kabaret Kabaret Smile

Kabaret Smile - Tu i teraz: rejestracja TV Polsat

kabaret Kabaret Smile

Kabaret Smile - Tu i teraz: rejestracja TV Polsat

Kabaret Smile - Tu i teraz: rejestracja TV Polsat - Bilety na kabaret

Program „Tu i Teraz” to wynik wielomiesięcznych obserwacji prowadzonych przez Kabaret Smile. Po wnikliwej analizie zebranego materiału z #obserwujemywas, powstał program ukazujący szeroki przekrój codziennych sytuacji z życia zarówno typowego „Seby”, jak również celebrytów z pierwszych stron gazet. Nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina, wpływ nowych technologii i mediów społecznościowych na nasze życie, to tylko nieliczne tematy, które w zabawny sposób przedstawia w swoich skeczach Kabaret Smile. Nie zabraknie również uwielbianych przez widzów piosenek.
"#obserwujemywas" nie kończy się tylko na stworzeniu programu, ale jest częścią każdego występu, dlatego widz ma szansę stać się „tu i teraz” bohaterem show, a nawet być jego współtwórcą!
Sprawdź sam jak działa na Ciebie Kabaret Smile - bądź „Tu i teraz”!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Kabaret Smile - Tu i teraz: rejestracja TV Polsat

Na uwagę zasługuje fakt, iż informacja podana na facebook'u trafia do bardzo szerokiego grona odbiorców. Kolejnym plusem była cena biletu...bardzo przystępna. Forma krecenia programu pod emisję do TV również była ciekawa gdyż, żądko jest możliwość uczestniczenia w takiej formie kabaretu. A sam Kabaret Smile.. panowie wymiatają, interakcja z publicznością jest bardzo fajna. Skecze prezentowane przez chłopaków wyborne i powodujące ból brzucha ze śmiechu. Bawiliśmy się naprawdę superrr.
Przedstawienie super, dużo śmiechu.
Super, polecam Wszystkim.
Kabaret bardzo fajny i dobrze się bawiłam. Mały szczegół, że wszystkie kabarety widziałam już wcześniej w telewizji.

Polecane z kategorii kabaret