kabaret Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaretowa Noc Listopadowa - Tarnów 2013 - realizacja TV

kabaret Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaretowa Noc Listopadowa - Tarnów 2013 - realizacja TV

Kabaretowa Noc Listopadowa - Tarnów 2013 - realizacja TV - Bilety na kabaret

Już po raz trzeci w Tarnowie a po raz szósty w ogóle organizujemy we współpracy z Telewizją Polską, koncert pt. "Kabaretowa Noc Listopadowa".
Dnia 11 listopada w Centrum Sztuki Mościce i na ekranach telewizorów pojawią się zarówno popularne, jak i dopiero zdobywające sławę, kabarety, znani aktorzy i zdolni muzycy, żeby wspólnie wziąć udział w popularnym programie, emitowanym na żywo w TVP2.

Scenariusz tegorocznej imprezy, którego autorem jest, jak zawsze, Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju, będzie nawiązywał do sztuki filmowej, poruszając kwestie castingu, przygotowywania się do wielkiej roli, spotkań reżysera z aktorami czy problemów środowiska filmowców. Już niedługo będą mogli się Państwo przekonać, jak można na wesoło świętować Dzień Niepodległości oraz jak połączyć kino, telewizję i kabaret.

Wystąpią:
Kabaret Moralnego Niepokoju
Kabaret Ani Mru Mru
Kabaret Ciach
Kabaret PUK
Kabaret Chyba
Kabaret Nowaki
Kabaret Smile
Kabaret na koniec świata
Michał Piela
Piotr Bukartyk
Wojciech Solarz

Serdecznie zapraszamy!

UWAGA!

Realizacja TV - ograniczona widoczność z niektórych miejsc na widowni.
Zakup biletu jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody widza na wykorzystanie wizerunku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Kabaretowa Noc Listopadowa - Tarnów 2013 - realizacja TV

powinno być więcej takich wydarzen w Tarnowie
Jak dla mnie było super. Organizacyjnie bardzo sprawnie, ciągle coś ciekawego działo się na scenie. Najlepiej oceniam prowadzącego i "reżysera" spektaklu i kabarety Ani Mru Mru, Nowaki i Moralnego niepokoju. Więcej skeczów w wykonaniu tych artystów i wieczór idealny:)
Było super dużo nowych skeczy.
Super, bardzo mi się podobało.
Świetne widowisko, przewaga nowych skeczy. Super, za rok również sie wybiorę
Program lepszy niż w zeszłym roku.
Ani Mru Mru jak zwykle na dobrym poziomie - skecz pt. "Wieczór kawalerski" - rewelka !!! Reszta - średnio :| tj. ani spójności temtatycznej, ani zbierzności z czasem akcji, po prostu zlepek skeczów i występów - lepszych i słabszych. Myślę, że stać ich (reżyser i secenarzysta) na dużo więcej ...
Wydarzenie nudne. oprócz dwóch skeczów nie było co oglądać. Kabarety, które miały bawić usypiały widzów. Jedyny plus dla prowdzących, Kabaretu Moralnego niepokoju i Ani mru mru. reszta to samo dno któe nie potrafi rozśmieszyć widza niestety. Nowe kabarety niestety nie potrafia bawić wymagajacego widza.
Bardzo dobra
spodziweałam sie wyższego poziomu
było fajnie :)
Pomysł na Filmową Noc Listopadową został dość fajnie zrealizowany. Nawet piosenki przypadły mi do gustu, co jest rzadkością w kabaretach. Także przerywniki taneczne były przyjemnym zaskoczeniem - widowiskowe. No i ogromny plus za scenografię, stonowana i bardzo klimatyczna.
bardzo sprawnie, fajny program, wszystko dobrze zorganizowane
Wysoki poziom artystyczny!
Polecam wszystkim, którzy chcą się bardzo dobrze bawić humorem i satyrą. Była bardzo, bardzo fajnie i udanie!
Bardzo fajne przedstawienie, gra aktorów pierwszorzędna i .... jak nie przepadam za piosenkami kabaretowymi, to wczorajsze bardzo mi się podobały ;-). Jednak mam małe ALE.... Nie bardzo podobało mi się zakończenie, a dokładniej film OSKAROWY ;-) Rozumiem, że film posiadał wszystko to, co było zakładane, tzn. - lesbijkę, żydówkę, cud itp. Ale jako kaltoliczka nienajlepiej odebrałam żart dotyczący Kościoła (to było raczej żenujące). Pozdrawiam :-)
Fantastyczny sposób spędzenia wieczoru. Zdecydowanie wyższy poziom niż rok temu. Występ kabaretu Ani Mru Mru ze skeczem "Wieczór kawalerski" po prostu bezkonkurencyjny. Polecam.
Wysoki poziom artystyczny.Polecam tego typu imprezy,zabawa na najwyższym poziomie.
Pan Robert Górski jest perfekcyjny w tym co robi, scenariusz dopracowany, skecze fajne, mogłoby być więcej kabaretów
Tak sobie
Super impreza , warto było się wybrać . W następnym roku też będziemy :)

Polecane z kategorii kabaret