kabaret Kabaret Młodych Panów

Kabaret Młodych Panów - "Bezczelnie Młodzi"

kabaret Kabaret Młodych Panów

Kabaret Młodych Panów - "Bezczelnie Młodzi"

Kabaret Młodych Panów - "Bezczelnie Młodzi" - Bilety na kabaret

Posiadający ogromne doświadczenie na kabaretowej scenie, BEZCZELNIE MŁODZI Panowie nie próżnują i zdobywają kolejne szczyty w swoim dorobku artystycznym. Wywodzą się z Rybnika, ale obecnie doprowadzają do łez – ze śmiechu oczywiście - fanów nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami. Ich społeczno-obyczajowy humor z dużą dawką ironii i dystansu do tego co aktualnie się dzieje sprawia, że zyskują nie tylko coraz szersze grono wiernych fanów, ale także uznanie krytyków. Zdobyli najwyższe laury we wszystkich liczących się konkursach i festiwalach kabaretowych z RYJKIEM i PAKĄ na czele. Skecze i piosenki kabaretu prezentowane były w każdym możliwym programie telewizyjnym na antenach Telewizji Polskiej, Polsatu i TVN. Mimo licznych sukcesów i ugruntowanej już pozycji w kabaretowym świecie nie spoczywają na laurach - stale się rozwijają, ciągle odkrywają swoje możliwości, krok po kroku przesuwając granice własnego profesjonalizmu. Tak, tak można coś robić jeszcze lepiej… Dotychczasowy dorobek artystyczny zebrali na trzech płytach DVD, a ostatnią pt. „Bezczelnie Młodzi” zrealizowaną przy udziale wyjątkowych gości Piotra Bałtroczyka, Cezarego Pazury, Kabaretu Ani Mru Mru i Smile, wydali w 2012 roku. Będzie dostępna do nabycia po występie kabaretu. Zapraszamy na www.kmp.art.pl oraz facebook.com/KabaretMlodychPanow

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Oglądanie występów "na żywo", nawet jeśli zna się już wszystkie skecze, to zawsze dużo lepsza zabawa! Polecam!
Młodzi Panowie jak zwykle zapewnili rozrywkę na najwyższym poziomie!
Było super:)
wiola 13.07.2014 17:37
Kabaret jak zawsze niesamowity.Nie zawiedliśmy się.
monika 12.07.2014 13:45
Panowie mieli wspaniały kontakt z publicznością. Nie tylko widownia wspaniale się bawiła,ale widać było,że również samym Młodym Panom występ sprawiał dużo zabawy. Na pewno gdy następnym razem Kabaret Młodych Panów będzie występował w Łodzi to na 100% wybiorę się.
Bawiliśmy się super, nawet przy skeczach, które oglądaliśmy wcześniej. Panowie są profesjonalistami i świetnie bawią publiczność... Gorąco polecam ...
Super :) jak zawsze w przypadku tego kabaretu
To był bardzo udany wieczór
super
to był mój pierwszy raz z Młodymi Panami, ale na pewno nie ostatni! :) ubawiłam się! to były dobrze wydane pieniądze!
Megi 29.01.2014 14:23
Świetny występ zabawny i zorganizowany na wysokim poziomie.
BAWILIŚMY SIĘ WYŚMIENICIE.SZKODA TYLKO ZE DUZO OSÓB NIE WIEDZIAŁO O WYSTĘPIE.MAŁO BYŁO TO ROZREKLAMOWANE.WYSTĘP JEDNAK PIERWSZA KLASA.GDYBYM WIEDZIAŁA ZE TYLE WOLNYCH MIEJSC BYŁO ZAPROPONOWAŁABYM ZNAJOMYM I RODZINIE. POZDRAWIAM SERDECZNIE.
Występ jak zawsze na wysokim poziomie. Pełen profesjonalizm na scenie. POLECAM
Leszek 23.01.2014 09:21
Super impreza!
Ogólna ocena 5 gwiazdek, jedynie trochę powtarzalny program, ale było również rozszerzenie skeczu.
Mauryś 22.01.2014 21:05
Genialnie! Czas wykorzystany maksymalnie!Solidna porcja śmiechu!Jesteśmy zauroczeni! I mam zdjęcie z moim ulubionym kabareciarzem! Pozdrawiam
lidziak65 22.01.2014 17:22
Jak zwykle występ Kabaretu Młodych Panów mnie nie zawiódł. Rozrywka na wysokim poziomie, skecze dopracowane w każdym szczególe, dobry kontakt Młodych Panów z publicznością. Polecam każdemu z poczuciem humoru i mam nadzieję, że KMP częściej będzie gościł w Poznaniu, bo po każdym występie pozostaje niedosyt- chciałoby się oglądać ich jeszcze i jeszcze...(a w telewizji lub na DVD to niestety nie to samo to występ na żywo, choć płytę również polecam).
Ania 22.01.2014 16:56
Ten występ koniecznie trzeba zobaczyć!
Bardzo dobre przedstawienie. Jeśteśmy zadowoleni.
ewelina 22.01.2014 12:52
BYŁO SUPER !!!
ZADOWOLONY 22.01.2014 12:49
Fajny występ, podobało się:)
Widz 22.01.2014 12:45
Wspaniale!!
MikoPMI 22.01.2014 12:17
boooommmbaaaa!!!!USMIALIŚMY SIĘ ZA WSZYSTKIE CZASY:-))))
hana 22.01.2014 10:37
BYŁO SUPER JEŻELI CHODZI O KABARET BARDZO LUBIE WYSTĘP TYCH CHŁOPAKÓW Z RYBNIKA.TO SĄ PROFESIONALIŚCI JEDYNI W SWOIM RODZAJU POZDROWIENIA DLA CAŁEJ CZWÓRKI CHŁOPAKÓW. Częściej takich występów bo w Poznaniu bywają mało.
bardzo ciekawy spektakl
Qbol 22.01.2014 09:24
Bezczelnie dobry kabaret ! Szkoda tylko że jak ktoś jest na bieżąco to już wszystkie skecze zna ;-) Ale i tak naprawdę warto.
Rewleacja
Rewelacyjny występ. Dawno się tak nie naśmiałem. Panowie, jesteście wielcy
Koko 22.01.2014 08:43
Bardzo dobry występ przy trzech skeczach które znałem ale i tak troszkę zmienionych dlatego było ok i bardzo nam sie podobało
Występ Kabaretu Młodych Panów w NOK Nowy Tomyśl oceniam bardzo dobrze pod każdym względem. Wszystkim niezdecydowanym radzę szybko kupować bilety i bez zastanowienia iść na występ i dobrze się bawić.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane