Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Kabaret Gdańsk - Bilety na kabarety 2024/2025


Podcast "Mówi się" - nagranie odcinka, Joanna Kołaczkowska i Szymon Majewski

 KUP BILET

Kabaret Ani Mru Mru: najnowszy program - Mniej więcej

 KUP BILET

Filharmonia Dowcipu - 15 lat na scenie - The best of

 KUP BILET

Filharmonia Dowcipu - 15 lat na scenie - The best of

 KUP BILET

Kabaret Skeczów Męczących - Jeszcze nigdy nie było tak dobrze!

 KUP BILET

Grupa MoCarta - ALE KINO! czyli muzyka filmowa wg Grupy MoCarta

 KUP BILET

Kabaret Moralnego Niepokoju - Normalne to to nie jest

 KUP BILET

Kabaret Moralnego Niepokoju - Normalne to to nie jest

 KUP BILET

Kabaret Młodych Panów - nowy program: 20 lecie - Z żartami nie ma żartów

 KUP BILET

Kabaret Gdańsk

Film, teatr, a może kabaret? Gdańsk to miasto, w którym sporo się dzieje! Jeśli chcecie wybrać się na świetny występ kabaretu na żywo, to mamy coś dla Was! W serwisie internetowym Biletyna znajdziecie harmonogram imprez i wejściówki na super wydarzenia. Sprawdźcie sami!

Bilety na występy najpopularniejszych kabaretów w Gdańsku

Znacie Kabaret Smile, Kabaret Nowaki lub Kabaret Moralnego Niepokoju? To świetnie! W serwisie Biletyna przygotowaliśmy dla Was bilety na najbardziej wyczekiwane imprezy, w tym występy kabaretów takich jak Kabaret Hrabi czy Grupa MoCarta.
To jednak nie wszystko! Na stronie biletyna.pl znajdziecie też wejściówki na stand-upy. Ten rodzaj występu kabaretowego od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Bilety na tego typu imprezy rozchodzą się jak świeże bułeczki!

Impreza w Gdańsku trwa — sobota to czas, kiedy nie warto siedzieć w domu!

Gdańsk to jedno z piękniejszych miast w Polsce. Wrażenie na mieszkańcach i turystach robi nie tylko zabytkowa starówka, ale także popularny Żuraw, Bazylika Mariacka, Dwór Artusa czy Fontanna Neptuna. Aby poznać historię i kulturę miasta, warto skorzystać też z bogatej oferty imprez kulturowych, również tych o charakterze komediowym.

Występy kabaretów odbywają się najczęściej w takich miejscach jak Polska Filharmonia Bałtycka czy Scena Teatralna w Domu Technika NOT. Są to miejsca, które zyskały już miano kultowych, dlatego warto zwrócić na nie szczególną uwagę. Jak widzisz, sobota to doskonała pora na dawkę dobrego humoru i poznawanie miasta!

Atrakcje w Gdańsku, których nie można przegapić!

W ciągu dnia warto poznawać miasto i odkrywać kolejne jego zakamarki. Wieczór z kolei to dobra pora, by oddać się ulubionej rozrywce i nie mówimy tu o siedzeniu przed telewizorem. Polecamy serwis Biletyna, dzięki któremu poznacie szczegółowy harmonogram imprez. Z jego pomocą kupicie też bilety na wydarzenie, nie ruszając się z domu!

Biletyna.pl to serwis, w którym czekają na Was bilety na różnego rodzaju wydarzenia — od imprez muzycznych, poprzez premiery filmowe i teatralne, aż po niecodzienne imprezy, takie jak spektakl w wykonaniu Teatru Piasku. Jesteśmy pewni, że znajdziecie coś dla siebie!