kabaret Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

kabaret Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali - Bilety na kabaret

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali - Toruń Sala Koncertowa CKK Jordanki | Kupuj Bilety Online

"Tego jeszcze nie grali" - to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórców serialu "Ucho prezesa". Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią, zresztą ile można?
Zgodnie z tytułem wszystkie skecze są premierowe, nieznane z internetu czy telewizji, a nawet ciut więcej - eksploatujące nowe formy, z których KMN wcześniej nie korzystał. Widz spotka się z tematami, które dręczą nas wszystkich - jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować próbując wybrać restaurację na obiad, jak za pomocą sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki, co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami. Fajnie jest sobie uświadomić, że inni mają tak samo. To naprawdę pomaga, czasem bardziej niż śmiech.
Jest dowcipnie, nastrojowo, czasem lirycznie, aktorzy na scenie są trzeźwi, nie profanują krzyży, nie śmieją się z ludzi tylko dlatego że ci mają inny kolor skóry, nie wciągają na scenę widzów żeby ich ośmieszyć, przeciwnie - dbają o ich komfort starając się mówić do nich wyraźnie, a mimo to na nich nie pluć (pierwszy rząd).
A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna.
Zapraszamy

Scenografia i Kostiumy: Ilona Binarsch.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Nie pamiętam już kiedy ostatnio tak beztrosko się śmiałam - i to przez dwie godziny.Kabaret Moralnego Niepokoju zawsze był moim ulubionym, co potwierdziło się jeszcze tym występem. Świetne widowisko.
uśmieszek 20.02.2020 21:37
Kabaret bardzo nam się podobał. Jeszcze nie raz pojedziemy jak będzie w pobliżu.
Rewelacja!!! Bawiłam się świetnie. Kabaret jest cudowny a Pani Olga super.
To byly dwie godziny smiechu polecam wszystkim serdecznie
Super spędzony czas, polecam 😊
Występ jak zwykle świetny. Trochę zamieszania związanego z oznakowaniem miejsc.
Było Super!Jak zawsze z KMN
Super zabawa. Faktycznie Jeszcze tego nie grali. Nowe skecze z dużą dawką humoru. Polecam
Przednia zabawa, celne aluzje, częsta spontaniczność. Pełny odstres...
Dali czadu:) Było super
Dawno nie płakałam że śmiechu. W końcu kabaret, który nie traktuje widzą, jak głupiego i nie musi robić z siebie idiotowby rozbawić publiczność.
Bardzo udany występ. Gratulacje!
ZdzislawB 09.02.2020 16:53
Super zabawa!
Rewelacyjny występ. Dwie godziny dobrej zabawy. Perfekcyjnie przygotowani artyści. Polecam jako odskocznia od codzienności. Duży plus za to ,że nie było nic o polityce.
Rewelacyjny występ, bez polityki, kupa śmiechu.
Katarzyna 09.02.2020 10:45
Super
Katarzyna 09.02.2020 10:42
Świetna zabawa i 2 godziny śmiechu polecam KMN
Świetna zabawa.Pan Robert Górski potrafił rozbawić publiczność.Sorki ,że nie chwalę pozostałych członków Kabaretu.Pani występująca gościnnie super :)
Rewelacyjny ten nowy program. Dobrze się bawiłam😊
Kabaret ma już swoje lata ale dalej chłopaki są w formie. Super spędzony wieczór. Rozmawiali dorosłych w każdym wieku. Polecam.
Bawiliśmy się wspaniale. KMN jak zwykle przezabawni, a jednocześnie do bólu aktualni w swoich skeczach. BRAWO!!!!!!!!!!!
Bardzo dobry program, spłakałam się że śmiechu nie jeden raz. Robert Górski jak zawsze w formie. Polcecam 😁
Super.Dwie godziny śmiechu. Polecam
ewa.wawrzenczuk@onet.eu
Jeśli chodzi program Kabaretu Moralnego Niepokoju, to jak zwykle najwyższy poziom i świetna zabawa. Za to 5 gwiazdek zdecydowanie!!! Natomiast organizacja przedstawienia przez osoby zarządzające halą widowiskową-sportową w Świeciu, to totalna porażka. Mieliśmy wykupione bilety w 1 rzędzie strefy VIP, czyli bezpośrednio przed sceną. Na miejscu okazało się, że bilety są zdublowane, a strefa VIP obejmuje miejsca z krzesłami do siedzenia i bez krzeseł w jakimś 8 rzędzie. Człowiek od organizatorów na minutę przed spektaklem krzyczał na mnie i szarpał za moje krzesło, każąc mi się przesiąść do 8 rzędu (strefa VIP bez krzeseł), mimo, że na bilecie miałem "rząd 1 miejsce 6 strefa VIP). Dograjcie to organizacyjnie, bo psujecie dobry nastrój ludziom, którzy przyszli się dobrze bawić. Pierwszy raz kupowałem bilety na biletyna.pl i na ten moment chyba ostatni. Następnym razem skorzystam z innych serwisów (gdzie nigdy nie było takich problemów), bo nie chcę, znów przepychać się z jakimś ochroniarzem o miejsce, za które zapłaciłem.
Super!!!!!
Występ -Rewelacyjny, wszystkie skecze premierowe. Organizacja fatalna - nieoznakowane krzesła , dwa pierwsze rzędy itd...
Nowe skecze bardzo nam się podobały.!!! Wykonanie mistrzowskie.!!
Kabaret spisał się doskonale. Zgodnie z zapowiedziami przedstawił nowy program. Ze strony artystów - pełen profesjonalizm. Niestety nie da się tego powiedzieć o organizatorach. Brak osób, które kierowałyby w odpowiednie sektory. Chaos i zamieszanie z sektorami i miejscami. Poza tym siedzenie bez oparć przez 2 godziny to nic przyjemnego. A wszystko to w cenie 95 zł/os. Kabaret polecam, miejsce - zdecydowanie nie, organizator - nie stanął na wysokości zadania.
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Płock
28.02.2020 19:00

bilety od 75,00 zł

KUP BILET

Polecane

Toruń inne wydarzenia