kabaret Kabaret Nowaki

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

kabaret Kabaret Nowaki

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu - Bilety na kabaret

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu - Pruszków Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa | Kupuj Bilety Online

Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

Za granicą żartu to najnowszy program Kabaretu Nowaki, w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

kabaret Nowaki jak zwykle super zabawni!!!!!!! oprócz tego ze kupiłam bilet na miejsce które NIE ISTNIEJE!!!!! rząd 25 miejsce 19!!!!!! bilet porażka dobrze ze udało się coś wymyśleć bo musiałabym całe przedstawienie stać!!!!!!więc raczej nie będe korzystać z tego portalu przy zakupie kolejnych biletów.
Jak zwykle rewelacja. Super wieczór.
super występ kabaretu a w szczególności KRYSTYNA!!!!!!!
Zabawa przednia , przedstawienie bardzo udane. Prosimy o więcej takich atrakcji.
Fajna impreza. Krystyna oczywiście rewelacja. Przeszła samą siebie. Całość bardzo udana. Fantastycznie spędzony wieczór.
Taki sobie relaks. Ciekawe improwizacje. Myślałem że będzie dużo śmieszniej.
Już dawno tak dobrze się nie bawiłam🥰👍
Było fantastycznie. Brzuch bolał ze śmiechu
Co tu dużo mówić. SA najlepsi 💜
Było bardzo fajnie, śmiesznie-super wydarzenie!!
Pierwszy raz byliśmy na kabarecie Nowaki ale na pewno nie ostatni. Mega zabawa :)
Zabawa była na 5 z plusem. Nowaki jak zawsze niezawodni. 👍😁
Rewelacja!!!! Makijaż rozpłynął się od śmiechu. Krystyna wymiata, Panowie oczywiście też. Polecam 🙂 🙂 🙂
😂🤣👍👍👍 Super było!!!!
WIDOWISKO REWELWCYJNE
Dawno się tak nie uśmiałam! Wszystko przygotowane na tip-top, świetny kontakt z publicznością :-D Nowaki to najwyższa półka, bez dwóch zdań (bezgranicznie i bezwzględnie ;-))!
Nie popisali sie.... szkoda , maja fajne skwcze natomiast tu wybrali sredni program. Nasmiewanie sie z wad wymowy czy przeklenstw juz nie jest smieszne. Brawa dla Krystyny za ozywienie spektaklu
Ponad 2 godziny super zabawy!
Naprawdę było warto
Było wspaniale, są nie do podrobienia!
Z obsługi oraz sposobu zakupu biletów jestem zadowolona. Natomiast, jeśli chodzi o miejsce wydarzenia- beznadziejne. Zła akustyka uniemożliwiała momentami zrozumienie tekstu mówionego.
Super ubaw po pachy!
Super!!! Najlepiej ever!! Mega energia imega humor!!! Sa świetni w tym co robią!!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Bielsko-Biała
05.03.2020 19:00

bilety od 65,00 zł

KUP BILET

Polecane

Pruszków inne wydarzenia