kabaret Kabaret Nowaki

Kabaret Nowaki - 10-lecie kabaretu: Śmiechokalipsa, gościnnie: Igor Kwiatkowski

kabaret Kabaret Nowaki

Kabaret Nowaki - 10-lecie kabaretu: Śmiechokalipsa, gościnnie: Igor Kwiatkowski

Kabaret Nowaki - 10-lecie kabaretu: Śmiechokalipsa, gościnnie: Igor Kwiatkowski - Bilety na kabaret

wyjątkowe 10 lecie Kabaretu Nowaki z gościnnym udziałem Igora Kwiatkowskiego, który powali Was swoim niepowtarzalnym urokiem, błyskotliwą ripostą i niezrównanym talentem.

Ta przygoda trwa już 10 lat! Kabaret Nowaki dokładnie od dekady bawi fanów dobrej rozrywki. Niezliczone spektakle i programy telewizyjne to doświadczenie, które pozwala na określenie Nowaków mianem ekspertów w dziedzinie śmiechu i żartu.

Świętując swój jubileusz Nowaki wyruszają w zupełnie nową przygodę, w którą zabiorą ze sobą publiczność. Nowe perypetie znanych już postaci. Ulubieni bohaterowie w absolutnie zaskakujących sytuacjach - pani Krystyna i Martynka, a także inne nieznane jeszcze wcielenia Ady Borek. Wraz z Kamilem Pirógiem i Tomkiem Marciniakiem w premierowym programie pokażą wszystkie kabaretowe oblicza, które zaskoczą nawet tych, którzy myślą, że znają Nowaków na wylot.

Przeżyj kabaretowy koniec świata! Przez niemal dwie godziny Śmiechokalipsy na scenie Nowaki z siłą Commando, przebojowym urokiem Lary Croft i błyskotliwą mądrością Indiany Jonesa zabiorą Was z nieznane dotąd rejony rozrywki. To zupełnie nowa era kabaretu, w której Nowaki wyznaczą najlepsze standardy. Weź udział w niezwykłej kabaretowej podróży u boku mistrzów żartu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Kabaret Nowaki - 10-lecie kabaretu: Śmiechokalipsa, gościnnie: Igor Kwiatkowski

Igor wymiatał jak zwykle jest najlepszy przyćmił Nowaków ale pod koniec się rozbujali szkoda tyko że nie wyszli do publiczności z autografem
Super wydarzenie.
Bylo wesolo!
żen....chociaz Borek fajna
Mega Beka Była :):):)
Jestem nieco zawiedziony, Igor mógł zapowiadać choćby tytuły skeczy Nowaków a nie siedzieć za kulisami. Pokazali stare numery. Średnio było. Ale i tak pozostanę wielbicielem Ady
Kabaret fajny .super ale mam ale do samej sali .4 rząd a ja nic nie widzę. Scena niska jak wykonanie skeczu było na siedząco to zostało mi tylko manewrować między ludźmi głowa oraz słucha widoczność zerowa. Nawet jak stali było ciężko. Więc nie wyobrażam sobie kolejnych rzędów środkowych np przy samej scenie .Nie za to człowiek placi
występ SUUUUUPER polecam
Było świetnie :-) przezabawnie, prześmiesznie, jednym słowem SUPER!
Super, dobra dawka śmiechu w pochmurny zimowy dzień.
Super występ.Polecam
Wspaniałe widowisko na wysokim poziomie kunsztu kabaretowego. Obiekt "Wejherowskie Centrum Kultury" to taka popularna nazwa, nic bardziej mylnego!, bo to perełka nowoczesnej architektury i tak doskonale dopasowanej do morskich klimatów. Zachęcam do obejrzenia na żywo od zewnątrz od środka, a na początek przynajmniej w internecie, by nabrać ochoty na odwiedzenie Wejherowskiego Centrum Kultury. Wtedy się przekonacie, że to nie jedyna nazwa tego obiektu :):)

Polecane z kategorii kabaret