Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

kabaret Kabaret Jurki

Kabaret JURKI | Kabaret CIACH - dwie rejestracje DVD

kabaret Kabaret Jurki

Kabaret JURKI | Kabaret CIACH - dwie rejestracje DVD

Kabaret JURKI | Kabaret CIACH - dwie rejestracje DVD - kabaret

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Kabaret JURKI zaprezentuje swój program „Wolność”, a następnie na scenie wystąpi Kabaret CIACH.

"Kabaret Jurki - Wolność" - rejestracja DVD
Kabaret Jurki zaprasza na program zatytułowany "Wolność". Wolność to życie bez strachu według własnego scenariusza.
Namiastką niechaj będą słowa piosenki: "Pani Mariola". Pani Mariola z Trzcianki nie miała w oknie firanki, celowo czy przez roztargnienie wprawiała sąsiadów w omdlenie. Czegóż by nie zrobiła już na językach była - a że kupuje najdroższą szynkę i karmi szynką kocinkę, że wpuszcza kota do łóżka i śpi z nią zwierz na poduszkach. Że coś tam robi w łazience i myje długo ręce. Że często w fotelu płacze, a potem się śmieje i skacze, że w piekarniku spaliła ciasto. A potem wybiegła na miasto, wsiadła w taksówkę we wtorek, wróciła w niedzielę wieczorem. Albo, że tańczy nago przed lustrem z wypięta pupą i biustem. Że kurier paczki przynosi Marioli, a ilość paczek aż boli. Że kwiaty jej schną na balkonie, że wisi na telefonie. Że nie ma żadnego pana i czasem bywa pijana. Że często zaprasza gości, bez względu na poziom inności. Być może Mariola z Trzcianki nie chce mieć w oknie firanki. Czerpie garściami z życia i nie ma nic do ukrycia. Gdy cię ciekawość zżera jak żyje Marian czy Hela, co robi w wolnym czasie Pan Tomek na tarasie kurz wymieć spod wycieraczki. A spod dywanu kłaczki I zerwij z okna swoją firankę zanim przyłożysz do ściany szklankę. sł.: AL, muz.: ML

Kabaret CIACH - "Rodzina Kontratakuje"

Rodzina to podstawowa komórka społeczna. A wiadomo, że komórki są różne. Od tych z dużymi przyciskami po smartfony. I jak funkcje w telefonie tak i w rodzinie ma się inne zadanie. Każdy ma swojego Yodę, Klona i rycerza Jedi a jeśli nastąpi zaburzenie hierarchii ( zagrożenie) to wtedy „ Rodzina Kontratakuje" . A może po prostu... po ciężkim pracowitym dniu włóż płytę do odtwarzacza, WCZEŚNIEJ zrób sobie kawę herbatę lub drinka, uszykuj przekąski i włącz... A jeśli wyjdziesz do miasta i spojrzysz na kogoś, kto Cię mija..., to się do niego uśmiechnij... - Nasza praca nabiera wtedy sensu. I opis też.

Jest to rejestracja DVD. Kupno biletu równoznaczne jest ze zgodą na upublicznianie wizerunku. W przypadku spóźnienia się na rejestrację DVD nie gwarantujemy miejsca wskazanego na bilecie! Prosimy o wcześniejsze przybycie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Kabaret JURKI | Kabaret CIACH - dwie rejestracje DVD


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret