kabaret

Kabaret Na Koniec Świata

kabaret

Kabaret Na Koniec Świata

Kabaret Na Koniec Świata - Bilety na kabaret

Kabaret na Koniec Świata

Koniec świata się zbliża. Nieważne jak zacząłeś. Ważne jak skończysz!

Czarny humor, purnonsens, absurdalne skecze, liryczne piosenki, aktorskie improwizacje i błazenada ? tego wszystkiego i kilku innych rzeczy spodziewajcie się w Kabarecie na Koniec Świata. Przełamujemy tabu, przekraczamy granice politycznej poprawności, odkrywamy nowe tematy do szyderstwa. Każda odsłona Kabaretu to nowy program i nowi bohaterowie!

Kabaret na Koniec Świata to kabaret literacki, w którym występują zawodowi aktorzy. Co miesiąc kabaret pokazuje nowy program skupiony wokół różnych tematów, jak na przykład celebryci, karnawał, depresja, dzieciństwo, uzależnienia, podróże, Dzień matki.

Reżyseria: Wawrzyniec Kostrzewski

Kabaret występuje co miesiąc na Scenie Przodownik Teatru Dramatycznego m. st. Warszawy

Prowadzenie: Paweł Domagała

Występują: Zuzanna Grabowska, Olga Sarzyńska, Agata Wątróbska, Izabela Dąbrowska, Anna Markowicz, Waldemar Barwiński, Robert T. Majewski, Wojciech Solarz, Mateusz Rusin, Paweł Koślik, Sebastian Stankiewiecz, Maciej Makowski

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kabaret Na Koniec Świata

Plakat reklamowy obwieścił skromny, acz reprezentatywny skład wykonawców. Niestety na scenie pojawiło się skład jeszcze skromniejszy. Szkoda. Jednak mimo tego Wspaniali aktorzy KNKŚ, a głównie Wojciech Solarz, który dwoił się i troił dali popis kunsztu umiejętności kabaretowych i aktorskich. Pojawiło się wiele znanych pozycji ze sprawdzonego już repertuaru, a także kilka nowych numerów. Szkoda tylko, że nowe miejsce, posiadające dużą scenę (w porównaniu z Przodownikiem) gościło skromną, acz reprezentatywną część Kabaretu na Koniec Świata. Dziękuję za super rozrywkę!!!
Uwielbiam, więc podobało mi się, ale niedosyt z powodu braku Izy i Stankiego, troszkę za mało nowości... Ale ogólnie super :-)
świetne przedstawienie, bardzo dobra zabawa
Trochę jestem zawiedziony. Mogło być lepiej. Słabe teksty i abstrakcyjny scenariusz.
warto, jeszcze jak... :) super doświadczenie, mają we mnie widownię na przyszłość. Zakręceni teatralnie, uwielbiam to
Super, serdecznie polecam każdemu znajomemu.
Serdecznie polecam. Bawiliśmy się doskonale. Wrócimy.

Polecane z kategorii kabaret