kabaret

Kabareton Świat sie śmieje

kabaret

Kabareton Świat sie śmieje

Kabareton Świat sie śmieje - Bilety na kabaret

Wszystkich którzy lubią się śmiać zapraszamy na wieczór z dużą dawką dobrego humoru. Podczas kabaretonu Świat się śmieje rozśmieszać Nas będą fenomenalni jak zawsze: Kabaret Neo-Nówka, Paranienormalni, Kabaret Pod Wyrwigroszem, Kabaret DNO a imprezę poprowadzi Jacek Ziobro !

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kabareton Świat sie śmieje

Warstwa artystyczna na poziomie dobrym. Niestety większość skeczy była już pokazywana w Telewizji Polskiej. Moim zdaniem kabareton był za długi. Na ostatnim kabarecie większość ludzi po prostu opuszczała miejsca. Sytuacja byłaby inna gdyby nie fakt problemów z organizacją.
Trudno opisać ale bawliśmy się rewelacyjnie
Super. Występujący dali z siebie wszystko, przynajmniej tak wyglądało. Świetna zabawa. Warta zobaczyć.
BARDZO MI SIĘ PODOBAŁO.
nie mam zastrzeżeń
Poprostu super. Nie przepadam za Ziobrem, a tego dnia był fenomenalny. Kabarety tez były niezłe; zaczynało się kiepsko ale pod koniec był ostry czad
Jeśli chodzi o występ to był naprawdę śmieszny ale ORGANIZACJA TO PORAŻKA NA CAŁEJ LINI!!!
Występy kabaretów świetne, chetnie powtórzyłabym to jeszcze raz. Kabaret Neo-nówka był po prostu rewelacyjny, choć inne kabatety nie były gorsze. Pozdrawiam
Oceniam bardzo dobrze,a nawet super. Pomijając kabaret z Łodzi (no cóż,początki bywają trudne:-) zabawa była przednia, dużo śmiechu,sporo nowych skeczów. Ogólnie pod tym względem jesteśmy bardzo zadowoleni.
Wartość artystyczna super - dawno się tak nie śmiałam :) było naprawdę fajnie i kabareton stanowił bardzo miłą odskocznię w piątkowy wieczór. Zresztą byłam zaskoczona ze trwało to aż do 23 :)
fatalne nagłośnienie sali uniemożliwiające pełne wysłuchanie ttekstu
SUPER ZABAWA!!! naprawde warto! wspaniale sie bawiliśmy :)wszystkie kabarety miały bardzo fajny repertuar a prowadzenie przez Jacka Ziobro uświetniło impreze :)
Nic dodać, nic ująć :)
Magdalena Serkies 08.03.2009 20:03
KAbaretny świetne wszystko prowadzący super no i oczywiscie NEONOWKA dała Popis:-D
Warstwa artystyczna podobała nam się bardzo. Była to ciekawa impreza kulturalna.
Artystyczną warstwę popsuły problemy z nagłośnieniem.
Zawiódł całkowicie Kabaret pod Wyrwigroszem.Dwie piosenki i krótki monolog to trochę za mało(widocznie się spieszyli na pociąg do Krakowa).Reszta całkiem niezła,pomimo starszego programu artystycznrgo. I jedna uwaga dotycząca dystrybucji biletów:niech osoby odpowiedzialne nie wprowadzają klientów w błąd,że wystarczy tylko wydrukować bilet i już.Nikt nie informuje,że trzeba go jeszcze odebrać w kasie.Brak takiej informacji(pomimo telefonu i pytań o to)spowodowało niepotrzebne zamieszanie przy wejściu.
Pod względem artystycznym oceniam wysoko, bez zarzutów.
wystepy kabaretów zadowalające .przedstawiony program nie zaskakiwał.
Na płycie zła numeracja i dużo za dużo rzędów. Jak na takącenę biletu w 14 teoretycznie a w 30 praktycznie rzędzie nie widzieliśmy prawie nic. Część artystyczna super.
artystycznie super
wszystko juz było..
Świetna zabawa, Neo-Nówka po prostu fantastyczna :) Dno i pod Wyrwigroszem również przezabawni. Kabaret Paranienormalni również śmieszny, ale Mariolka już powoli męczy... Choć skecz z castingiem na prezentera to mistrzostwo świata :)
Przede wszystkim świetny prowadzący, a co do reszty można polemizować choć moim zdaniem było całkiem nie źle.
Bardzo znane kabarety polskiej sceny. Mimo braku nowych skeczy, bardzo duży pozytyw.
Z przykrością muszę się powstrzymać od wydawania opinii w sprawie warstwy artystycznej, organizacja udusiła ją w zarodku.
Dobry
super zabawa tylko kabaret paranienormalni się nie wysilił... na tle pozostałych kabaretów wypadł słabo...
Występ dobry
Z mila checia wystawie komentarz ! Kabaret Dno- rewelacja!!!! Pozostale kabaretu rowniez , Pan Ziobro w roli prowadzacego sprawdzil sie swietnie.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret