kabaret Kabaret Młodych Panów

Kabaret Młodych Panów - BOGOWIE

kabaret Kabaret Młodych Panów

Kabaret Młodych Panów - BOGOWIE

Kabaret Młodych Panów - BOGOWIE - Bilety na kabaret

Jeżeli czytasz ten tekst, to już jesteś na dobrej drodze do szczęścia - nie jesteś wśród 3% analfabetów w Europie! Mało tego, jesteś krok od wzięcia udziału w najnowszym spektaklu Kabaretu Młodych Panów pt. "BOGOWIE".

Ten program pomoże rozwiązać Twoje problemy - sprawi, że zapomnisz o nich nie tylko na dwie godziny. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znikną wszystkie Twoje troski. Kiedy minie ten czas, wszystko będzie zależeć już tylko od Ciebie. Musisz stać się nie tyle kowalem własnego losu, ile BOGIEM własnego życia.

Nie pytaj, co Młodzi mogą zrobić dla Ciebie, ale co sam możesz zrobić dla siebie.

Ten spektakl nie załatwi Twoich spraw, ale da Ci wskazówki, da Ci wiarę, da Ci siłę. Chcesz być jak Młody BÓG? Przestań chcieć! Bądź! Pamiętaj, Twoje szczęście jest w Twoich rękach.

“Szczęście nie jest ani dziełem przypadku, ani darem bogów. Szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla samego siebie”. Erich Fromm

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Kabaret Młodych Panów - BOGOWIE

Świetny występ. Pierwszy raz widziałem "Kabaret Młodych Panów" na żywo i mimo iż znałem ten program (Bogowie) z internetu to super się bawiłem. Czekam na kolejne występy kabaretów w Sieradzu. Super! :)
Super!!! Świetna zabawa gorąco polecam.
Wspaniały występ :-)) do dzisiaj się śmieję
Bardzo nam się podobał Wasz występ. W każdym skeczu było widać zaangażowanie i profesjonalne podejście aktorskie. Pomysł wciągnięcia widowni w "wyjazd integracyjny" był oryginalny. Nowe skecze, których nie mieliśmy okazji zobaczyć przeplatane ze znanymi hitami zagwarantowały wspaniałą zabawę, a wspólne zdjęcie z Młodymi Panami zajmie szczególne zdjęcie w naszym albumie.
Ja Panów lubię dlatego kupiłam bilet na ich występ. Było zabawie i czas minął bardzo szybko.
Bardzo dobra zabawa - Panowie stanęli na wysokości zadania. Gorąco polecam występy kabaretu Na kolejny na pewno znów się wybiorę
Bylo świetnie!!!!
Rewelacja występ kabaret młodych panów jesteście super
super występ polecam
Ostatni występ z programem Bogowie(podobno jest już nowy)...bardzo dobry:)polecam KMP:)
dobra zabawa i dużo śmiechu
MEGA SUPER EKSTRA TAKI WYSTĘP KABARETU MŁODYCH PANÓW NAWET PRZEZ SEKUNDE NIE MOŻNA PRZESTAĆ SIĘ ŚMIAĆ , SUPER SKECZE WSZYSTKO NA PLUS. POZDRAWIAM
Jak zawsze świetni Młodzi i Przystojni Panowie.
Zła akustyka i słabe nagłośnienie. Chwilami trudno było usłyszeć co mówią występujący. Bardzo niewygodne krzesła. Z pewnością nie adekwatne do ceny biletów. Program żenujący. Patrząc po twarzch widzów nie tylko ja miałem wrażenie, że pomyliłem występy. KMP miał w swojej karierze świetne i śmieszne skecze. Ale ten program do nich nie należy. Życzę im jakościowego powrotu do korzeni.
Rewelacja! Super zabawa, polecam.
Bardzo udany występ. Dobra organizacja imprezy, punktualne rozpoczęcie.Artyści zapewnili nam ponad dwie godziny świetnej zabawy.
Trochę nie składnie, chaotycznie dobrane skecze, ale można się pośmiać i na chwilę zapomnieć o codzienności.
Super zabawa jak zwykle z tym kabaretem
Czekam no kolejne występy . Najlepiej z nowym programem
Świetna organizacja panowie z kabaretu Wymiatają było super pozdrawiam!
No niestety, zdecydowana większość skeczy jest już od dawna dostępna w sieci a nawet i w telewizji, przez co niestety n-ty raz nie jest już zabawna, a szkoda. Przygotowanie występu jak i występujących oceniam na 5 jednak ze względu na prezentowanie ogólnodostępnych skeczy ocena jest niska.
super zabawa
Bawilismy się super, mąż mimo że znał część skeczy to był bardzo zadowolony. Polecamy
Super zabawa !!! niezapomniane przeżycie i duża dawka pozytywnej energii oraz humoru dla całej rodziny. Z pewnością jeszcze nie raz udam się na ich występ. Polecam wszystkim !
Polecam!!! Duża dawka dobrego humoru.
Super występ! Panowie jak zawsze na najwyższym poziomie. Monolog o obozie przetrwania - rewelacja! Super koszulki - oczywiście kupione! Pozdrawiam.
Byli super atmosfera pierwsza klasa polecam
Było naprawdę super polecam !!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret