kabaret Kabaret Młodych Panów

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

kabaret Kabaret Młodych Panów

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!" - Bilety na kabaret

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!" - Węgrów Węgrowski Ośrodek Kultury | Kupuj Bilety Online

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.

"To jest chore" mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności.

Jak mawiał Zygmunt Freud "nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani" i ten program w pełni to potwierdza.

Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt.

Wszystko wykonane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają.

Świetny program i fantastyczna zabawa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Węgrów

Recenzje

Dawno sie tak nie ubawilam.Nie moglam przestac sie śmiać.Naprawde rewelacja 😀😀😀
Super dwie godziny zabawy i śmiechu. Jąkała debest:-)
Super zabawa! Panowie dają czadu! Rewelacja! Polecam!
Super kabaret, uwielbiam ich.
Świetna zabawa. Polecam każdemu.
Rozrywka z tym kabaretem super. Polecam.
kabaret super :) wszystko bardzo pozytywnie. emocje większe niż w tv. warto pójść na kabaret na żywo.
Super zabawa. Warto było się wybrac
Kabaret pierwsza klasa. Bawiliśmy się świetnie.
Bardzo sympatycznie i wesoło 😆
Było super... już dawno się tak nie uśmiałam
Zabawa godna polecenia - super impreza
Było super, pierwszy raz miałam okazję być na kabaretach, ale po wyjściu stwierdziliśmy z mężem, że z pewnością nie był to ostatni raz. Lublin dziękuje :)
Kabaret był super były momenty że popłakałam się ze śmiechu. Polecam serdecznie
Dwie godziny świetnej zabawy! POLECAM!
Zabawa super! Skecz o bandytach i Pan, który się jąkał rozbawił mnie do łez. Jedynie brakowało mi przywitania z początku. Pozdrawiam. BAŁDZO DOBŁE!
Rewelacja!!!!!!!
super zabawa ubaw na 100 %
Sam występ Mega. Natomiast właściciel centrum kongresowego powinien pomyśleć o wymianie siedzeń. Po godzinie dupa bolała od siedzenia, a plecy miałem całe spocone. I nie mam problemów z tym zjawiskiem.
Wiekszość skeczów juz znana z tv i intermetu więc nie jest to nowy program!
Dobrze się bawiliśmy. Występy fajne, zawsze to inaczej niż w telewizji.
Świetny program, Panowie jak zwykle we wspaniałej formie. Bawiłam się świetnie. Miło mi było zobaczyć ich na żywo. Są tacy normalni a jednocześnie zabawni. Nadal jednak moim ulubionym skeczem jest "Klinika" i "Familiada " z Andżeliką. Życzę im dalszych wspaniałych występów.
Super!!!!! KMP zawsze dają dobre show!!!! Czekam na następne skecze
super program Polecam
Nowy program był dość zmienny , początek powiewał trochę nudą, widziałam że sporo osób ziewało, mój mąż osobiści nawet na chwile przysnął, potem się rozkręciło i końcówka była dużo lepsza. Wyszliśmy że zmieszanymi odczuciami.
Super występ -polecam.
Udane dwie godziny wyśmienitej zabawy. Kabaret Młodych Panów to "liga mistrzów" kabaretów. Bardzo mili i sympatyczni z ogromnym dystansem do siebie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z występu, jak też organizacji imprezy.
Mimo tego iż kabaret Młodych Panów darzę wielką sympatią, obiektywnie muszę przyznać że program jest słaby. Nudne i bardzo długie skecze bez puenty, bez żadnego sensu i spójności. Żarty i tematy wielokrotnie wykorzystywane przez inne kabarety. Brak polotu i nowości, co sprawia że odbiorca po prostu się nudzi. Niskiej jakości scenografia i ubogie kostiumy. Jedyny plus to Robert Korlólczyk w roli górala i piosenka w wykonaniu Łukasza Kaczmarczyka, a także bis który już jednak emitowany był w telewizji. Wyszedłem z koncertu rozczarowany i zawiedziony ponieważ wiem, że tych panów stać na więcej. W związku z tym proponuje zmianę programu na "Odcinamy kupony " - jednakże to nie o to chodzi . Od Młodych Panów wymagam zdecydowanie więcej, jest to jednak czołówka polskiej sceny kabaretowej. Analizując najnowsze programy kabaretowe (Moralny Niepokój, Jurki, Smile, Czesuaf) to Młodzi Panowie są daleko w tyle. Jeżeli ktoś nie chce się rozczarować tak jak ja ,to polecam pozostać w domu i z sentymentem obejrzeć stare skecze na YT. Kabaretowi Młodych Panów życzę natchnienia, świeżości i powrotu do top formy bo wiem że ich na to stać.
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Bielsko-Biała
05.03.2020 19:00

bilety od 65,00 zł

KUP BILET

Polecane

Węgrów inne wydarzenia