kabaret

Kabaretowy Klub Dwójki

kabaret

Kabaretowy Klub Dwójki

Kabaretowy Klub Dwójki - Bilety na kabaret

wtorek tj. 15 września** 2009 godz. 20:00** w Krakowie, Studio TV w Łęgu, ul. Nowohucka 44

Gośćmi odcinka będą: Andrzej Grabowski, Łowcy.B, Kabaret Smile, Nowaki, Grzegorz Halama, Carrantuohill

Środa tj. 16 września 2009 godz. 19:00 w Krakowie, Studio TV w Łęgu, ul. Nowohucka 44

Gośćmi odcinka będą: Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Tomasz Jachimek, Kabaret Skeczów Męczących, Katarzyna Zielińska

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kabaretowy Klub Dwójki

Byłam pierwszy raz na takim nagraniu. Jestem pod ogromnym wrazeniem, bardzo pozytywnie obebrałam ten wystep. Super!!!
katarzyna_s 20.10.2009 20:54
Czasami odnosiłam wrażenie ze śmieszniejsze są improwizacje prowadzących niż występy zaproszonych kabaretów, ale to może tylko moje wrażenie. Nie bardzo zrozumiałam tez powodu występu Ani Wyszkoni z własna piosenką... kabaret to kabaret a nie koncert gwiazdy. Jednakże ogólne wrażenie bardzo dobre i z chęcią wybiorę się powtórnie.
Program zorganizowany na miare moich oczekiwań.Bardzo zadowolona byłam z wystepu. Podczas powtórnych nagrań prowdzacy program zabawiali widownię.
Dawno się tak nie bawiłam. Było niesamowicie, policzki ze śmiechu i uśmiechania się bolą mnie do dziś, a ręce mam obolałe od klaskania. Niesamowicie!!!!
wystep bardzo pozytywny, profesjonalna gra panow z kabaretu ani mru mru ktorzy umieli poradzic sobie w kadej sytuacji, bardzo milo tez wpominam wystep Anny Wyszkoni, swietny wystep i super sceneria.
Bez fajerwerków.Irek Krosny zdecydowanie najlepszy,a także Wójcik i Górski oczywiscie:D.Reszta ogólnie do poprawy,jezeli chodzi o wystep kabaretu "Słoiczek po cukrze" widać jakiś postęp (życzę aby było jeszcze lepiej),natomiast kab.Czesuaf słabo słabo spodziewałem się czegoś przynajmniej dobrego.Grupa Rafała Kmity b.dobrze gra aktorsko,ale coś skecze (jak dla mnie) jakieś takie mało smieszne.Ogólnie jestem zadowolony (byłem już tam po raz trzeci) i jeżeli bedzie jeszcze okazja to chętnie tam wróce:)
Przednia zabawa... zwłaszcza prowadzący wczoraj stanęli na samym szczycie, ile razu już byłem tak wczoraj mnie zaskoczyli ;D
Świetny występ,wspaniała atmosfera
Super występ, kilka nowości w programie, niezastąpieni Panowie prowadzący, wspaniała orkiestra!
Najlepsze były skecze, mniej fajne piosenki - może dlatego takie wrażenie, bo według mnie było ich zbyt wiele. Wykonawcy znakomici.
Fajnie, AMM, KMN, KSM, do tego Katarzyna Zielińska i Tomasz Jachimek, ponadto Kabaret Chrząszcz i Świerszcz (albo żubr i bóbr - nie pamiętam dokładnie) gwarantują świetną zabawę. Brakowało mi trochę indywidualnych występów AMM i KMN, ale i tak mi się podobało :) Chociaż i tak wole występy kabaretowe w teatrach, klubach czy innych salach. W telewizji nie ma tej atmosfery, tutaj wszystko jest podporządkowane nagraniu. Niemniej, ogólnie było super.
Program kabaretowy faantastyczny, ubawiliśmy się z żoną nisamowicie. Na szczególne podkreślenie zasługują prowadzący program oraz kabaret Nowaki. Chętnie wybierzemy się kolejny raz na występ naszych kabaretów.
świetne występy, dobrze przygotowane, a co najważniejsze bardzo śmieszne. Górski i Wójcik - tańczą bosko. Pan Andrzej Grabowski królem wieczoru!
Niezapomniane przeżycia, naprawdę polecam obejrzeć te odcinki w TVP2. Pierwszy już 26 września :)
Względy artystyczne rewelacja profesjonalne wszyscy artyści to profesjonaliści :)
Bardzo słabe skecze i żarty, być może dlatego że dzień wcześniej Andrzej Grabowski i Łowcy . B postawili bardzo wysoko poprzeczkę.
Było superrrrrrrrr!!! Na prawdę warto!!!
Program fajny, przede wszystkim nowosci, ale zdecydowanie za duzo spiewania, a za malo fajnych, jajcarnych skeczy. Ogolnie fajnie.
Występujący super, prowadzący rewelacyjni:)
Po prostu super:)
świetne występy Ani Mru Mru i Moralnego Niepokoju - zreszta to nie dziwi. Łowcy.B równiez spisali się na medal, przechodzili samcyh siebie grając na starej pralce. Halama solowy skecz miał w swoim stylu, jednak występ z żoną marniutki. Bez urazy, ale lepiej mu wychodzi w pojedynkę. no i żółwie z Galapagos były hitem :) że nie wspomnę o konkursie na hymn EURO 2012 - powalające:) gratulacje pomysłów i oby tak dalej.
Gdyby nie Kabaret Skeczów Męczących byłoby bardzo kiepsko. Ani Mru Mru i KMN zaprezentowali tylko jeden skecz, który był dobry. Tomek Jachimek wypadł słabo.
Bardzo ciekawy występ. Znakomite chłopaki z Kabaretu Skeczów Męczących no i oczywiście prowadzący, a także kolaż AniMruMru i Kabaretu Moralnego Niepokoju. Polecam!
Artyści przygotowani fantastycznie! Nowe skecze, dobrze wyćwiczone!
Szanowni Państwo, Dzięki uprzejmości państwa firmy chciałabym serdecznie podziękować za mile spędzony wieczór kabaretowy dwójki.Dla mnie najlepsi byli Łowcy.B, Andrzej Grabowski,Nowaki.Fajna atmosfera,super orkiestra.
Występ wspaniały. Osoby które się pojawiły w programie dały wspaniały występ jeśli jeszcze będzie okazja to chętnie się tam wybiorę.
Swietnie przedstawienie, dobra oprawa, oby tak dalej!!
Jak zwykle świetne teksty,same nowości,było super,uśmiałam się do łez.Rewelacyjny A.Grabowski,Łowcy.B,Nowaki.Pani Ada z Nowaków powinna dostać nagrodę za świetną grę aktorską,bo postać buduje nie tylko słowem,ale i całym ciałem.
po prostu super!
Z wszystkich występów najlepiej wypadł chyba monolog Andrzej Grabowskiego, który nie musi robić z siebie pajaca, żeby rozśmieszyć publiczność. Podobnie zresztą jak Łukasza Błąd.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret