kabaret Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali: Rejestracja TV Polsat

kabaret Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali: Rejestracja TV Polsat

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali: Rejestracja TV Polsat - Bilety na kabaret

"Tego jeszcze nie grali" - to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórców serialu "Ucho prezesa". Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią, zresztą ile można?
Zgodnie z tytułem wszystkie skecze są premierowe, nieznane z internetu czy telewizji, a nawet ciut więcej - eksploatujące nowe formy, z których KMN wcześniej nie korzystał. Widz spotka się z tematami, które dręczą nas wszystkich - jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować próbując wybrać restaurację na obiad, jak za pomocą sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki, co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami. Fajnie jest sobie uświadomić, że inni mają tak samo. To naprawdę pomaga, czasem bardziej niż śmiech.
Jest dowcipnie, nastrojowo, czasem lirycznie, aktorzy na scenie są trzeźwi, nie profanują krzyży, nie śmieją się z ludzi tylko dlatego że ci mają inny kolor skóry, nie wciągają na scenę widzów żeby ich ośmieszyć, przeciwnie - dbają o ich komfort starając się mówić do nich wyraźnie, a mimo to na nich nie pluć (pierwszy rząd).
A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna.
Zapraszamy

Scenografia i Kostiumy: Ilona Binarsch.

Program rejestrowany jest przez TV Polsat, biorąc udział w nagraniu godzą się Państwo na wykorzystanie swojego wizerunku!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali: Rejestracja TV Polsat

Jak zwykle SUPER !!!!
Jak zwykle b.dobre, tylko tytuł zły gdyż wszystkie skecze z występu już grali i w TV i na występach, powinno być "Tego jeszcze nie grali - reaktywacja"
Bardzo mi się podobało. Kabaret Moralnego Niepokoju stanął na wysokości zadania.
Agnieszka 01.09.2020 22:34
REWELACJA!!!! Dawno tak się nie bawiłam:)
Kabaret świetny jak zawsze, publiczność ok, a studio jak studio.
Polecam, wspaniałą zabawa i możliwość poznania całego całego procesu nagrania programu rozrywkowego.
Super występ , no i po prostu TEGO JESZCZE NIE GRALI.
Kisser1961 01.09.2020 10:58
Marka kabaretu mówi sama za siebie, nowe skecze, pomysły i energia. Kto nie był niech żałuje
Po raz kolejny Kabaret Moralnego Niepokoju udowodnił, że są najlepsi na polskiej scenie kabaretowej. Nowe, szalenie zabawne skecze i wszystko w stylu Kabaretu. Szczerze mówiąc, od roku czekałem, aż pojawi się Kabaret, który trochę tchnie świeżości, bo dotychczas ciągle oglądałem odgrzewane występy. Moje ogromne uznanie.
Zabawa przednia! KMN jak zwykle nie zawiodło :) Co prawda warunki lokalowe ze względu na pandemię nie były komfortowe, ale czas minął bardzo szybko :)
Było super.

Polecane z kategorii kabaret