kabaret

Kabareton w Pawłowicach

kabaret

Kabareton w Pawłowicach

Kabareton w Pawłowicach - Bilety na kabaret

Tego wieczoru nie zabraknie dobrego humoru!

Wystąpią:
Kabaret Młodych Panów, Jacek Ziobro, Koń Polski i Noł Nejm

Serdecznie Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kabareton w Pawłowicach

Irek Krosny to klasa sama w sobie. Na wysokim poziomie od wielu lat. Limo pojechało trochę po "sąsiadkach". Wiało trochę nudą. Gdyby nie Abelard byłoby bardzo cieniutko. W skali od 1 do 10 Irek - 10, Limo - 6. Mamy wrażenie, że "Ameykanin" tak długo i drętwo pieprzył 3 po 3, bo kabaret Limo mał opóźnienie.
Witam, Była kupa śmiechu. Limo jak zawsze dało radę od początku do końca. Irek Krosny, nie ma konkurencji. Jim Williams, na początku mnie irytował, ale na drugim wejsciu już był ok.
Występ Ireneusza Krosnego bez zarzutu jak zwykle wysoki poziom programu i zaangażowania. Co do tej drugiej cechy to nie można nią określic kabaretu Limo, który wydywał się podejść do całej sprawy raczej "po łebkach"-brakowało skeczów z udziałem całego zespołu , których tak naprawde oczekiwaliśmy(ogólnie- krótko i raczej mało treściwie) Pan Jim Williams no cóż... Bill Cosby Show przy nim to intelektualna uczta
świetna zabawa :) nie byłem przekonany do Krosnego ale świetnie rozbawił publikę, a Limo dokończyło dzieło :D
3 godziny nie zmarnowanego życia.:-) Doskonałe improwizacje, na żywo jak dotychczas każdy kabaret okazuje się jeszcze lepszy niz w tv:-)
Neonówka i T. Jachimek doskonali i profesjonalni. Ci młodzi z Żor - kiepściocha.
Support: Kabaret Szybkiego pomysłu- beznadzieja, dno, istna strata czasu. Jachimek ok- dobrze prowadził całe szoł. Mnóstwo starych elementów, stare dowcipy. Neonówka nie pokazała nic nowego. Źle zainwestowane 65 zł za os.;/
nie było źle, ale mogłoby być lepiej

Polecane z kategorii kabaret