kabaret

Kabareton U Cześka na imieninach

kabaret

Kabareton U Cześka na imieninach

Kabareton U Cześka na imieninach - Bilety na kabaret

U Cześka na imieninach są goście i jest rodzina... 20 kwietnia o godz. 20.00, w dniu imienin Czesława, zapraszamy państwa do poznańskiego klubu Eskulap na niezwykły kabareton. "U Cześka na imieninach" pojawią się kabarety: Jurki, Dno oraz kabaret Tenor Czesław Jakubiec. Gospodarzem wieczoru, a zarazem solenizantem będzie poznański kabaret Czesuaf. Imieniny Czesława w wydaniu kabaretowym to prezenty, niespodzianki oraz zapowiedź wspaniałej zabawy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kabareton U Cześka na imieninach

Przecudowny występ, kabaret Czesuaf jest bezbłędny. Z nimi wspaniała zabawa jest po prostu gwarantowana. Nowy program, którego część zagrali, prezentuje się świetnie. Zaproszeni goście, dobrani zostali bardzo trafnie. Całość bardzo zróżnicowana i na wysokim poziomie. To wydarzenie powinno powtarzać się co rok.
Aga 23.04.2010 23:19
Czesuafy chciały zrobić coś fajnego, sympatycznego dla swoich fanów ale na sali chyba niestety ich zabrakło. Myślę, że imieniny lepiej byłoby wyprawić w ramach Poznańskiego Wieczoru Kabaretowego gdzie klimat i publiczność są o niebo lepsze. Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego dla solenizantów :)
pomiensodor 23.04.2010 12:23
usmiech od ucha do ucha, dzieki za swietnie spedzony czas;)
Poziom artystyczny zależał od kabaretu
Pcheł 21.04.2010 06:39

Polecane z kategorii kabaret