kabaret

Kabaret LIMO

kabaret

Kabaret LIMO

Kabaret LIMO - Bilety na kabaret

Rozśmieszają w niesamowity sposób – bawią się tym, co robią, podpierając kunsztowne aktorstwo doskonałymi tekstami. Ci, którzy obserwują karierę Lima, pamiętają ich habity i Świętą Inkwizycję oraz czarne trampki, którymi podbijali serca publiczności na Pace. Udało im się po wielokroć, dlatego oglądanie ich to naprawdę świetna zabawa. Stworzyli kilka programów: "Limoniada", "Wersja robocza", "Program ze zwłoką", "Kokodżambo", "Za murami, za stosami", „"Miasteczko", "Dzielnia" i obecnie "Niebieski Migdał". Wygrali w międzyczasie mnóstwo nagród na wszystkich przeglądach w kraju – do tego stopnia, że przestali się pokazywać na konkursach – no chyba, że w roli gwiazdy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kabaret LIMO

Nowych skeczy nie było, ale przecież była to trasa pożegnalna, takie 'The best of' :) Świetna zabawa! Szkoda, że kabaret już nie istnieje.
Wspaniały i bardzo energetyczny występ. Zdecydowaliśmy się na zakup biletów w ostatniej chwili i to był strzał w "10". Pozdrawiamy i ściskamy mocno. jl
Zapewniono dużą dawkę szczerego śmiechu, pobudzono szare komórki. Wspaniale spędzony wieczór.
Kabaret rewelacyjny, szkoda że to ostatni występ. Palladium fatalne- obskurna sala, chybotające się krzesła.
Limo doskonałe jak zawsze, a nawet lepsze ;) Bawiliśmy się świetnie, szkoda, że to ostatni raz.
pauleena 03.01.2015 18:03
szkoda że to ostatnia trasa. kabaret na najwyższym poziomie radości:}
fantastycznie spędzony czas:) brzuch bolący ze śmiechu :) LIMO nigdy nie zawodzi
Przedstawienie kabaretu Limo było dla mnie wielkim przeżyciem z kilku powodów.Po pierwsze widziałam ich na żywo pierwszy raz w życiu, po drugie było to ich przedostatnie wystąpienie.Bawiłam się świetnie, artyści z łatwością nawiązali kontakt z publicznością i mimo kilku bisów wyszłam z żalem, ze to już koniec.Dodatkowo dużym plusem była puszczanie przed występem piosenek kabaretu, które rozbawiły publiczność.
Limo jak zwykle wspaniali - nawet znane skecze okraszone spontanicznymi żartami. Wspaniała grupa, szkoda, że się rozwiązują... Było 10 minut opóźnienia, ale to chyba bardziej wina ociągających się widzów, którzy w dużej liczbie przyjechali na ostatnią chwilę i dopiero odbierali bilety.
Jak zawsze genialni i tryskający świeżością. Cieszę się, że mogłam ich jeszcze zobaczyć na żywo w takim składzie. Mam nadzieję, że będzie można ich jeszcze spotkać w innych konfiguracjach, bo żal, by taki talent do bawienia ludzi inteligentną rozrywką poszedł na zatracenie ;)
niezapomniane wydarzenie oraz genialna atmosfera.
Zabawa była znakomita.Szkoda,że był to ostatni występ.
Ostatni występ kabaretu LIMO - po prostu rewelacja.
Świetny występ! Nic dodać, nic ująć. Szkoda że ostatni...
Klasa sama w sobie dzięki za udany Sylwester.Szkoda że to już koniec kabaretu Limo.Spoko klimat bez gwiazdorzenia jak na domówce.Pozdrawiam
Szkoda,że po raz ostatni...bylo EKSTRA !
Marta i Wojtek 01.01.2015 18:46
Petarda!!!
Występ fantastyczny, tylko szkoda, że ostatni.
usilna interakcja z publicznoscia, troszke za bardzo na sile, w zwiazku z czym nie jest az takie smieszne. Proponuje zawsze miec kogos juz wczesniej dogadanego zeby nie bylo zbyt sztywne.
Występ bardzo dobry. Kabaret na najwyszym poziomie. Jednak Palladium nie jest gotowe na przyjęcie tak duzej liczby gości. Widownia ma wiele rzędów ale w jednej płaszczyźnie.
angelika 01.01.2015 15:16
Podwójny kebab na podwójnym cieście nie rozczarował, był smakowity, ale niestety już się skończył ;)
Poziom artystyczny występu stał na najwyższym poziomie. Świetnie spędzony czas!
efface89 01.01.2015 14:17
Było super :-) Niezapomniane przeżycie...
Kabaret Limo był najlepszym polskim kabaretem. Wielka szkoda, że to był ich ostatni występ :( Dużo połączonych skeczów jak i takich, których wczesniej nie widziałam.
Ach co to był za Limo:) dali z siebie wszystko,wyluzowani, inteligentni i aż trudno uwierzyć że znikną na zawsze...
Bardzo fajny wystep smieszny luzny i przyjemny
Marcin4_ 01.01.2015 12:31
Jestem bardzo zadowolona.Wspaniały wystep,atmosfera i zabawa.A Limo super!
Improwizacja to jest fajna u cioci na imieninach. Gdy kupuję bilet to oczekuję występu profesjonalistów, Oraz, że do tego występu będą przygotowani.
Limo jak zawsze byli rewelacyjni! Bawili do łez, naprawdę dobra zabawa. Szkoda ze to juz ostatni raz.
Cały występ na światowym poziomie. Artyści mieli wspaniały kontakt z publicznością. Wszyscy bawili się wyśmienicie,widać było,że nawet sami artyści.Ten mniej więcej 2h minęły jak 2 min. Chciało się,żeby cały występ trwał wieczność:-) Będzie wielka pustka po Limo w Polskim i światowym kabarecie.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret