kabaret Kabaret K2

Kabaret K2 - Program z Kobietą

kabaret Kabaret K2

Kabaret K2 - Program z Kobietą

Kabaret K2 - Program z Kobietą - Bilety na kabaret

Czas na kabaret K2 w zupełnie nowej odsłonie. Zapraszamy na Program z Kobietą. Do Bartosza Klauzinskiego i Michała Zenknera dołączyła młoda, piękna, a przede wszystkim utalentowana Dominika Najdek. Dominika jest dla chłopaków trzecią połówką kabaretowej pomarańczy ;) Od pierwszych wspólnych występów widać, że to jej właśnie brakowało w tej układance. Co nowego? Tematyka skeczy jest teraz jeszcze bogatsza. Niespodzianka! W końcu pojawiły się w nich relacje męsko-damskie. Znalazło się miejsce dla matki, żony i kochanki. Oprócz nich pojawią się między innymi: kowboj w obuwniczym, doktor szarlatan oraz teorie spiskowe.

Mimo nowości pewne rzeczy pozostały niezmienne. K2 to wciąż wulkan scenicznej energii. Kabaret zarówno młody duchem jak i bogaty doswiadczeniem. Odjechany, zakręcony, ale przystępny. Potrafiący pod powierzchnią zniewalająco śmiesznych skeczy przemycić poważniejsze treści. Żywy i oparty na interakcji z widzem. Niebojący rzucać się w wir improwizacji. Gwarantujący niepowtarzalność występów.

Podsumowując. Program z Kobietą to stare, dobre K2, tylko że...nowe i lepsze.

Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Kabaret K2 - Program z Kobietą

super miejsce na kabaret, super kabaret:) ubawiłam się na całego:)
Fajna zabawa,dużo śmiechu. Polecam naprawdę warto zobaczyć.
Super, Super, Super :) Naprawdę cudownie spędzony czas, miło, wesoło, przyjemnie :) Polecam!
Bardzo fajny kabaret, bardzo dobrze się bawiliśmy, bardzo wszystkim polecam !
Występ kabaretu był bardzo udany, zabawy było sporo i cała rodzina dobrze się bawiła. Pewnie ze względu na zmianę terminu sporo osób zrezygnowało (był spory problem ze znalezieniem miejsc przy zakupie biletów). W nowym terminie po ok. miesiąca czasu połowę miejsc było wolnych.
Supcio bylo☺
Polecam
Występ super, mnóstwo śmiechu, kobieta potrzebna chociaż sami też robili dobrą robotę
Kabaret na wysokim poziomie, uśmiałam się do bólu:)
było super świetnie sie bawiłam

Polecane z kategorii kabaret