kabaret

Kabaretowy Klub Dwójki VIII/2012

kabaret

Kabaretowy Klub Dwójki VIII/2012

Kabaretowy Klub Dwójki VIII/2012 - Bilety na kabaret

Robert Górski i Marcin Wójcik zapraszają...

28 sierpnia gościć będziemy:

Jerzy Kryszak
Kabaret Limo
Kabaret Rak
Kabaret Nowaki

29 sierpnia gościć będziemy:

Kabaret Smile
Kabaret Młodych Panów
Klimakterium
Grupa MoCarta

*Składy na poszczególne nagrania mogą ulec zmianie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kabaretowy Klub Dwójki VIII/2012

Dobry pomysł z sofami na środku dla prowadzących :) Nowa forma lepsza od poprzedniej. Cudowni prowadzący w świetnej formie!
Występ super! Dali czadu!
Fantastyczny występ! :-)
Ogólnie, jak to na kabarecie smichy chichy. Wesoło było. Organizacyjnie - kupa (nie dotyczy sposobu zakupy biletu w bilety-na-kabarety, bo tu wszystko jak w zegarku)
twój nick 03.09.2012 12:33
Rewelacja! Kabaretowy Klub Dwójki to w ogóle świetna rozrywka, a już zobaczyć to na żywo - odlot bez używek! Artyści doskonale przygotowani, niezbędne przerwy "dla sprzętu" wypełniają żartami i improwizacją, skecze są na bardzo wysokim poziomie. A jeszcze - w nowym sezonie jest inna konwencja programu i dodany czwartkowy program "To nas śmieszy". Będzie się działo w telewizji! A to, co się dzieje podczas nagrania, trzeba już zobaczyć samemu.
Trafnie dobrani goście i Góral z Jabbarem jak zwykle ujmująco zabawni. Już trzy dni minęły, a wspomnienie tamtego wieczoru przywołuje każdorazowo szeroki uśmiech. Polecam:)
Super nowe studio, fajne sprawdzone kabarety, teraz po przerwie zaczynam od pierdnięcia :)
supper
ok, bez zarzutów
Występ super i na pewno jeszcze kiedyś pojadę.
Super,super,super!!! Jestem pod wielkim wrażeniem.
Niestety show na żywo p.M.Wójcika baaardzo słaby i nieprzygotowany (i pomysł i goście i prowadzenie - słabiutko :(). O jakości danego odcinka w zasadzie decydują zaproszone kabarety - w tym nagraniu Grupa MoCarta i KMP ratowały sytuację. Prowadzących słucha i ogląda się z przyjemnością, szczególnie pan Górski jest niezastąpiony.
Rewelacja zadko zdaza sie zy bawic sie przez cale 4 godziny ale wlasnie tak bylo , czekam z utesknieniem na nastepne nagranie
wszystko wyśmienicie, polecam !
wykonawcy klasowi to i występ na poziomie
fazikrakow 29.08.2012 15:00
SUPER
Ciekawa forma, dużo nowości :)
Byłam pierwszy raz na nagraniu KK2 i było rewelacyjnie!!!! Warto było z Warszawy przyjechać by zobaczyć tyle świetnych skeczy, nowości w programie, nowy wystrój studia.A wiadomość o KK2 w czwartki i niedziele zwaliła mnie z nóg ;D
Karolina Kaźmierska 29.08.2012 10:40
Skecze powtarzane, zły pomysł z sofami na środku sali dla prowadzących-siedząc z tyłu na WIDOWNI WŁAŚCIWIE NIC NIE WIDAĆ ;((
Super! Jerzy Kryszak dał czadu :)
Artyści jak zwykle byli świetni i dali z siebie wszystko, ubawiłam się po pachy! Czy nie tak powinno być na kabarecie?:) Bardzo podobał mi się stały kontakt z publicznością, zarówno werbalny jak i wzrokowy. Z pewnością wybiorę się na występy jeszcze w przyszłości.

Polecane z kategorii kabaret