kabaret Kabaret Nowaki

Królestwo za uśmiech - Kabaret Nowaki i Krzysztof Jaroszyński

kabaret Kabaret Nowaki

Królestwo za uśmiech - Kabaret Nowaki i Krzysztof Jaroszyński

Królestwo za uśmiech - Kabaret Nowaki i Krzysztof Jaroszyński - Bilety na kabaret

Czy można przedstawić twórczość Wiliama Szekspira wśród niemilknących śmiechów i burz oklasków? Tak! Udało się to Kabaretowi Nowaki i Krzysztofowi Jaroszyńskiemu, czyli twórcom widowiska „Królestwo za uśmiech” Bez sekundy szkolnej nudy widz dowiaduje się wiele o sztukach: Sen nocy letniej, Makbet, Wesołe Kumoszki z Windsoru, Otello, Burza, Hamlet, Król Lear. Jakim człowiekiem był Szekspir i jak powstawały jego dzieła poznacie państwo w skrzących się humorem skeczach i monologach.

Ten wyjątkowy projekt, czerpiący z tego, co najlepsze w kabarecie i teatrze tworzy nową, zupełnie nowatorską jakość. Kabaret Nowaki i Krzysztof Jaroszyński chcą w ten sposób uczcić rocznicę śmierci i narodzin Williama Szekspira. Premiera spektaklu odbędzie się w 450 rocznicę urodzin Williama Szekspira.

Kim była żona Szekspira? Kto był jego szefem? Jak wspominają go rodzice? Co myśli sam o sobie? Co by się stało gdyby pisał współcześnie? Te i inne smakowite szczegóły odnajdziecie w tym błyskotliwym spektaklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Królestwo za uśmiech - Kabaret Nowaki i Krzysztof Jaroszyński

Poszczególne skecze tworzą logiczną całość. Znając wcześniejsze występy kabaretu, spodziewałam się, że "Królestwo za uśmiech" będzie bardziej śmieszne. Jestem trochę rozczarowana występem. Niektóre skecze "naciągane", "gra na czas".

Polecane z kategorii kabaret