kabaret

Kabaret LIMO & Kabaret K2

kabaret

Kabaret LIMO & Kabaret K2

Kabaret LIMO & Kabaret K2 - Bilety na kabaret

Koncert Kabaretu LIMO oraz Kabaretu K2 - to gwarancja 2 godzin zabawy na najwyższym poziomie

Do atutów obydwu Kabaretów należy bez wątpienia umiejętna obserwacja rzeczywistości oraz wyłapywanie jej „smaczków”. Jedni i drudzy są wyczuleni na głupotę a to gwarantuje zabawę na odpowiednim poziomie, nie unikają tematów ważnych i często przemilczanych w życiu codziennym. Bez gazetowej publicystyki ale za to, zawsze oryginalnie ujętych i podlanych odrobiną absurdu.

K2 pokaże nam np. scenkę o wyjeździe z miasteczka ostatniego „Geja” i dramat Skinheada związany z tym zdarzeniem. No kto by wymyślił coś takiego!?

Absurd absurdem – ale jak mówią Artyści z K2 – dobry skecz ma przede wszystkim bawić

– wg nas – K2 robi to doskonale !

Kabaret LIMO to obecnie jeden z najlepszych Kabaretów sceny polskiej a ich koncerty, z uwagi na doskonałe teksy oraz znakomity kontakt z publicznością, są niezwykle żywiołowe i nieprzewidywalne.

Czynny udział publiczności w improwizacjach sprawi, że ten występ będzie niepowtarzalny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kabaret LIMO & Kabaret K2

Dużo lepiej oceniam kabaret K2 :-) Byli naprwdę bardzo śmiszni i świeży :-) Biedronki koniuszego + ruchy czapką - rewelacja!!! Limo pogubił się w drugiej improwizacji z tzw. zmianą. Zrobił się z tego za duży chaos i już nie było wiadomo o co chodzi. Pierwsza improwizacja dużo bardziej udana. Skecz pt. "Spowiedź" już wielokrotnie pokazywany - czas na coś nowego. Skecz o pierdzeniu w kiblu - kiepski :-( Piosenka śpiewana przez dziewczynę - nudna. Zresztą trudno było zrozumieć słowa. Rap wykonaniu chłopaka - też nic specjalnego. Naprawdę K2 dużo lepiej i śmieszniej!!!
Kabaret K2 rewelacja!!świetny występ!!!Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona ich wystepem!! Limo też oki!
ita 02.03.2013 09:50
Dwie godziny wyśmienitej zabawy! Świetna rozgrzewka ze strony kabaretu K2 i niezawodna ekipa z Limo:) Polecam, na pewno wybierzemy się po raz kolejny na występ tych artystów.
ekstraklasa 01.03.2013 20:34
Rewelacja - 2h solidnego śmiechu!
drwlodson 01.03.2013 10:09
Śmiesznie, ale mało bisów
arturo 01.03.2013 10:08
KABARET K2 BYŁ SUPER PRZYGOTOWANY TEKSTY NIE DO PODROBIENIA BARDZO SIĘ DOBRZE BAWIŁAM.Szczególnie skecz z wizytą kierowcy autobusu szkolnego u psychologa NATOMIAST KABARET LIMO MIAŁAM WRAŻENIE ŻE WYSTĄPIŁ BEZ PRZYGOTOWANIA.ZASTANAWIA MNIE FAKT ZE W ESKULAPIE JEST MAŁO WYSTĘPÓW KABARETÓW A PRZECIEŻ W POBLIŻU DWA AKADEMIKI WYKORZYSTAJCIE TO ŻE JEST DUŻO MŁODZIEŻY. PODAM PUNKTACJE ODNOSZACA SIĘ DO SKALI PRZYGOTOWANIA BILETY BYŁY ZA 40ZŁ. 30ZŁ NA KABARET K2 A NA KABARET LIMO 10ZŁ BYM PRZEZNACZYŁA. Czy można jeszcze spodziewać się jakiś występów kabaretów w eskulapie?pozdrawiam ocena moja była wspólna z męzem który też był na tym kabarecie sadze ze obiektywna.
Zachwyciłam się Kabaretem K2. Limo...wiadomo, jak mawiał klasyk "Jeśli tego nie kochasz, nie dasz rady" ;p, zabrakło mi tylko Mariusha. Dziękuję za soczysty występ i pozdrawiam :)
DelfinicaDoris 01.03.2013 07:56
Pozytywnie zaskoczył mnie kabaret K2, super sprawa. Limo wiadomo - cud miód
Karol_Hellruner 01.03.2013 02:13

Polecane z kategorii kabaret