kabaret

Kabaret Jurki

kabaret

Kabaret Jurki

Kabaret Jurki - Bilety na kabaret

Kabaret Jurki - Świecie | Kupuj Bilety Online

Kabaret Jurki to jeden z filarów tzw. Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego, znany fanom kabaretu z kultowego serialu improwizowanego Spadkobiercy (Agnieszka "Marylka" Litwin Sobańska w roli Harriet oraz Znany Wojtek Kamiński w roli Kena). Trójka scenicznych indywidualności, od lat współpracująca ze sobą, doskonale umiejąca odczuć potrzeby publiczności. Ich twórczość zdominowana jest przez tematy społeczno-obyczajowe. Z upodobaniem sięgają po "materiał ludzki", rozumiany zarówno jako obserwacja ludzkich zachowań, jak i mierzenie się z osiągnięciami kultury. Kabaret Jurki czerpie także z tematów literackich, przetwarzając je za pomocą nieco absurdalnego poczucia humoru. Artyści tego kabaretu lubią bawić się formą, choć ich programy pozostają w sferze tzw. tradycyjnego kabaretu - na scenie przeplatają się skecze, pełne najróżniejszych bohaterów i szaleńczych zwrotów akcji, komiczne piosenki, monologi, a także elementy improwizacji.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Fajna zabawa, chociaż dość długa. Super uratowana sytuacja z problemami technicznymi. POLECAM
Bawiliśmy się bardzo dobrze, ogromny aplauz publiczności po zakończeniu spektaklu..polecam
Rewelacja uśmiałam się do łez!
Fantastyczny kabaret. Ponad dwie godziny świetnej zabawy, wypełnione śmiechem do łez, doskonały kontakt z publicznoscią. Polecam
Zarówno występ Kabaretu Czesuaf jak I Kabaretu Jurki na najwyższym poziomie. Polecam oba programy Kabaretowe bo naprawdę warte są obejrzenia. Dobra zabawa gwarantowana!
MAGDALENA-LUBLIN 22.01.2020 10:11
R E W E L A C J A !!!!
Bardzo profesjonalna gra aktorów scenicznych! :-)
Mega przyjemne odczucia.
Artyści zaprezentowali bardzo wysoki poziom i klasę. Uśmiałam się do łez. Poczęstunek był ogromnym zaskoczeniem tylko ciekawi mnie co sami artyści potem jedli. Pozdrawiam Kabaret Czesuaf i Kabaret Jurki. Dziękuję Wam!
Super występ
Konradleczna 21.01.2020 11:59
ŚWIETNA ZABAWA,MOŻNA BYŁO UBAWIĆ SIĘ W 100 %. GORĄCO POLECAM
Rewelka polecam
Mimo, w większości znanych skeczy, występ na żywo zawsze jest zaskoczeniem, przynosi mnóstwo dodatkowych wrażeń i śmiechu - a to najważniejsze :) Wspaniałym kabaretom szczególnie dziękujemy za humor, uśmiech ... i wszelki spontan :)
Konkretna dawka dobrego humoru. Olga z Cześków bardzo mocno nowy filar kabaretu. Jurki wiadomo wyjadacze, wszysto mega naturalnie.
Kabarety świetne, bawiłam się jak nigdy. Kabaret Jurki ma zdolność do tworzenia więzi z publicznością. Podczas występu w Lublinie okazało się, ze jest problem techniczny przed występem i kabaret zostal poproszony o zajęcie się publicznością przed nagraniem. Po chwili rozmowy członkowie kabaretu zaczęli wynosić zza kulis jedzenie i napoje dla publiczności i roznosić je po kilkusetosobowej sali. Wyjechali na scenę z bemarami i zaczęli rozlewać barszczyk do filiżanek. Były też pierożki, owoce. Jurki błyskawicznie reagują na publiczność i to jest ich największa siła. Nigdy czegoś takiego nie widziałam, a ze śmiechu płyneły mi łzy po policzkach.
Świetnie przygotowane miejsce, oba kabarety podeszły do występu profesjonalnie, super zabawa,gorąco polecam.
Super występ jak zawsze zabawni ale troszkę za krótko
Ogień!!!!!
dobry kontakt z publicznością, stare i nowe scenki,wrażenie "na żywo"pozytywne !
Super zabawa, uśmiałem się do bólu. Gorąco polecam ten kabaret.
Świetny występ, już dawno tak zdrowo się nie śmialiśmy. Czekamy na kolejne spotkanie z Kabaretem Jurki.
Było super 😀👍
sasza ty plakales ja plakalem --ze smiechu oczywiscie fajny kabaret,wydaje mi sie ze widownia tez sie dobrze bawila...polecam
Jurki po prostu wymiataja. Rozbawili do łez. Kazdemu polecam . Zaznacze że nie przepadam za takim humorem a bawilam sie świetnie.
reniam127@wp.pl
Występ uważam za rewelacyjny. Bardzo nam się z żoną podobało.
Super! Bardzo wesoło. Szczęka bolała i brzuch też. Polecam!!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Świecie inne wydarzenia