawiliśmy się dobrze, można by było dodać kilka wstawek tradycyjnego kabaretu do impro.
Program jak zawsze z Hrabi gwarantuje super zabawe. Uwaga do organizatorow ze nie ma od poczatku informacji o dodatkowych dwoch rzedach ustawionych krzesel wiekszych niz foteliki bylo nie bylo przeznaczonych dla dzieci.
Pierwszy raz brałam udział w imprezie tego rodzaju. Improwizacja pełna humoru i doskonałej zabawy, w której brała udział również publiczność.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane