kabaret

Kabaretowy Dobry Wieczór - Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski

kabaret

Kabaretowy Dobry Wieczór - Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski

Kabaretowy Dobry Wieczór - Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski - Bilety na kabaret

Jedyny, niepowtarzalny i niezawodny sposób na udany wieczór – Kabaretowy Dobry Wieczór.

Gwiazdorski skład, nowe skecze i zaskakujące zwroty akcji. To wszystko czeka Was podczas wyjątkowego Kabaretowego Dobrego Wieczoru. W widowisku udział wezmą:

Kabaret Nowaki i Igor Kwiatkowski.

Kabaret Nowaki tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

Igor Kwiatkowski - Kabareciarz, niezrównany w swej wyobraźni i umiejętnościach parodystycznych, od lat zaskakuje coraz to nowymi kreacjami, które bawią tysiące widzów.

Porywające widowiska współzałożyciela kabaretu Paranienormalni wyróżniają się błyskotliwym humorem, żartami z najwyższej półki, aktualnością i niemal namacalnym kontaktem z publicznością. Spotkanie z Igorem Kwiatkowskim to gwarancja wielkich emocji i radosnych wspomnień, które pozostaną z Państwem przez lata. Dajcie się oczarować jego niepowtarzalnemu urokowi, błyskotliwej ripoście i niezrównanemu talentowi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kabaretowy Dobry Wieczór - Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski

Wszystko super.
Jestem zadowolona. Bardzo mi się podobało. Daje 10/10
Jechałam z nastawieniem bardzo pozytywnym, niestety trochę się zawiodłam... hala wypełniona po brzegi czyli "idźmy na ilość nie na jakość". Same występy trochę dostateczne, powiedziałabym występ z konieczności.
Poszedłem na Nowaki bo za Igorem nie przepadam. Po tym występie zmieniłem zdanie. Nowaki dno 3 skecze i zawija do domu. Igor show rewelacja. 3 razy więcej na scenie i to taki występ że w tv nie obejrzysz.
Witam, organizacja kabaretu była bardzo dobra, niestety jak zawsze opóźnienie ale przez spóźnialskich widzów.
Igor super rewelacja w moim guście. Nowaki z 3 skeczy jeden śmieszny. Reszta bez fajerwerków
Super zabawa 2 godziny śmiechu Krystyna wtmiata
Dobre występy, 2 godziny zabawy. Igor dobry, ale najlepsza jest Ona :)
Super występ. Rewelacyjna zabawa . Gorąco polecam
Super program, byliśmy spłakani ze śmiechu. Polecam!
Wspaniała zabawa świetne dowcipy a Adrianna jest nieziemska
Szybko zleciało, pomimo dwóch wykonawców cały spektakl trwał tyle, co standardowy występ jednego kabaretu, czyli niecałe dwie godziny. Szacun dla "byłego chłopaka Mariolki", występ nieco dłuższy niż Kabaretu Nowaki, no i sam musiał ogarnąć całą scenę i wypełnić godzinny występ. Kabaret Nowaki - trzy pełnowymiarowe skecze, krótki bis, poprzedzony przemową konferansjera, że wykonawcy mają drugi występ i w drogę do Jastrzębia. Występ ok, ale skecze znane, trochę rozszerzone, w sumie niewiele nowego, ale Pani Ada wymiata :). Ogólnie zabawnie, nie żałuję, ale w mojej opinii lepiej wybrać się na występ jednego kabaretu (mam porównanie, bo ostatnie byłem na Smile i Łowcy. B), albo na typowy kabareton z większą ilością wykonawców. Z pewnością nie polecam też decydować się na pierwszy spektakl, który grany jest dwukrotnie w ciągu jednego dnia. Brak jest wtedy chociażby możliwości zrobienia zdjęcia z wykonawcami po występie (nie korzystam, ale pewnie niektórzy na to liczyli), czas rządzi takim spektaklem.
oczywiście zabawa przednia, Nowaki szał (Ada!!) Igor ok, ale to juz nie ten Igor z Paranienormalni.. Stracili i oni i on. Trochę niesmak, ze krótko bo lecieli już na kolejną imprezę.. No i hala, takie wydarzenia jednak mają lepszy klimat w domu kultury czy obiektach do tego przeznaczonych... Ogólnie jednak warto i polecam..
Świetna zabawa, tylko dlaczego na hali sportowej organizuje się tak mało takich imprez?
Rewelacja!!! Igor Kwiatkowski jak zwykle pokazał na co go stać. Uśmialiśmy się po pachy. Kabaret Nowaki wymiata, skecze rewelacyjne!!!
super zabawa, Nowaki nie zawiodły ale Igor wymiatał!!
impreza sie udala ubawilem sie po pachy wystep spelnil moje oczekiwania bardzo polecam wykonawcow
Przednia zabawa szkoda, że tak krótko!!!!!!
Super zabawa. Wspaniałe skecze.
Gorąco polecam ubaw po pachy.
Występ przyjemny, ale też nie nadzwyczajny ;)
2 godziny świetnej zabawy, bezkonkurencyjna Krystyna i Igor , polecam:))
Kabaret 10/10, polecam! Jedyny minus, to słabsza widoczność w sektorach droższych niż w niektórych sektorach tańszych
Bardzo udany wieczór z kabaretami, zwłaszcza Igor Kwiatkowski, jak zawsze znakomity występ. Dawno tak się nie bawiliśmy.
Najlepszy występ kabaretowy na jakim byłem.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret