kabaret Kabaret Jurki

Kabaret Czesuaf | Kabaret Jurki - dwie rejestracje DVD

kabaret Kabaret Jurki

Kabaret Czesuaf | Kabaret Jurki - dwie rejestracje DVD

Kabaret Czesuaf | Kabaret Jurki - dwie rejestracje DVD - Bilety na kabaret

Kabaret Czesuaf w programie pt.„Przyjęcie” - to dwie godziny skeczów i piosenek, przy których nikt nie będzie się nudził. Są przyjęcia rodzinne, są przyjęcia państwowe, przyjęcia bardziej lub mniej oficjalne, ale „Przyjęcie” kabaretu Czesuaf, to jedyne, na którym goście będą płakać ze śmiechu. Można przyjść z osobą towarzyszącą, można przyjść solo, można przyjść w większej grupie. Na naszym „Przyjęciu” goście spotkają prawie prawdziwego króla, prawdziwego hrabiego, jego nie do końca rezolutnego służącego oraz pannę hrabiankę Wątrobiankę. Będzie kolega z liceum, który ze swoim szwagrem robił takie rzeczy, o jakich nam się nawet nie śniło. Wpadną również Jadwiga, Seba i pan profesor z poprzednich programów. Podobno mogą się pojawić nawet osoby znane z pierwszych stron gazet. Menu na „Przyjęciu” jest bardzo obszerne, każdy wybierze kilka smacznych skeczów i przebojowych piosenek na deser. A to wszystko w wykonaniu Olgi, Tomka, Wojtka i Maćka.
Dlatego już dziś wszyscy czujcie się zaproszeni na „Przyjęcie” u Czesuafa!

Kabaret Jurki w programie - "Last minute"
Żyjemy w biegu, na huśtawce, na krawędzi, na kredyt, wszystko odkładamy na ostatnią chwilę, albo kręcimy się w kółko jak bąki na pleckach i nie możemy ruszyć z miejsca. A życie nie będzie na nas czekać, a marzenia same się nie spełnią. Nie czekajmy do ostatniej chwili, metronom nie śpi... tik tak tik tak tik tak...

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Kabaret Czesuaf | Kabaret Jurki - dwie rejestracje DVD

Kabaret Czesuaf rewelacja, płakaliśmy ze śmiechu. Jurki niestety poniżej oczekiwań. Dłużyzny w skeczach sprawiały, że akcja siadała i powiewało nudą. Najlepsza część przed rozpoczęciem nagrywania improwizowanego zabawiania publiczności z powodu awarii.
Kabaret Czesuaf oraz kabaret Jurki zaprezentował się na bardzo wysokim poziomie. Uśmiech nie znikał z twarzy na dwóch występach :) Idealna interreakcja z widzem :)
Fajna zabawa, chociaż dość długa. Super uratowana sytuacja z problemami technicznymi. POLECAM
Zarówno występ Kabaretu Czesuaf jak I Kabaretu Jurki na najwyższym poziomie. Polecam oba programy Kabaretowe bo naprawdę warte są obejrzenia. Dobra zabawa gwarantowana!
MAGDALENA-LUBLIN 22.01.2020 10:11
R E W E L A C J A !!!!
Bardzo profesjonalna gra aktorów scenicznych! :-)
Mega przyjemne odczucia.
Artyści zaprezentowali bardzo wysoki poziom i klasę. Uśmiałam się do łez. Poczęstunek był ogromnym zaskoczeniem tylko ciekawi mnie co sami artyści potem jedli. Pozdrawiam Kabaret Czesuaf i Kabaret Jurki. Dziękuję Wam!
Super występ
Konradleczna 21.01.2020 11:59
ŚWIETNA ZABAWA,MOŻNA BYŁO UBAWIĆ SIĘ W 100 %. GORĄCO POLECAM
Rewelka polecam
Mimo, w większości znanych skeczy, występ na żywo zawsze jest zaskoczeniem, przynosi mnóstwo dodatkowych wrażeń i śmiechu - a to najważniejsze :) Wspaniałym kabaretom szczególnie dziękujemy za humor, uśmiech ... i wszelki spontan :)
Konkretna dawka dobrego humoru. Olga z Cześków bardzo mocno nowy filar kabaretu. Jurki wiadomo wyjadacze, wszysto mega naturalnie.
Kabarety świetne, bawiłam się jak nigdy. Kabaret Jurki ma zdolność do tworzenia więzi z publicznością. Podczas występu w Lublinie okazało się, ze jest problem techniczny przed występem i kabaret zostal poproszony o zajęcie się publicznością przed nagraniem. Po chwili rozmowy członkowie kabaretu zaczęli wynosić zza kulis jedzenie i napoje dla publiczności i roznosić je po kilkusetosobowej sali. Wyjechali na scenę z bemarami i zaczęli rozlewać barszczyk do filiżanek. Były też pierożki, owoce. Jurki błyskawicznie reagują na publiczność i to jest ich największa siła. Nigdy czegoś takiego nie widziałam, a ze śmiechu płyneły mi łzy po policzkach.
Świetnie przygotowane miejsce, oba kabarety podeszły do występu profesjonalnie, super zabawa,gorąco polecam.

Polecane z kategorii kabaret