kabaret

Kabaretowy Dobry Wieczór - Ełk

kabaret

Kabaretowy Dobry Wieczór - Ełk

Kabaretowy Dobry Wieczór - Ełk - Bilety na kabaret

Jedyny, niepowtarzalny i niezawodny sposób na udany wieczór – Kabaretowy Dobry Wieczór.
Gwiazdorski skład, nowe skecze i zaskakujące zwroty akcji. To wszystko czeka Was podczas wyjątkowego Kabaretowego Dobrego Wieczoru. W widowisku udział wezmą: Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski oraz kabaret Czesuaf , którego członkowie poprowadzą to wydarzenie.

Kabaretowy Dobry Wieczór to widowisko dla każdego, kto łaknie dobrego, oryginalnego humoru podanego w sposób lekki i nowatorski. Znany i uwielbiany , energetyczny i pełen scenicznej improwizacji Kabaret Nowaki, solowy rodzynek – Igor Kwiatkowski, który udowadnia, że w nowej odsłonie czuje się na scenie jak ryba w wodzie, a także Kabaret Czesuaf – młodość, energia i niepodrabialny styl – to właśnie oni zapewnią Ci dobry wieczór, Kabaretowy Dobry Wieczór!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kabaretowy Dobry Wieczór - Ełk

super impreza, kameralne miejsce, dużo miejsca
Piotr 13.06.2019 21:02
Śmiesznie czas zleciał,polecam.o
Oktawian 10.06.2019 11:58
Mega występ
Syla 09.06.2019 14:22
Świetny event! Nareszcie na Mazurach mamy konkurencję dla coraz bardziej skomercjalizowanego Mrągowa. Rodzinna, luźna atmosfera, doskonały kontakt prowadzących z, wprawdzie niewielką, ale zaangażowaną widownią. Gratulacje dla organizatorów, za wybór kabaretów. Tuzy polskiej sceny bazują już przede wszystkim na marce i powtarzają swoje skecze gdzie się da, a w Ełku mogliśmy zobaczyć kilka naprawdę dobrych występów.
AndrzejxD 08.06.2019 10:52
Bylo rewelacyjnie!!
Magdalena 08.06.2019 10:18

Polecane z kategorii kabaret