kabaret

Kabaretowa Scena Młodych - rejestracja TVP

kabaret

Kabaretowa Scena Młodych - rejestracja TVP

Kabaretowa Scena Młodych - rejestracja TVP - Bilety na kabaret

Kabaretowa Scena Młodych, czyli najlepsze kabarety i soliści młodego pokolenia, które w minionym roku przebojem zdobyły najważniejsze festiwale kabaretowe w Polsce. Jak im się to udało? Każdy z nich ma w swoim programie coś wyjątkowego, coś, co wyróżniło ich spośród innych, słowem – każdy ma jakieś super-moce! Mamy zatem przed sobą wieczór pełen kabaretowych superbohaterów, poprowadzony przez prawdziwego supermana’a sceny – Grzegorza Halamę.

Artyści:
Kabaret Czesuaf
Kabaret Inaczej
Fair Play Crew
Mieszko Minkiewicz
Kabaret Czołówka Piekła
Kabaret A jak
Kabaret Budapesz
Paulina Potocka
Kabaret Trzecia Strona Medalu
Sekcja Muzyczna Kuźni Kołłątajowskiej Prawdziwych Mężczyzn

Prowadzenie: Grzegorz Halama

Realizacja telewizyjna dla TVP 2.

Program rejestrowany jest przez TVP, biorąc udział w nagraniu godzą się Państwo na wykorzystanie swojego wizerunku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kabaretowa Scena Młodych - rejestracja TVP

To fantastyczne kabarety, warto je pokazywać w telewizji. Ciągle o nich mówię wszem i wobec, a wciąż trafiam na ludzi, którzy zupełnie nie wiedzą o kim ja gadam ;)
Hanka Śmietanka 11.10.2017 13:06
Jestem zachwycona poziomem tego spotkania.
AlfromNever 07.04.2017 13:09
Impreza super. Młodzi artyści i prowadzący -wspaniali.Dziękuję za możliwość uczestnictwa. Pozdrawiam
Bardzo udany wieczór Kabaretowy. Poziom SUPERMOCY u każdego z występujących - podobny. Młode sceniczne kwitną talenty, w rozśmieszanie Krakowian bój zawzięty. Muzyka na żywo - zdolne i przystojne chłopaki, nie dziwne że to laureci PAKI. Prowadzenie obłędne Grzegorza Halamy, nie potrzeba lepszej reklamy :) Świetnie spędzone chwile dla nas, nawet nie wiadomo kiedy minął czas. Super
dobra organizacja, Grzegorz Halama naprawdę dobry - w 100% sprawdził się jako prowadzący, "młode kabarety" w większości "rozgrzane" na PACE pokazały się z bardzo dobrej strony. Jednym słowem warto było być i warto oglądnąć w telewizji. Dzięki wielkie dla wszystkich.
Superrrrrrrrrrrr :)
Fajnie, że młodym się chce tworzyć :)
Było psiejsko-czarodziejsko :)
Bardzo fajna zabawa, dużo śmiechu.
Doskonala zabawa. Wspaniale kabarety. Chetnie bym to powtórzył. :)
Było fantastycznie! Pan Halama świetnie zapowiadał, SMKKPM ładnie przygrywali, reszta artystów rownież stanęła na wysokości zadania. Wróciliśmy z tatą do domu z ogromnymi usmiechami na ustach! Aż nie możemy doczekać dię emisji :)
Bylo super ! Smiesznie !
Było wspaniale zabawa na wysokim poziomie organizacja świetna, kabarety również.
Tradycyjni Telewizja Łęg doskonała organizacja świetna impreza , szampańska zabawa . Prosimy o jak najszybsze zorganizowanie kolejnego artystycznego wydarzenia i koniecznie o ZAPROSZENIE !!! DZIĘKUJEMY !!!
Bardzo fajny i profesjonalny występ. Nie spodziewałam się aż tak dobrej zabawy. Jedynie P.Potocka nie wypadła najlepiej, a może nie zrozumiałam co chciała przekazać choć znajomi ,z którymi byłam też mieli mieszane odczucia. Natomiast G.Halama ubawił mnie do łez czego się nie spodziewałam ,bo na ogół w tv jego występy były średnie i to nie tylko moja opinia.A może oglądanie na żywo jest lepsze? W każdym bądź razie tym razem był wspaniały i naprawdę z przyjemnością wspominam jego występ jak i całą imprezę.
Bardzo fajne doświadczenie zobaczyć jak to wszystko wygląda w telewizji JEDNAK sam kabaret był bardzo słaby. Prowadzący Grzegorz Halama był jedynym pozytywem jaki widziałam w całym wydarzeniu. Jeśli ktoś ma wolny wieczór to za darmo może się przejść, jednak ja osobiście polecam zapłacić i obejrzeć o wiele lepsze kabarety :)
Rewelacja. Ubaw przez ponad dwie godziny
Świetna zabawa. A Pan Halama w szczytowej formie, rozbawił mnie do łez :)
Fantastyczny kabaret, mnóstwo śmiechu, świetna zabawa, polecam gorąco!!!
Krakowianka 05.04.2017 12:39
Przednia zabawa. Gorąco polecam
Jestem pod wrażeniem występu i atmosfery,naprawdę super ! Brawo dla Młodych Kabareciarzy !
świetna zabawa! Kabarety na wysokim poziomie. Świetny prowadzący.
Fantastyczny występ młodych kabaretów na naprawdę profesjonalnym poziomie. Dodatkowo genialnie poprowadzone przez jak zawsze śmoesznego Grzegorza Halamę
Świetna zabawa! Szczerze powiedziawszy uważałam, że polska scena kabaretowa ostatnimi czasy mocno podupadła a tu takie miłe zaskoczenie. Grzegorz Halama genialny w roli prowadzącego - chyba nawet pokuszę się o stwierdzenie, że był zabawniejszy niż większość występujących. Bardzo fajnie spędzony wtorkowy wieczór :)

Polecane z kategorii kabaret