kabaret

Kabaret Kałamasz

kabaret

Kabaret Kałamasz

Kabaret Kałamasz - Bilety na kabaret

Najmłodszy kabaret w nie najmłodszym składzie.
Lekkostrawny koktail starego kabaretu Długi z aktorami popularnego serialu Ranczo.
Do regularnego spożycia nie tylko dla miłośników Mamrot czy innych mózgoj..., ale i do degustacji dla miłośników kabaretu literackiego i aktorskiego.

Autorami tekstów są Robert Górski (Kabaret Moralnego Niepokoju) i Jacek Łapot (kabaret Długi). Muzykę skomponował Dariusz Szweda.
Nazwa to akronim (nie mylić z anonim) pierwszych sylab: KAlus, ŁApot, MAciejewski, SZweda.

Bogdan Kalus - aktor teatralny i filmowy. Na koncie kilkanaście ról filmowych i ponad 20 telewizyjnych. Największą popularność przyniosły mu role w serialach -Święta wojna-, -Halo Hans-, a zwłaszcza -Ranczo-. Stały bywalec Wilkowyjskiej ławeczki. Zdobywca tytułu -Świr Roku 2008- w kategorii aktor.

Jacek Łapot - twórca kabaretu Długi. Od 30 lat autor wielu audycji radiowych i telewizyjnych, związany z radiową Trójką i różnymi projektami telewizyjnymi.

Sylwester Maciejewski - aktor teatralny i filmowy. Na koncie kilkadziesiąt ról w teatrach Komedia i Powszechnym, gdzie spędził 30 lat swojego życia. Największe sukcesy to role w teatrze telewizji: -Hamlet we wsi Głucha Dolna-, -Na szkle malowane-, w filmie -Pieniądze to nie wszystko- oraz w ostatnio w serialu -Ranczo-. Kolejny stały bywalec Wilkowyjskiej ławeczki w kabarecie.

Dariusz Szweda - pianista, kompozytor, aranżer. Najlepszy muzyk w zespole.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kabaret Kałamasz

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret