kabaret
Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

kabaret

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu - Bilety na kabaret

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu - Pruszków Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie - sala widowiskowa | Kupuj Bilety Online

Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

Za granicą żartu to najnowszy program Kabaretu Nowaki, w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

SUPER Z SYNEM 9 LETNIM BĘDZIEMY JEŚLI JESZCZE BĘDĄ W URSUSIE
Uwielbiam Nowaków !!!Talent Ady Borek nie ma granic jest najlepsza z kobiet w polskich kabaretach.Razem są super grupą. Czekam na nich w Poznaniu lub okolicach ...już tęsknię za ich super dystansem do siebie i następnym występem.
1,5 godziny śmiechu. Panowie wspaniali, a Ada boska.
Kabaret Nowaki jest godny poświęcenia wolnego czasu. Było dużo śmiechu. Atmosfera na scenie była antastyczna.
Ada nie zawiodła, pozytywna wariatka (sorry chłopaki). Sam wstep do calego spektaklu, super. Mega, chociaż krótko, ale przy Nich każda godzina dlużej byłaby za krótko. Dziękuję i Brawo.
W skali od 1 do 10 dajemy 11 ! Pani Krystyna wymiata! Nowaki jak zawsze bawią do łez :) Czekamy na kolejny nowy program. Buziaki dla Ady :-D
Wspaniale się bawiliśmy z mężem. Ogromna dawka humoru.!!!
Anita i Piotr 01.12.2019 20:01
Nie ma skali w której dałoby się to ocenić. Żona się popłakała wręcz ze śmiechu. Panowie jak zwykle w świetnej formie, ale Ada to klasa sama w sobie. Rozbawiała nie tylko publiczność, ale i kolegów.
Superrrr!!!
Organizacja super , kabaret rewelacja
Super
Słabo, wulgarne, nieśmieszne, chyba tylko wykonawcy bawili się dobrze. Śmiali się sami z siebie.
Wieczór z Nowakami fantastyczny. Wysoka dawka śmiechu.
Bardzo fajny występ
Było super!
Występ sredni.. dość krótki.. mało „nowości”... cena bilety nie byla wysoka ale to nie zmienia faktu ze rozrywka była dla nas średnia oglądając stare skecze..
Super impreza! Kabaret rewelacyjny. Ośrodek Kultury Arsus OK, pomimo wyglądu z poprzedniej epoki miejsca na sali bardzo wygodne, dużo miejsca na nogi, sala niezbyt wielka więc wszystko było dobrze widać nawet z dalszych rzędów. Polecam!
Zarąbiści jak zawsze
Kabaret Nowaki jak zawsze świetny Pani Ada rozbraja smiechem
bylam na ich występie w lutym w Arsusie,program nazywał się inaczej wiec spodziewałam się innych skeczy niestety 3/4 było powtórzonych,ogólnie śmiesznie ale szalu nie było
Było zajebiście 😄 Ada jest w monologu nie do pobicia , a Tomek i Kamil przezabawni. Wszystko mnie bolało od śmiechu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Policzki bolały od śmiechu. Kabaret Nowaki nas nie zawiódł, niesamowite wrażenia. Świetna organizacja i występ. Czekamy na kolejne kabarety. Na pewno tez kupimy bilety
Świetny czas, brawo za wysoki poziom występu !
Występ super, jak zawsze z Nowakami.
Super występ i doskonała zabawa dla widzów. Ada jak zawsze rozbawia do łez.
SUPER SUPER SUPER !!!!! Te 90 minut minęło jak sen, dobry sen. Cudowny kabaret, a i sala widowiskowa super. Brawo Gmino Stare Babice. Polecam tego typu imprezy , oraz tego typu i kalibru kabarety.
Stare Babice dziękują za występ! Zapraszamy ponownie plus na zajęcia dodatkowe xD Nowaki jesteście najlepsi!
Świetna zabawa, nowe skecze, niepowtarzalna Krystyna!
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Żywiec
01.02.2020 18:00

bilety od 60,00 zł

KUP BILET

Polecane

Pruszków inne wydarzenia