kabaret

Kabaretowy Dobry Wieczór - Ostrowiec Świętokrzyski

kabaret

Kabaretowy Dobry Wieczór - Ostrowiec Świętokrzyski

Kabaretowy Dobry Wieczór - Ostrowiec Świętokrzyski - Bilety na kabaret

Dobry wieczór! To przywitanie może oznaczać wszystko. Więc jaki właściwie jest ”dobry wieczór”? Przepisów na dobry wieczór jest wiele. My mamy jeden, absolutnie niezawodny.

Dobry wieczór – tak wita publiczność kabaret K2 a potem zdarzenia dzieją się już błyskawicznie. Na scenie pojawiają się Kabaret Skeczów Męczących , Igor Kwiatkowski bawiąc publikę przez ponad 2 godziny. Z każdym kolejnym występem, premierowym skeczem i żartem nie masz najmniejszych wątpliwości, że to dobry wieczór.

Podczas Kabaretowego Dobrego Wieczoru przygotowaliśmy dla państwa coś wyjątkowego. Fantastyczną zabawę gwarantuje doskonały dobór artystów , którzy zaserwują państwu humor najwyższej próby. Trzy różne kabaretowe światy i jeden cel - rozbawić Was do łez! Kabaretowy Dobry Wieczór to więcej niż kabareton - To kabaretowy spektakl jakiego jeszcze na polskiej scenie estradowej nie było.

Badania wykazały, że 15 minut śmiechu wydłuża życie o jeden dzień. Przyjdź na Kabaretowy Dobry Wieczór i wydłuż sobie życie o 12 dni.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kabaretowy Dobry Wieczór - Ostrowiec Świętokrzyski

Dawno się tak nie upłakałam. Super. Więcej takich imprez poproszę.
Występ mega zabawny i warty obejrzenia: D
Super zabawa 3 godz śmiechu kocham ich wszystkich Będę czekał na kolejne występy

Polecane z kategorii kabaret