kabaret Kabaret Młodych Panów

Kabaret Młodych Panów - "Bezczelnie Młodzi"

kabaret Kabaret Młodych Panów

Kabaret Młodych Panów - "Bezczelnie Młodzi"

Kabaret Młodych Panów - "Bezczelnie Młodzi" - Bilety na kabaret

Posiadający ogromne doświadczenie na kabaretowej scenie, BEZCZELNIE MŁODZI Panowie nie próżnują i zdobywają kolejne szczyty w swoim dorobku artystycznym. Wywodzą się z Rybnika, ale obecnie doprowadzają do łez – ze śmiechu oczywiście - fanów nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami. Ich społeczno-obyczajowy humor z dużą dawką ironii i dystansu do tego co aktualnie się dzieje sprawia, że zyskują nie tylko coraz szersze grono wiernych fanów, ale także uznanie krytyków. Zdobyli najwyższe laury we wszystkich liczących się konkursach i festiwalach kabaretowych z RYJKIEM i PAKĄ na czele. Skecze i piosenki kabaretu prezentowane były w każdym możliwym programie telewizyjnym na antenach Telewizji Polskiej, Polsatu i TVN. Mimo licznych sukcesów i ugruntowanej już pozycji w kabaretowym świecie nie spoczywają na laurach - stale się rozwijają, ciągle odkrywają swoje możliwości, krok po kroku przesuwając granice własnego profesjonalizmu. Tak, tak można coś robić jeszcze lepiej… Dotychczasowy dorobek artystyczny zebrali na trzech płytach DVD, a ostatnią pt. „Bezczelnie Młodzi” zrealizowaną przy udziale wyjątkowych gości Piotra Bałtroczyka, Cezarego Pazury, Kabaretu Ani Mru Mru i Smile, wydali w 2012 roku. Będzie dostępna do nabycia po występie kabaretu. Zapraszamy na www.kmp.art.pl oraz facebook.com/KabaretMlodychPanow

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Kabaret Młodych Panów - "Bezczelnie Młodzi"

Oglądanie występów "na żywo", nawet jeśli zna się już wszystkie skecze, to zawsze dużo lepsza zabawa! Polecam!
Młodzi Panowie jak zwykle zapewnili rozrywkę na najwyższym poziomie!
Było super:)
wiola 13.07.2014 17:37
Kabaret jak zawsze niesamowity.Nie zawiedliśmy się.
monika 12.07.2014 13:45
Panowie mieli wspaniały kontakt z publicznością. Nie tylko widownia wspaniale się bawiła,ale widać było,że również samym Młodym Panom występ sprawiał dużo zabawy. Na pewno gdy następnym razem Kabaret Młodych Panów będzie występował w Łodzi to na 100% wybiorę się.
Bawiliśmy się super, nawet przy skeczach, które oglądaliśmy wcześniej. Panowie są profesjonalistami i świetnie bawią publiczność... Gorąco polecam ...
Super :) jak zawsze w przypadku tego kabaretu
To był bardzo udany wieczór
super
to był mój pierwszy raz z Młodymi Panami, ale na pewno nie ostatni! :) ubawiłam się! to były dobrze wydane pieniądze!
Megi 29.01.2014 14:23
Świetny występ zabawny i zorganizowany na wysokim poziomie.
BAWILIŚMY SIĘ WYŚMIENICIE.SZKODA TYLKO ZE DUZO OSÓB NIE WIEDZIAŁO O WYSTĘPIE.MAŁO BYŁO TO ROZREKLAMOWANE.WYSTĘP JEDNAK PIERWSZA KLASA.GDYBYM WIEDZIAŁA ZE TYLE WOLNYCH MIEJSC BYŁO ZAPROPONOWAŁABYM ZNAJOMYM I RODZINIE. POZDRAWIAM SERDECZNIE.
Występ jak zawsze na wysokim poziomie. Pełen profesjonalizm na scenie. POLECAM
Leszek 23.01.2014 09:21
Super impreza!
Ogólna ocena 5 gwiazdek, jedynie trochę powtarzalny program, ale było również rozszerzenie skeczu.
Mauryś 22.01.2014 21:05
Genialnie! Czas wykorzystany maksymalnie!Solidna porcja śmiechu!Jesteśmy zauroczeni! I mam zdjęcie z moim ulubionym kabareciarzem! Pozdrawiam
lidziak65 22.01.2014 17:22
Jak zwykle występ Kabaretu Młodych Panów mnie nie zawiódł. Rozrywka na wysokim poziomie, skecze dopracowane w każdym szczególe, dobry kontakt Młodych Panów z publicznością. Polecam każdemu z poczuciem humoru i mam nadzieję, że KMP częściej będzie gościł w Poznaniu, bo po każdym występie pozostaje niedosyt- chciałoby się oglądać ich jeszcze i jeszcze...(a w telewizji lub na DVD to niestety nie to samo to występ na żywo, choć płytę również polecam).
Ania 22.01.2014 16:56
Ten występ koniecznie trzeba zobaczyć!
Bardzo dobre przedstawienie. Jeśteśmy zadowoleni.
ewelina 22.01.2014 12:52
BYŁO SUPER !!!
ZADOWOLONY 22.01.2014 12:49
Fajny występ, podobało się:)
Widz 22.01.2014 12:45
Wspaniale!!
MikoPMI 22.01.2014 12:17
boooommmbaaaa!!!!USMIALIŚMY SIĘ ZA WSZYSTKIE CZASY:-))))
hana 22.01.2014 10:37
BYŁO SUPER JEŻELI CHODZI O KABARET BARDZO LUBIE WYSTĘP TYCH CHŁOPAKÓW Z RYBNIKA.TO SĄ PROFESIONALIŚCI JEDYNI W SWOIM RODZAJU POZDROWIENIA DLA CAŁEJ CZWÓRKI CHŁOPAKÓW. Częściej takich występów bo w Poznaniu bywają mało.
bardzo ciekawy spektakl
Qbol 22.01.2014 09:24
Bezczelnie dobry kabaret ! Szkoda tylko że jak ktoś jest na bieżąco to już wszystkie skecze zna ;-) Ale i tak naprawdę warto.
Rewleacja
Rewelacyjny występ. Dawno się tak nie naśmiałem. Panowie, jesteście wielcy
Koko 22.01.2014 08:43
Bardzo dobry występ przy trzech skeczach które znałem ale i tak troszkę zmienionych dlatego było ok i bardzo nam sie podobało
Występ Kabaretu Młodych Panów w NOK Nowy Tomyśl oceniam bardzo dobrze pod każdym względem. Wszystkim niezdecydowanym radzę szybko kupować bilety i bez zastanowienia iść na występ i dobrze się bawić.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret