kabaret Kabaret Nowaki

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

kabaret Kabaret Nowaki

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu - Bilety na kabaret

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

Za granicą żartu to najnowszy program Kabaretu Nowaki, w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
04.12.2020, 19:30 Miejski Dom Kultury
 KUP BILET
 KUP BILET
16.12.2020, 20:30 Kampus Wielicki
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
30.01.2021, 16:00 Kinoteatr Rondo
 KUP BILET
 KUP BILET
WIĘCEJ
12.11.2020, 19:00 Dom Kultury - sala widowiskowa
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje

Było bardzo zabawnie
Petarda!!!
Super poszłabym jeszcze raz
Nic dodać, nic ująć - UBAW PO SAME PACHY - REWELACJA!!!!
Super. Kabaret na wysokim poziomie
Bardzo lubię kabaret Nowaki ale niestety z przykrością stwierdzam że nowy program jest na niskim poziomie. Jakby przygotowany w jeden dzień, bez polotu. Trochę infantylny...:(
Atmosfera bardzo fajna było super😄😄😄
Kabaret Nowaki jak zawsze stoi na wysokim poziomie uśmialiśmy się z żoną niesamowicie Tylko jedna skromna prośba. WIECEj NOWYCH SKECZY 🙂
Jesteśmy bardzo rozczarowani występem kabaretu Nowaki. Repertuar na bardzo niskim poziomie a liczą sobie za występ takie pieniądze 85 zł od osoby za 1,5 godziny ! Mieliśmy z żoną chęć wyjść w połowie występu.Pani Borek nic nie zaprezentowała , przez większość programu niewyraźny bełkot. Żenada . Nie polecamy
Było super.. Najlepszy kabaret na świecie.
Zawiodłem się. Dzisiejsze Nowaki to cień tego kabaretu sprzed paru lat. Słabe skecze mocno okraszone gagami pani Ady to zdecydowanie za mało.
Kabaret pierwsza klasa. Ale gliwicka sala porażka. Scena w stosunku do widowni nie powinna mieć miejsca. Boczne sektory oglądały plecy artystów. Powinno się zakazać występów na tej sali
Kabaret nie odbył się. Proszę o informację o kolejnym terminie bądź zwrocie pieniędzy za bilety. Pozdrawiam
Zawiedziona 02.03.2020 09:54
Rewelacyjnie! Fantastyczny Kabaret, a pani Ada- znakomita w każdej kreacji. Oj, przepraszam , w każdej odsłonie. 2 godziny smiania. POLECAM !!!
Ekipa wymiata ! 2 godziny spędzone z uśmiechem na twarzy - zdecydowanie polecam !
Rewelacja. Znakomici są. Pani Adrianna wymiata, zakochałem się.
Bylo super. Pierwsza klasa.
Bawiliśmy się świetnie,kabaret Nowaki deklasuje wszystkich,rewelacyjne skecze,pełen profesjonalizm,gorąco polecamy
Świetna atmosfera, fajny kontakt z publicznością, występ zaliczam do udanych:) PS Krystyna górą!!!!!:)
Rewelacja!!! Polecam, mnóstwo śmiechu i pełen profesjonalizm :)
Rewelacyjny kabaret!!!!!!
kabaret Nowaki jak zwykle super zabawni!!!!!!! oprócz tego ze kupiłam bilet na miejsce które NIE ISTNIEJE!!!!! rząd 25 miejsce 19!!!!!! bilet porażka dobrze ze udało się coś wymyśleć bo musiałabym całe przedstawienie stać!!!!!!więc raczej nie będe korzystać z tego portalu przy zakupie kolejnych biletów.
Jak zwykle rewelacja. Super wieczór.
super występ kabaretu a w szczególności KRYSTYNA!!!!!!!
Zabawa przednia , przedstawienie bardzo udane. Prosimy o więcej takich atrakcji.
Fajna impreza. Krystyna oczywiście rewelacja. Przeszła samą siebie. Całość bardzo udana. Fantastycznie spędzony wieczór.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane