kabaret Kabaret Skeczów Męczących

Kabaret Skeczów Męczących - Z życia niższych sfer spektakl w 3D

kabaret Kabaret Skeczów Męczących

Kabaret Skeczów Męczących - Z życia niższych sfer spektakl w 3D

Kabaret Skeczów Męczących - Z życia niższych sfer spektakl w 3D - Bilety na kabaret

Z życia niższych sfer - spektakl w 3D. Najnowszy program Kabaretu Skeczów Męczących będący adaptacją nigdy wcześniej niepublikowanych opowiadań Mrożka*. Zrealizowany z rozmachem godnym Broadwayowskich musicali spektakl jest próbą odpowiedzi na fundamentalne pytanie "jak żyć panie premierze"? Technologia 3D, która jest niczym innym jak tanim chwytem marketingowym, przybliży i uwypukli problemy przeciętnego Polaka. Twórcom spektaklu przyświeca jedna zasada - przede wszystkim ma być bardzo śmiesznie. Zobaczcie więc czego wartościowego można dowiedzieć się od pacjenta w szpitalu psychiatrycznym, spotkajcie legendarne już postacie np. Kłaka i Śrubę, w całkiem nowych odsłonach, dowiedzcie się na jakie zapomogi możecie liczyć, nawet jeśli ich nie potrzebujecie. Ponieważ każdy z nas w niższych sferach znajdzie coś dla siebie i coś o sobie, a jak nie, to zawsze jest 3D.

* Bohdan Mrożek - były portier gimnazjum, wielokrotnie odnotowany w urzędzie pracy, kontestator win w roczniku bieżącym... jak coś, to robi teraz drobne remonty.

CZYTAJ WIĘCEJ

Recenzje Kabaret Skeczów Męczących - Z życia niższych sfer spektakl w 3D

ubaw po pachy
super! Ale mało nowości!!!
skecze kabaretu były wszystkie stare, tylko na bis był nowy
Spodziewaliśmy się,że bedzie bardziej śmiesznie, a w szczególności nowe skecze.
karlos523 08.10.2014 19:35
Rewelacja!
jawor86r 05.10.2014 09:59
Występ znakomity!choć wydawać by się mogło,że w tak małej miejscowości jaką jest Rewal będzie,mówiąc kolokwialnie odwalony,nic podobnego było profesjonalnie na 6!
Hmm...doskonałe przedstawienie,rewelacyjny kontakt z widownią. No może za mały spontan w wykonaniu niektórych członków zespołu-ale ktoś tam musiał być poważny! Fantastyczna zabawa i....przede wszystkim możliwość osobistego kontaktu po przedstawieniu.Za to Panowie z Kabaretu SM mają ogromny pLUS! POLECAM....mimo znanych kawałków zabawa przednia!!!
Bardzo dobry wystep. Mimo tego ze niektore ze skeczow widzialam w tv, na zywo jest to niezapomniane wrazenie. Rewelacyjny mops w wykonaniu Jarka i Michala.
Wspaniały Kabaret :)Świetny program.Genialne prowadzenie i świetny kontakt z ludźmi:)
Chłopaki dali czadu,występ świetny.Dwie godziny niezłej zabawy:)
Bardzo udany występ, Dobry kontakt w publicznością, skecze prześmieszne, szczególnie nowy numer Chłopaków, ubawiliśmy się setnie!!
Występ bardzo udany,choć jak ktoś jest z kabaretami obeznany to skecze powtarzają się.Jeden premierowy skecz,za to bardzo udany.Polecam,2 godz.świetnej zabawy.
było naprawdę super. świetna zabawa, dwie godziny śmiechu :D dawno się tak dobrze nie bawiłam! fajnie, że po występie zostali i można było sobie zrobić zdjęcia, wziąć autografy. Jak dla mnie bomba ;-)
Obłęd!! Chłopaki są NAJLEPSI!! Każdy powinien zobaczyć ich na żywo :D
bardzo krótki występ jednym słowem rozczarowanie
Polecam wszystkim :) Dużo nowości, fajna atmosfera. WARTO
Przedstawienie rewelacyjne na poprawienie nastroju. Ubaw po pachy. Nie ma to jak akcja na żywo. Program totalnie odjechany. Przede wszystkim skecze nowe
Super, uśmiałem się do łez i z takim zamiarem tam poszedłem. Wszelkie oczekiwania co do liczby "HA, HA" na minutę się spełniły z nawiązką. Było prześmiesznie. I tak ma być. Bunia pełna uroku, wdzięku, prawdziwej socjalistycznej kobiecości - brakowało jej tylko rajstop nylonowych i goździka. Ha, ha. Pozdrawiam i do zobaczenia.
Super Ekipa to i suuuuper występ!!! Brawo Panowie! Nowe skecze, pełna profeska!!! Wiedziałam, że KSM mnie nie zawiedzie :-), a występ na żywo to zupełnie co innego niż kabaret w TV. Polecam wszystkim takie oderwanie się od pędu życia!!!
Rewelacja
Mega dobry występ, chłopaki naturalnie wszystko zwięźle,śmiesznie i na temat.
Swietny występ, nowe premierowe skecze i salwy śmiechu towarzyszyły wczorajszemu występowi KSM! :)
Swietna zabawa. Polecam
występ rewelacyjny!!!! super premiery!!!! uchachaliśmy się po pachy. tak trzymać chłopaki
wystep ogolnie dość udany, może bez szalu, ale mile spędzenie wieczoru
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret