kabaret
Kabaret Nowaki - Śmieszny patrol 2019

kabaret

Kabaret Nowaki - Śmieszny patrol 2019

 
Kabaret Nowaki - Śmieszny patrol 2019 - Bilety na kabaret

Kabaret Nowaki - Śmieszny patrol 2019 - Kołobrzeg Amfiteatr w Kołobrzegu | Kupuj Bilety Online

Dla wszystkich fanów dobrej rozrywki, którzy wybierają się w tym roku nad morze Kabaret Nowaki przygotował nie lada gratkę. Jak wiadomo oprócz dobrej zabawy najważniejsze jest też bezpieczeństwo, dlatego Nowaki zadbają o połączenie jednego i drugiego. W ten sposób powstał „Śmieszny Patrol” - trzech nieustraszonych śmiałków stanie na głowie, aby tegoroczni wczasowicze rozchmurzyli się niezależnie od pogody, poczuli gorącą falę przypływu dobrego humoru i zataczali się od śmiechu wyznaczonego przez najlepsze kabaretowe standardy. A wszystko pod okiem wykwalifikowanej kadry ratowników z Kabaretu Nowaki!

W programie „Śmieszny Patrol 2019” zobaczycie największe hity, uwielbiane postaci i plejadę nowych bohaterów w zaskakujących wakacyjnych klimatach.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

Bilety

 

Recenzje

Skecze jakby troszeczkę nie dopracowane, jeszcze na etapie improwizacji. Bywałem na lepszych, śmieszniejszych kabaretach. Może w trakcie sezonu program zostanie dopracowany ;) Nie było źle ale stać ich na więcej ;)
Uśmialiśmy się po pachy ????
Mimo całej sympatii do Kabaretu Nowaki oceniamy występ na 3 gwiazdki. Zdecydowana większość skeczy jest możliwa do obejrzenia zarówno w internecie jak i w telewizji. Organizacja występu - ciasno, małe krzesełka, słaba widoczność dla osób siedzących nieco dalej od sceny.
polecam,
Było super.
Rewelacja. Przez całe show miałam oczy mokre od łez. Nowaki-rozśmieszają do łez, zdecydowanie. A Pani Krystyna - najlepsza. Bardzo POLECAM!!
Bardzo fajny wystep! Warto!
Niezapomniany,fantastyczny, prześmieszny wieczór z najlepszym kabaretów Nowaki. Dziękujemy! ????????
Dawno tak sie nie usmialam. Rewelacja, kocham ten kabaret. Sa niesamowici.
Dużo śmiechu i super zabawa :)
Dwie godziny świetnego humoru, płakaliśmy ze śmiechu :)
Super kabaret !!!!! Dla mnie i żony wspaniałe zakończenie urlopu !!!!!
Było fantastycznie. Nigdy się tak nie uśmiałam na żadnym kabarecie jak na Nowakach !! :D
Super skecze. Dawno się tak nie bawiłem. Efekt na żywo o wiele lepszy niż w tv.
Ani mru mru sie chowa Nowaki the best
5 gwiazdek to za mało. :) było świetnie, uśmiałam się do łez. Wszystko perfekcyjne zorganizowane. duży szacunek :*
Rewelacyjny występ.Nowaki pokazali klasę.Skecz z "Andrzejem" the best.
Spektakl na najwyższym poziomie, dużo śmiechu, świetna atmosfera i zaangażowanie ze strony występujących. Mimo wściekle gryzących komarów występ bardzo nam się podobał. Polecamy!
Mega śmiesznie :) mega fajnie. Kabaret pierwsza klasa. Pełna improwizacja nawet do starych skeczy. :) Polecam kabaret Nowaki z całą premedytacją ;)
Keith_k 17.07.2016 11:58
Świetnie spędzony czas. Wiele humoru od strony prowadzących i śmiechu od publiczności. Pani Ada jak zwykle niezawodna w swoich "wcieleniach".
Super sprawa wyjść rozerwać się, choć można by pomyśleć o koncertowaniu różnych artystów na jednej imprezie... Scena a dokładniej parkiet powinien być wyżej przynajmniej o te kilkanaście centymetrów... Pozdrawiamy Maciej z Warszawy ;)
Po prostu zajebiście nic dodać nic ująć.
Autentycznie "śmieszny patrol". Polecam, nawet gdy słońce świeci - co w tym roku nad morzem jest rzadkością.
Kapitalny występ, ubaw do łez, mocne 10/10
Rewelacyjny występ!! Pomimo kiepskiej pogody bawiliśmy się świetnie. Kabaret Nowaki na żywo zyskuje po wielokroć! Super kontakt z publicznością, wspaniała jakość improwizacji i adaptacji do warunków (zwłaszcza pogodowych) ! Polecam!!! Było super!
prastarzec 07.07.2016 11:56
Występ rewelacyjny , bardzo polecam , bylismy już nie raz z żoną na kabarecie Nowaki i napewno jak tyko będzie możliwość wybierzemy się ponownie :)
 

Polecane

 

Kołobrzeg inne wydarzenia