kabaret Kabaret Smile

Kabaret Smile - Tu i teraz

kabaret Kabaret Smile

Kabaret Smile - Tu i teraz

Kabaret Smile - Tu i teraz - Bilety na kabaret

Program „Tu i Teraz” to wynik wielomiesięcznych obserwacji prowadzonych przez Kabaret Smile. Po wnikliwej analizie zebranego materiału z #obserwujemywas, powstał program ukazujący szeroki przekrój codziennych sytuacji z życia zarówno typowego „Seby”, jak również celebrytów z pierwszych stron gazet. Nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina, wpływ nowych technologii i mediów społecznościowych na nasze życie, to tylko nieliczne tematy, które w zabawny sposób przedstawia w swoich skeczach Kabaret Smile. Nie zabraknie również uwielbianych przez widzów piosenek.
#obserwujemywas nie kończy się tylko na stworzeniu programu, ale jest częścią każdego występu, dlatego widz ma szansę stać się „tu i teraz” bohaterem show, a nawet być jego współtwórcą!
Sprawdź sam jak działa na Ciebie Kabaret Smile - bądź „Tu i teraz”!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Gdańsk

Recenzje Kabaret Smile - Tu i teraz

Cudowny występ najlepszy kabaret💗
Super
Super. Więcej takich wspaniałych występów
Uśmiałam się maksymalnie. Wyszłam zadowolona i zrelaksowana.👏👏
Bawiłam Się świetnie
Występ pierwsza klasa. To co widziałam w telewizji a na żywo dwa różne światy. Szkoda że tylko 2h grali :)
Występ był rewelacyjny. Bawiłam się wspaniale .
Bardzo mi się występ podobał. Cieszę się,że w Suwałkach jest możliwość występów tak dobrych kabaretów jak Smile . Mam nadzieję,że będą występować coraz lepsze kabarety !
taki średni występ.
Dobry występ - chłopaki w bardzo dobrej formie!!!
Kabaret jak zwykle niezawodny, siedziałam i płakałam ze śmiechu non stop 🤣💪❤️ Nie mogę się doczekać kolejnego występu w Suwałkach 😁
Było bardzo przyjemnie. Dużo śmiechu, skecze same nowe, rewelacja. Kabaret Smile jest bardzo profesjonalny, inteligenty i śmieszny.
Rewelacyjny występ
Super. Warto.
Wspaniała zabawa !
Pełen profesjonalizm,świetne show,ekstra zabawa! Polecam! Byliśmy z mężem i 10-letnią córką! Ona również wspaniale się bawiła! Taki występ każdy powinien oglądać przynajmniej kilka razy w roku! Wtedy wszyscy bylibyśmy weselsi i z większym dystansem do siebie i innych!
Super kabaret świetnie się bawiłam
Rewelacyjny występ.
SUPER WYSTĘP! SMILE rozbawial do łez 😂😂👏👍
Polecam! Fajny występ 🙂
Super !!!!!
Było super,cudowni ludzie❤️
Było super!!!
Super zabawa polecam
Zabawa przednia. Polecam
Świetny występ, cudowna atmosfera. Nie dość, że bawili do łez to także potrafili zintegrować całą widownię. Najlepsza grupa kabaretowa ever!
Aleksandra 18.09.2021 08:31
Sam występ oceniam 10/10. Jednak warunki na sali juz na 3/10. Krzesła to była porażka.
Występ po porostu rewelacja, naprawdę polecam, jedyny normalny kabaret z wszystkich pozostałych. Andrzej, Paweł, Michał - Smile jesteście mega giganci.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret