kabaret

Kabaret OT.TO 30-lecie

kabaret

Kabaret OT.TO 30-lecie

Kabaret OT.TO 30-lecie - Bilety na kabaret

Kabaret OT.TO 30-lecie | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

KABARET OT.TO ŚWIĘTUJE 30 URODZINY !!! Przez 30 lat istnienia Kabaret wystąpił na żywo dla ponad 2.7 mln widzów, nagrał 11 płyt, (w tym trzy złote), które rozeszły się w nakładzie ponad 1 mln. Ostatnie wydawnictwo to wydany w 2009 r. album DVD pt. „Od Akordeonu do Zasmażki”, który jest humorystycznym podsumowaniem dokonań artystycznych zespołu.
Kabaret OT.TO był gwiazdą wakacyjnych tras koncertowych Lata z Radiem, Radia RMF FM i Radia ZET. Zespół w swoim artystycznym CV ma m. in. kilkanaście autorskich programów
w TVP2, ( 2016 ,,Żarty i Bardy” ) POLSACIE, satyryczny cykl „Ottoteka” w RMF FM, flirt
z TVN-owskim „Szkłem Kontaktowym”. Od 2011 przez długi czas komentował rzeczywistość
w cotygodniowych felietonach w radio VOX w cyklu zatytułowanym „i OT.TO chodzi”.
16.02.2015 w Teatrze Kwadrat w Warszawie odbyła się premiera najnowszego programu
pt. “Seks, drags i alzhajmer”.
Kabaret wystąpił dla Polaków na wszystkich kontynentach oprócz Antarktydy. Wszystkie te dokonania to nic z w porównaniu z najnowszym programem - pełnym świeżych pomysłów, zaskakujących skeczy, abstrakcyjnych parodii i tego, z czego od lat są znani – nowego Mini koncertu Życzeń
i przebojowych piosenek.
Kto raz widział Kabaret OT.TO na żywo, wie, że taki rodzaj kontaktu jest zdecydowanie bogatszy
i bardziej satysfakcjonujący niż relacja telewizyjna, która nie jest w stanie oddać temperatury i atmosfery występu. Co najciekawsze jest to pierwszy i chyba jedyny w Polsce interaktywny program estradowy – publiczność ma wpływ na przebieg wydarzeń na scenie - jaki? To już trzeba sprawdzić osobiście.
Kabaret od początku nowego wieku funkcjonuje jako tercet, w składzie : Andrzej Piekarczyk,
Andrzej Tomanek i Wiesław Tupaczewski. Zapraszamy
.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Super wydarzenie!!!! Dla mnie 5/5! Panowie, pomimo ciągle podkreślanego przez siebie wieku, w ogóle się nie zestarzeli, poczucie humoru i dowcip wciąż ten sam, jak nie bardziej wytrawny.
Świetny koncert!!! Impreza bardzo kameralna, w zjawiskowym miejscu. Kabaret OTTO jak zwykle wspaniały; nie mają sobie równych :)

Polecane