kabaret Kabaret Skeczów Męczących

Jedziemy na święta Kabaret Skeczów Męczących i goście - realizacja TVP2

kabaret Kabaret Skeczów Męczących

Jedziemy na święta Kabaret Skeczów Męczących i goście - realizacja TVP2

Jedziemy na święta Kabaret Skeczów Męczących i goście - realizacja TVP2 - Bilety na kabaret

Jedziemy na Święta - Kabaret Skeczów Męczących i Goście

Jak co roku tuż przed Świętami wszyscy Polacy ruszają w drogę w swoje rodzinne strony. Kabarety również wybierają się w świąteczną podróż, w której nie zabraknie śmiesznych perypetii, świąt w krzywym zwierciadle i zaskakujących zwrotów akcji. Kabaret Skeczów Męczących - gospodarz świątecznego programu, aby nie podróżować samotnie zabiera po drodze niecodziennych autostopowiczów i organizuje wspólny przejazd przez cały kraj. Wśród dosiadających się pasażerów spotkamy: Katarzynę Pakosińską, Andrzeja Piasecznego, Jerzego Kryszaka, Kabaret Nowaki i Formację Chatelet. Komu uda się dotrzeć na czas do rodziny i co wydarzy się przy świątecznym stole?

Reżyserem widowiska jest Konrad Smuga.

CZYTAJ WIĘCEJ

Recenzje Jedziemy na święta Kabaret Skeczów Męczących i goście - realizacja TVP2

Bardzo miły relax i odskocznia od codziennego życia
Bardzo się podobało, super wydarzenie.
Popłakałam się ze śmiechu i to naprawdę! (przy jednym skeczu) Mojego narzeczonego szczęka bolała po występie ze śmiechu:) Zaskoczeniem dla nas byli goście: Andrzej Piaseczny, Jerzy Kryszak, Katarzyna Pakosińska. Fajny, odstresowujący spektakl, przenoszący na chwilę w inne miejsca.. Ale spodziewałam się generalnie czegoś innego: więcej skeczów o motywach świątecznych: typu przygotowania do Świąt i związana z tym nerwówka, Wigilia-wyciąganie wszystkich brudów rodzinnych przy świątecznym stole, życzenia przy opłatku typu;,,żebyś się zmieniła, poprawiła", nietrafione prezenty itp.. Czegoś takiego mi zabrakło. Skecz o chrzcinach b.fajny i uśmiałam się przy nim ale co on miał wspólnego ze Świętami Bożego Narodzenia?..no i już jest dosyć opatrzony. Generalnie oceniam na 3. Mojemu chłopakowi podobało się bardziej niż mnie, więc pewnie dałby 4. Kabaret Nowaki b. fajny. A z KSM-u b. fajnie grali: Pijanego Wójka(ma b.fajny, gruby głos) i drugi członek zespołu ten od wąsów.
Super wydarzenie! Można było śmiało zapomnieć o otaczającym świecie i odprężyć się przy dawce humoru na dobrym poziomie.
Rewelacja. Ubaw po pachy :) POLECAM

Polecane z kategorii kabaret