kabaret Kabaret Pod Wyrwigroszem

Kabaret pod Wyrwigroszem - Jubileuszowy Program 25-lecie

kabaret Kabaret Pod Wyrwigroszem

Kabaret pod Wyrwigroszem - Jubileuszowy Program 25-lecie

Kabaret pod Wyrwigroszem - Jubileuszowy Program 25-lecie - Bilety na kabaret

Kabaret pod Wyrwigroszem - Jubileuszowy Program 25-lecie | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Kabaret pod Wyrwigroszem ma 25 lat! Z tej okazji wyrusza w wielką trasę koncertową po Polsce i zagranicy. W dwugodzinnym programie przypomniane zostaną widowni najlepsze skecze, monologi i piosenki. A nazbierało się ich trochę! Niewątpliwie pojawi się na scenie dawno niewidziana, legendarna Rodzina Kresowiaków! Przypomną się także postaci znane z kupowania meczu, Wietnamczycy handlujący mózgami, amatorzy tanich linii lotniczych oraz telemarketingowi domokrążcy. Nie zabraknie również przebojowych piosenek, których przez lata Kabaret pod Wyrwigroszem wylansował bardzo wiele.

Ponieważ artyści wyznają zasadę, że „ćwiartka to mało”, program jubileuszowy jest niejako pomostem pomiędzy pierwszą 25, a kolejnymi :)))

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
07.03.2020, 16:00 Centrum Kultury
 KUP BILET
 KUP BILET
WIĘCEJ

Brak wydarzeń

Recenzje

Występ średni jeden skecz kilka monologów i do bólu piosenek
Polecam! Świetny program, skecze były takie, których wcześniej nie widziałam, łzy śmiechu płynęły. No i niespodzianka na końcu -pyszny tort :)
Cudownie. Niespodzianka, którą zrobiliśmy się udała. Zaskoczenie fantastyczne 😉
Było wspaniale! Polecam wszystkim!
Zadowoleni z występu, troszkę repertuar znany, ale nowości też były. Polecam.
skecze nowe, w tv jeszcze nie widziałam. Można się pośmiać. Nie polecam zabierać małych dzieci.
Kabaret pod Wyrwigroszem jest klasą samą w sobie. Byłem kolejny raz z rodziną na ich występie i tak jak za każdym razem poprzednio zabrali nas i dziś w przestworza błogiego zapomnienia o trudach dnia codziennego. Dwie godziny minęło nie wiadomo kiedy - chciałoby się jesze i jeszcze i jeszcze. Artysta to trudny zawód, wymagający wielu wyrzeczeń - jest trochę łatwiej jak się kocha to co się robi. 25 lat działalności Kabaretu pod Wyrwigroszem to najlepsza wizytówka. Ps. Panie Łukaszu, pozdrowienia od Szymona. Powiedział, że następnym razem nie będzie już taki spięty i będzie z Panem współpracował :-)

Polecane