kabaret Kabaret Nowaki

Kabaret Nowaki - Moda na Nowaki

kabaret Kabaret Nowaki

Kabaret Nowaki - Moda na Nowaki

Kabaret Nowaki - Moda na Nowaki - Bilety na kabaret

Najnowszy program trójki zielonogórskich artystów Adrianny Borek, Tomasza Marciniaka i Kamila Piróg „Moda na Nowaki” to dowód na to, jak popularnym i lubianym kabaretem jest obecnie ten zespół. W spektaklu kabaret przedstawia swoje największe hity i cały wachlarz absurdalnych i zaskakujących postaci, które są zabawną odpowiedzią na naszą codzienność. Nowaki zgłębiają tematykę kobiecego wybierania się na przyjęcia i męskiego spojrzenia na ten problem. Ich skecze dotyczą także perypetii nauczycieli na wycieczce klasowej, dylematów generała na zakupach i ostrzegają przed pewnym osobliwym hotelem.

Młodość i doświadczenie Nowaków procentują na każdym występie. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę. Kabaret Nowaki potrafi zarazić dobrym humorem najbardziej wymagających widzów, którzy polubili ich charakterystyczną ekspresję i oryginalny sposób poruszania tematyki obyczajowej.

Kabaret Nowaki jest laureatem nagród najbardziej prestiżowych polskich festiwali i konkursów. Grand Prix XXX Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry 2009, I miejsce PAKA 2009, I miejsce Debeściak 2011, I miejsce Kabaret off, Opole 2011.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Kabaret Nowaki - Moda na Nowaki

Serdecznie polecam wszystkim.
coolblondi 29.03.2017 19:43
Polecam!!!Świetny kabaret. Dobry repertuar. "Kupa" śmiechu i wszystko w dobym i 'smacznym" stylu.
Wspaniała grupa! Cudny program, zero nudy :) Było fantastycznie !!!
Występ był super , wieczór pełen dobrego humoru - kabaret NOWAKI jak dla mnie jeden z najlepszych kabaretów w Polsce !!!
Jak zwykle przedstawienie mogłoby trwać i trwać bez końca. Świetna gra, reakcja na głosy widowni i dowcipy z rękawa. Świetna zabawa przez 1,5 godziny. Wszystko było by super gdyby nie mały zgrzyt organizacyjny. Otóż jakaś "klika" postanowiła zmienić miejsce w którym odbędzie się przedstawienie i rozdzieliła sobie bilety wg swojego uznania. Osoby, które kupiły bilety przez internet musiały zadowolić się miejscami odległymi od sceny, lub doznać skrętu szyi siedząc całkiem z boku. Wstyd Poniatowo! Widać, że nie dorośliście jeszcze do organizowania imprez i nic dziwnego że nikt tu nie przyjeżdża. Może pojedziecie brać lekcje od Opola lubelskiego lub Kazimierz Dolnego (organizacja kabaretu Ani Mru Mru)?! Sprowadzacie gości i co widzą? "czterdziestoletni kurz i pleśń" (słowa aktorów). Brawo!!! Spektakl polecam całym sercem, było bosko!!!
Bardzo świetny występ i dobra zabawa
Super kabaret ! Świetnie spędzony czas :) Polecam
Petarda!!! Polecam gorąco, świetny spektakl ????
Wszystkim polecam ten kabaret, występ i skecze w najlepszym wydaniu
Super zabawa, trochę źle było słychać w ostatnim rzędzie i bezcennych min "Krystyny" nie było widać". Gdybyśmy siedzieli z przodu byłoby idealnie.
Świetny występ,panowie w doskonałej formie ale ADA jest niesamowita.Skecz z księdzem wymiata,teksty i mimika powalają.Gratuluję i dziękuję za wspaniałą zabawę.
Było super Nwaki sa OK
super zabawa,Ada niesamowita,Panowie również polecamy znajomym
Wszystko o.k. Jestem fanem p.Adrianny, więc występ zarąbiste. Organizacja,sala- o.k. Polecam !!!
Meeeega kabaret!
Jestem zadowolona z występu, moja rodzina również. Porządnie się uśmiałam.
Świetne skecze i atmosfera. Polecam wszystkim. Program trwa ok. 1,5h
Super zabawa. Świetne skecze. Uśmialiśmy się z mężem do łez. Czekamy z niecierpliwością na kolejne występy. Polecam ????
Organizacja wydarzenia na spory plus. Zapewniona szatnia dla widzów, sprawnie funkcjonująca obsługa. Sam występ także bardzo fajny :) Spora dawka śmiechu, relaksu; człowiek się odprężył. Dziękuję.
Było zajebiście
Czadowe, uśmiałam się do rozpuku!!!Nowaki są świetni.
Występ rewelacyjny - polecam
Zadnych nowosci, ale artysci w dobrej formie, zwłaszcza Pani.
Super się bawiłam, warto na żywo zobaczyć nawet już znane skecze, kilka nowych. Świetny kontakt z publicznością, długie bisy -polecam, dla mnie jeden z najlepszych kabaretów w Polsce, Pani Ada bezkonkurencyjna!!!
rewelacja !!!!!!!! uśmialiśmy się z mężem po pachy

Polecane z kategorii kabaret