kabaret Kabaret Skeczów Męczących

Kabaret Skeczów Męczących: Gwiazdy Kabaretu - realizacja telewizji TV4

kabaret Kabaret Skeczów Męczących

Kabaret Skeczów Męczących: Gwiazdy Kabaretu - realizacja telewizji TV4

Kabaret Skeczów Męczących: Gwiazdy Kabaretu - realizacja telewizji TV4 - Bilety na kabaret

Kabaret Skeczów Męczących - pod tą kontrowersyjną nazwą kryje się jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów znany również jako KSM.

Podbił serca Polaków charakterystycznymi postaciami, skeczami zaangażowanymi społecznie i politycznie, luzem scenicznym i umiejętnością rozbawienia każdej publiczności. Poza największymi festiwalami kabaretowymi, które trudno sobie wyobrazić bez udziału KSM, pokazują się szerokiej publiczności współprowadząc z sukcesami wydarzenia muzyczne: Sabat Czarownic 2013, Top Trendy 2014; jak i kabaretowe: Polska Noc Kabaretowa 2013.

Z roku na rok sami podnoszą sobie poprzeczkę, przygotowując coraz bardziej dojrzałe programy. Robią to już od 10 lat, a o tym, że robią to dobrze świadczy fakt, iż emitowane w styczniu tego roku 10-lecie Kabaretu Skeczów Męczących obejrzały w telewizji Polsat ponad 4 miliony widzów.

KSM od lat jest rozpoznawalną i lubianą marką, gwarantującą niezwykłą atmosferę i wspaniałą zabawę niezależnie od charakteru wydarzenia. Potrafią ujarzmić wielotysięczną publiczność i skupić na sobie jej uwagę, rozbawić i stworzyć niepowtarzalny klimat na małych klubowych spektaklach, a także ubarwić spotkania biznesowe i imprezy firmowe. To oni jak nikt potrafią rozgrzać publiczność i utrzymywać z nią kontakt przez cały czas trwania spektaklu. Tworzą niepowtarzalne postaci, których teksty powtarzają fani w całym kraju. Swój nietuzinkowy żart ubierają w nowatorską formę.

Gdybyście nadal mieli wątpliwość, że KSM to jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiej sceny kabaretowej zerknijcie do Internetu na milionowe odsłony skeczów i teledysków, czasami dość kontrowersyjnych (Denatan). Nic dodać nic ująć po prostu Kabaret Skeczów Męczących.

CZYTAJ WIĘCEJ

Recenzje Kabaret Skeczów Męczących: Gwiazdy Kabaretu - realizacja telewizji TV4

znane już, stare numery, nic nowego. Część osób kupiła bilety na spektakl, a reszta niewykorzystanych miejsc jest "obsadzana" przez organizujących z telewizji. Ogólne zamieszanie. Bilety wogóle nie sprawdzane, słaba organizacja.
Kabaret super, jedynie w przerwie brak możliwości kupna napoju czy batona ( czegokolwiek )
Główna "gwiazda" programu zaprezentowała ogólnie znane skecze, nic nowego, choć zabawa przednia. Uwaga! Jeśli ktokolwiek z Państwa wybiera się na spektakl, w którym dopisano "realizacja telewizji ..." musi liczyć się z tym, że występ nie ma określonych ram czasowych. Na bilecie rozpoczęcie o 16.00 faktycznie 16.20, a koniec o 21.15 jedna przerwa 10 minutowa dla widzów. Część osób kupiła bilety na spektakl, a reszta niewykorzystanych miejsc jest "obsadzana" przez organizujących z telewizji. Ogólne zamieszanie.
Kabaret skeczów męczących-rewelacja! Realizacja tv nie przeszkadza w dobrej zabawie, trzeba jedynie pamiętac że takie nagrania trwają ok 4 godzin :) szkoda ze tak krótko :)
super spędzony czas z dużą dawką humoru i śmiechu. Kabaret jeden z lepszych w naszym kraju obecnie
Rewelacja!! Polecam każdemu 🤩🤩🤩🤩
REWELACJA!!! Boki zrywaliśmy ze śmiechu!

Polecane z kategorii kabaret