kabaret Kabaret Kałasznikof

Kabaret Kałasznikof - premiera programu "Tajemnice Estrady"

kabaret Kabaret Kałasznikof

Kabaret Kałasznikof - premiera programu "Tajemnice Estrady"

Kabaret Kałasznikof - premiera programu "Tajemnice Estrady" - Bilety na kabaret

Kabaret Kałasznikof zaprasza na premierę swojego trzeciego programu pt. "Tajemnice Estrady".

- Ciekawi Cię co dzieje się za kulisami kabaretowych występów?
- Chcesz poznać życie artystów od kuchni?
- Lubisz odkrywać tajemnice?

Oto program, którego nie możesz przegapić!

Sekrety artystów, kabaretowe sztuczki, tajemnice z garderoby, trasy i hotelu. To wszystko oraz całą masę zabawnych skeczy i piosenek z życia wziętych będzie można zobaczyć w najnowszym programie Kabaretu Kałasznikof. Programie, który napisało samo życie. Tym razem, oprócz żartów wysyłanych seriami i hitowych postaci, artyści zaprezentują mnóstwo życiowych obserwacji, zabawnych komentarzy i sporą dawkę szaleństwa.

Odkryj "Tajemnice Estrady" - absolutnie premierowy program, wypełniony wyłącznie nowymi skeczami i piosenkami, wśród których znajdują się skecze przygotowane m.in na Rybnicką Jesień Kabaretową Ryjek.

Kabaret Kałasznikof - w ciągu ostatnich dwóch lat “wjechali z buta” w polską scenę kabaretową. Program pt. “Charaktery” okrzyknięty został pełnym sukcesem, a realizacje telewizyjne dla 3 kanałów potwierdziły, że rybniccy kabareciarze przeskoczyli kilka półek w kabaretowych rankingach. Ale po co wierzyć na słowo? Najlepiej samemu się przekonać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Kabaret Kałasznikof - premiera programu "Tajemnice Estrady"

Kupa śmiechu, miła atmosfera. Z niecierpliwością czekam na kolejny występ!!!!
Ogólnie występ dobry. Brakowało mi spójności programu i skeczy adekwatnych do jego tytułu. Kilka nowych wymieszanych z kilkoma starymi, no i tymi z Ryjka. Zdarzyły się pomyłki i wpadki, chociaż to można zwalić na emocje związane z premierą.
Bardzo miło spędzony czas, widać że kabaret się rozwija i niedługo pooglądamy ich już tylko w TV
Łukasz i Beata jak zawsze na najwyższym poziomie. Fenomenalny występ, z niecierpliwością czekamy na kolejny, będziemy napewno 😁

Polecane z kategorii kabaret