kabaret Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju - W męskim gronie

kabaret Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju - W męskim gronie

Kabaret Moralnego Niepokoju - W męskim gronie - Bilety na kabaret

Kabaret Moralnego Niepokoju "W męskim gronie", to specjalny program, który grany jest (jak sama nazwa wskazuje) jedynie przez męską część kabaretu. W jej skład wchodzą Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Przemysław Borkowski oraz Rafał Zbieć. Możliwe, że bez damskiej częśći zespołu występ zostanie pozbawiony waloru kobiecego piękna, lecz z pewnością poziom rozrywki i dobrego humoru nie będzie niższy. Zapraszamy Was zatem na wspaniały i prześmieszny wieczór w męskim gronie. Gwarantujemy wyśmienitą zabawę i najwyższy poziom rozrywki! Panowie trzymają poziom :)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Kabaret Moralnego Niepokoju - W męskim gronie

Jak zwykle się uśmiałem do łez :)
pogoda dopisała OCZEKIWANIE NA Kabaret Moralnego Niepokoju BARDZO DŁUGIE ZMIENIONO REPERTUAR NA GORSZY - ZNANY OD 5 LAT ZABAWIAŁ NAS ZBYT DŁUGO INNY KABARET BO Kabaret Moralnego Niepokoju SPÓŹNIŁ SIĘ OK.GODZINY.
super wystep chlopaki jak zwylke trzymaja poziom tego kabaretu nie trzeba polecac trzeba chodzic na ich wystepy
Występ super. Prawie 2 godziny śmiechu - polecam!!!
Moralny Niepokój jak zwykle rewelacyjny, chociaż program nieco zmieniony - w odbiorze zmiana niezauważalna. Oni są napradę bardzo, bardzo dobrzy. Chyba dlatego w supporcie pokazuje się Kabaret "CHYBA" - słabiutki występ i słabiutki humor.To miotanie się po scenie i te wrzaski mają pokryć brak inwencji i humoru. Zabrali całą godzinę i nas poniekąd zrobiono w konia, bo ani w reklamie, ani nigdzie nie ma wzmianki o połączonym występie co jest winą Biletyny.pl, a nie Kabaretu Moralnego Niepokoju. Dla przykładu: 05.08. odbył się występ kabaretu "Pod Wyrwigroszem - wypełnili SAMI(!) ponad dwie godziny i otrzymali brawa na stojąco. Można...? - można!

Polecane z kategorii kabaret