kabaret

Kabaret Macież

kabaret

Kabaret Macież

Kabaret Macież - Bilety na kabaret

Kabaret Macież jest formacją oryginalną, nie dającą się porównać do innych grup estradowych. Jego wyjątkowość polega na łączeniu estetyki kabaretowej z formą teatralną. Ostrzem swej satyry atakuje przede wszystkim miałkość kultury masowej i absurd codziennych czynności, poruszając problemy aktualne, związane z obyczajami, mediami i innymi zjawiskami społecznymi. Jego abstrakcyjny humor nie szczędzi nikogo i liczy na inteligencję widza. Kabaret nie prezentuje żadnej linii pro-, lub kontra-, nie jest również tubą żadnej flanki politycznej.
Kabaret powstał w 2004 roku, jako projekt studentów Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie. Wystąpił po raz pierwszy w klubie Team na terenie BUW-u. Rok później grupa dała występ w legendarnym klubie Le Madamme. Tego samego roku pokaz Macieży uświetnił Integralia 2005 w Krakowie, zjednując sobie sympatię wielu widzów. Przełomowym okazał się spektakl w klubie Regeneracja (06.03.08). Kabaret podwoił grono swoich wiernych fanów. Sukces tego wieczoru otworzył mu drogę do współpracy z Centralnym Basenem Artystycznym w Warszawie.
Kabaret Macież jest laureatem Grand Prix XXV Przeglądu Kabaretów PaKA, Nagrody Organizatorów Festiwalu "PrzeWAŁka", I Nagrody na XV Mazurskim Lecie Kabaretowym Mulatka oraz III Nagrody na XXX Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kabaret Macież

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret