kabaret
Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

kabaret

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu - Bilety na kabaret

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

Za granicą żartu to najnowszy program Kabaretu Nowaki, w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
19.01.2020, 16:00 Koniński Dom Kultury
 KUP BILET
19.01.2020, 19:00 Koniński Dom Kultury
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
WIĘCEJ

Brak wydarzeń

Recenzje

Było super
Super impreza-polecam!
Świetna zabawa!!! Krystyna po prostu wymiata!!!!!!
Super zabawa, klimat pełen śmiechu, skecze, kontakt z widowniom . Rewelacyjnie spędzony czas i udany prezent urodzinowy dla męża.
Występ był rewalacyjny😃
Bez dwóch zdań - genialny występ. Nowaki + Rambo boki zrywać. Po obejrzeniu spektaklu nasz niemiecki uległ diametralnej poprawie. Dziękujemy!!!!!!
Bawiłam się rewelacyjnie mam nadzieje że jeszcze wrócą do Krosna i będę miała okazję powtórzyć piątkowy wieczór :)
Super !!!!! Wesoło, śmiech nie schodził z twarzy.
Wspaniali, fenomenalni, cudowni- Kabaret Nowaki. Krystyna wymiata :-). Szkoda tylko że nie wychodzą chociaż na chwilkę do swoich fanów. Było super!!!
Znakomicie spędzony czas! Pozdrowienia dla widzów: Tomka i jego przyszłej teściowej Pani Agnieszki :) Wiersza z poezji kabaretowej już się nauczyłam, piosenki na rozluźnienie emocji zreszta tez :)
Super, wszystko na wysokim poziomie. Ubawiliśmy się
Dawno się tak dobrze nie bawiłam!!! Polecam!!
Trochę jestem zaskoczona, spodziewałam się czegoś więcej na żywo, tylko jeden skecz ksiądz lekarz i Krystyna bawił do łez, no ale to już znany z tv.
super, dawno sie tak nie usmialiśmy,polecam
Przydługawo i lekko prymitywnie - moje wrażenia z oglądania na żywo.
Niewiarygodnie dużo śmiechu 😃
Świetna zabawa
Kabaret Nowaki to dobry kabaret :-) Jednak występ trochę naciągany. Wiadomo, że każdy Kabaret ma swój indywidualny charakter po czym dobrze go rozpoznajemy, ale w obecnym występie oprócz fajnego wstępu kilkunastu minutowego wszystko było zbyt naciągane dlatego przyznał bym 30-40 % wrażeń na 100 % :-) Jednak i tak zaliczam Kabaret do Lubianych i na pewno pojawię się powtórnie kiedyś... Mamy jeszcze jedną przypadłość, że bardzo dużo Kabaretu jest na kanałach telewizyjnych i ,,na oglądamy" się tego :-) Ale szacunek, że występ to nie spektakl, który już był w telewizji...
Kabaret świetny jak zawsze super zabawa śmiech do łez polecam
Super impreza uśmieliśmy się do łez Ada w roli Krystyny bezapelacyjna polecam
SUPER Z SYNEM 9 LETNIM BĘDZIEMY JEŚLI JESZCZE BĘDĄ W URSUSIE
Uwielbiam Nowaków !!!Talent Ady Borek nie ma granic jest najlepsza z kobiet w polskich kabaretach.Razem są super grupą. Czekam na nich w Poznaniu lub okolicach ...już tęsknię za ich super dystansem do siebie i następnym występem.
1,5 godziny śmiechu. Panowie wspaniali, a Ada boska.
Kabaret Nowaki jest godny poświęcenia wolnego czasu. Było dużo śmiechu. Atmosfera na scenie była antastyczna.
Ada nie zawiodła, pozytywna wariatka (sorry chłopaki). Sam wstep do calego spektaklu, super. Mega, chociaż krótko, ale przy Nich każda godzina dlużej byłaby za krótko. Dziękuję i Brawo.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane