kabaret

Kabaret Koń Polski

kabaret

Kabaret Koń Polski

Kabaret Koń Polski - Bilety na kabaret

Któż nie zna Mariana i Heli? Ten duet jest już hitem na estradzie kabaretowej a to nie wszystko, co Koń Polski ma nam do zaoferowania! Przekonajcie się sami wybierając się na występ.

7 marca 2020 roku (sobota) o godz. 17.00 w Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice będziecie mogli się spotkać z najpopularniejszym małżeństwem - Marianem i Helą.

Kabaret występuje już ponad ćwierć wieku, a karierę rozpoczął od zdobycia Grand Prix na I Przeglądzie Kabaretów Paka w Krakowie. Potem były „Złota Szpilka” Lidzbarskich Biesiad Satyry i Humoru i wiele, wiele innych. Kabaret ma na koncie dwa seriale telewizyjne – Badziewiakowie i Skarb Sekretarza. Jest gospodarzem największej imprezy kabaretowej w kraju – Festiwalu Kabaretu w Koszalinie odbywającego się co roku w ostatnią sobotę lipca, transmitowanego na żywo przez telewizję. Ma na koncie kilkanaście wyjazdów zagranicznych gdzie występował dla Polonii. Między innymi bawił publiczność w Nowym Yorku, Chicago, Los Angeles, Paryżu, Berlinie, Moskwie, i Brukseli. Wszystkim kojarzy się z najbardziej znaną kabaretową parą w kraju – Marianem i Helą. Kabaret tworzą Leszek Malinowski, Waldemar Sierański oraz wychowanka Teatru Muzycznego w Gdyni Maria Borzyszkowska .

Aktualnie zespół występuje w składzie:

Leszek Malinowski – autor, reżyser, szef, „Badziewiak”, Stasiek Górecki „, „Hela – żona Mariana”

Waldemar Sierański – współpraca autorska, „Marian”,”Szeregowy Maślanka”, „Majkel”

Maria Borzyszkowska – dziennikarka, urzędniczka stanu cywilnego, wokalistka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kabaret Koń Polski

Generalnie ok, chociaż Myślałam Że będzie dużo zabawniej... jak to na kabaretach.
Impreza super, kabaret super, obsługa super, salą super brawo
Na żywo to na żywo inne emocje-podobało nam sie.
Wszystko już było!!!Chałtura!!!

Polecane z kategorii kabaret